Hamile olabilir miyim? Dalga geçmeyin?

Hamile miyim? dalga gecmeyın duzgun cevap verın?

erkek arkadaşımla bısıyler yasadık ıcıme degıl belıme boşaldı ben boşalmadım zaten.( öne hıc gırmedı bıle penisi ılıskı esnasında ) adetım 2 gun gecıktı karnımda sankı bı sıslık var gıbı hıssedıyorum ve kasılmalar var acaba psıkoljk mı yoksa hamıle olabılırmıyım

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 günde ne karın şişliği olucak tamamiyle psikolojik eğer böyle düşünür ve rahatlarsanız adetinizde sorunsuz geçer bence :)

0|0
    0|0
    • Sanırım değilsiniz zaten belli bişeydi eic için teşekkürler :)

• degılım hrlde hıc belrtısı yok bu soruyu sordgmn geesınede adet oldum zaten o yzden korkmyrum

Erkekler Ne Diyor 9

• kızım sen herhalde okul okumadın diyeceğim ama burada yazıyor ve ilişki yaşayacak kadar her boku biliyorsun.

sen salakmısın. hamile kalınca hemen karın şişer mi? bele boşalınca vajinana nasıl sperm gidiyor.

hiç mi okumuyorsunuz. yahu sizin yüzünüzden memleket elden gidiyor. ne alaka demeyin. okuma özürlü olduğunuzdan cahilsiniz ve kandırılmaya uygunsunuz. seni si.keni boşver bu yapınızdan dolayı amerika ingiliz anamızı si.kecek

bir boku yemeden önce insan biraz araştırır okur. sinir sitemimi yıprattınız be. pes vallahi. bu kadar cahillik olmaz ya. pes

1|1
    1|0
  • bence çocuğu doğurmuşsun bile haberin yok..

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşınla analmı yaptınız kendi kendinemi boşaldı

0|0
    0|0
  • kaç gün oldu? bana yaz önemli bir test evde kendin yapacaksın limon suyu ile

0|0
    0|0
  • kasma kendini yaş kaç 18 19 falan mı

0|0
    0|0
  • bakireysen beline gelen spermin içine kaçma gibi bir durumu olamaz ama içine girdiyse de beline sonra boşaldıysa zevk suyundan hamile kaldın demektir malesef yapmayın böyle şeyler evelenene kadarr

0|0
    0|0
  • arkandan girdi mi?

0|0
    1|0
  • 2 Güne karnın şişmez psikolojik olarak öyle hissetmişsin :)

0|0
    0|0
  • Kesin hamile isin hatta cocuğun babasıda benim ;))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iliskiye girdiginiz tarih yumurtlama doneminizde mi oldu?
    korunmasiz mi iliskiye girdiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...