Hpv virüsü kaptım. Aranızda kapmış olup tedavi olan ya da bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Erkek arkadaşımla ilişkiye girmiyoruz fakat yakınlaştik. Ve bende genital bölgemde siğiller oluştu. Söylediğine gore onda da oluşmuş 1-2 tane ama kaybolmuş. Bende ise üç taneyle başladı şu an belki 25 tane küçük ama yayıldı ve çoğaldı. Sorum şu, ben bakireyim yani çok eşli olup türetemem. Erkek arkadaşım da tek dokunduğu kızın ben olduğunu söyledi. Yeminler ediyor kimseyle ilişkiye girmediğine dair. Yani ikimiz de sadece birbirimizle yakınlaştiysak, bu virüsü nasıl kapmış olabiliriz? Toplu tuvaletlerden ya da ağdaya gittim örneğin ordan bulaşir mı? Nasıl türer bu, tedavisi Nasıl?

Güncellemeler:
Hastanenin hangi bölümü bakıyor bu hastalığa tedaviye? Nerden randevu almalıyım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşından kapmışsın. tedavisi yok sadece çıkan siğillere operasyon yapılabiliyor ama bağışıklıklığın düştüğü anda yeniden çıkar doktora gidip hangi tür olduğunu öğrenmen gerekiyor çünkü çok türü var. bazısı zararsız bazısı rahim ağzı kanserine sebep oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dermatoloji bölümü tedavi eder ya da ürolojiye de gidebilirsin.

1|0
    0|0
    • Ben de bunda kararsız kaldım kimi cildiyeye git diyor kimi jinekologa. Hu arada jinekolok üroloji mi oluyor yoksa kadin hastaliklari ve doğum mu?

• Jinekoloji dermatoloji ya da üroloji olabilir.Sen önce jinekoloğa git istersen.

• öncelikle bir dermatologa görün artı geçmiş olsun ölene kadar senle beraber geçen bir hastalık değil bağışıklık sistemin her zayıfladığında ortaya çıkacak aldara diye bir kremi var sgk karşılamıyor bayağıda pahalı bir krem ayrıca devamlı Smear tesati yaptırmak durumundasın çünkü eşine partnerine bulaştırma riskin var geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • http://www.hpvtedavisi.com/hpv_tedavisi.html

bize sorcana google a sorsan ansiklopedi çıkacak karşına ama :D

1|0
    0|0
  • Cinsel ilişki ya da yakınlaşmada bulaşır daha çok, ve çok yaygındır, birkaç tedavi yöntemi var ama en doğrusu doktora başvurmak

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun google amcaya neden sormuyorsun

1|0
    0|0
    • Çünkü teknik bilgi değil tecrübe istiyorum.

• Hayır gitmedim şimdi randevu alcam nerden alacağımı bilemiyorum. Sağol bu arada.

• Bence acele et biran once git rica ederim

• daha da artarmıymış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• enfeksiyon hastaliklari bölümünw gitcen

1|0
    0|0
  • Geçmis olsun bendede sivilceler var bunun virüs olduğunu nasıl anladın?

2|0
    0|0
    • Kasiniyor. Ağdaya gittim kanadi. Kuaför söyledi zaten bana. Sonra yayıldı. Şimdi Kasiniyor ve yayılıyor.

Yükleniyor...