Bıktım vallaha intihar edesim bile var...

Allah bir yerden alıp bir yere vermıs her ne yapsam da uzatamadım penıs boyumu 12 cm penıs yuzunden kızlarla olan ılıskımde fazla ılerı gıdemıyorum ve artık kız arkadas bıle edınemıyorum tıp var penıs yok kızlar bana bakınca ılgılenmıyormus gıbı yapmaktan bıktım onca fırsat gecıyor ama bendekı alet cok komık duruo bundan sonrada uzamıcagına ınanıyorum yasım 20 21e dogru gıdıyorum psıkolojım bozuldu herseyı bosverdım :(( ne yapmam gerekır yardım edın lutfen :(

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• o senin beceriksizliğin ve cahilliğinden. elin japonu 10 cm penisle kadınları kudurturken sen beceremiyorsan yuh sana.

ağır konuşmamı hoş gör. ben abiniz sayılırım. hoş görün. arkadaşım. kadını orgazm etmek için penise bile gerek yok. bu penis ölçüsü işini kafanızdan lütfen atın. penis ölçüsü iki şeyde sorun çıkarır. birincisi her pozisyona uymaz ikincisi gebelik.
    8 cm den aşağısı gebelik için riskli. 16 dan yukarısı ise kadına acı verir.
    kadın sevilerek orgazm edilir si.kilerek değil. yalamayı emmeyi okşamayı biliyorsan olay bitmiştir. kadını sevişerek orgazma yaklaştır sonra gir içine ve o anda da yalamaya devam et olayı bitir. hepsi bu.
    yahu biz bazen soyunmuyoruz bile. giyinikken sevişerek orgazm oluyoruz. akıllı olun ve amerikanın içimize yerleştirdiği ölçü saçmalığını bırakın.

0|1
    0|0
    • ha buarada sana kısa falan filan diyenleri boşver. bazı kadınların ölçüden haberi yok ama yorum yapar. şunu unutma vajinanın normal derinliği ortalama 8.5 cm. en fazla 16 cm ye kadar esner. ama daha yukarısı acı verir. kimsenin lafına bakma keyfine bak

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne alakası var ki? Millet nasıl evleniyor? Bir de karıları namusla yaşıyor? Sen de onlardan biri olucan. Bir de geçenlerde seks shopda gördüm, merak ettim nedir diye, izah etdiler. Şeffaf slikon lastik tarzı kapak üzeri kabarcıklı, erkekler kalın ve uzun olsun diye ek olarak penislerine takarak kullanırlar. Kadına büyük ve hazz verici hissi veriyor. Şimdi teknika irellemiş durumda.

0|1
    0|0
    • ameliyat olmayı dusunuorum zaten

• Tolga hiç, Taylora benziyorsunsa, şansın yüksek olmalı bence. Eli ayağı düzgün birini bul. Yani seviyeli ve ciddi kişilerle tanış. Allah aşkına senin ve benim sülalemde bir sürü insan sevişmiş, evlenmiş, hangisi ilk önce penisin nasıldır diye sormuş? Doyumu olamyan insana ne yapsan da az gelir. Bir de çoğu kulakdan dolma

• :( hadi bakalım bir girişimde buluncam inşallah rezil olmam

• amaan al birinde dene sanki hayatında kac kez penis gordu kucuk gelse bile birine mi diyecek hem tepkisini olcersin

0|0
    0|0
    • denedim keske azıcık uzun olsa dedi 2 cm fılan dedı :S kkızı ben bozdum bıde dusun

• haha çok kısa ya

0|0
    0|0
  • görebilirmiyim?

0|0
    0|0
    • olur fotosunu ceker atarım

• sana aşık olan kız sorun etmez yani ki edileck bşyde deil:)

• :) cok sagol begendıgıne gore sıkıntı yok :D moralım yerıne geldı valla sureklı buyuk penıs muhabbetı donunce ınsan işkilleniyor

• ne yapcagını bilmiyorumda kücük seven bir kız vardır elbet ya.s

0|0
    0|0
    • :( sanmıyorum gözünü doyurması bellı bır buyuklukte olması lazım en kotu oda 15 cm fılan

• sizin yüzünüzden intiharı düşünecek kadar bu çocuğun psikolojisi bozuldu.sdfhylfömvfdj?)&R%

• ne erkeği be ne yüz kisiyle yatması ilk sevgilimle yattım ve devam

Erkekler Ne Diyor 11

• düşün 20 cm olsa ama kullanamazsan tipin olmasa veya ilişkide pek becerikli olmasan bu mu daha iyi yoksa 12 cm iyi kullanabilmek mi
    ve bir aparat var uzatıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • boyu degil işlevi öenmli dir

0|0
    0|0
  • :)) allah yardımcın olsun... 18 çok şükür :)) tip zaten ortada... :))

0|0
    0|0
  • allah başka dert vermesin diyip geçiyoruz

0|0
    0|0
  • sıkma canını kız büyük isterse beni çağırırsın

0|0
    1|0
    • hocam cıdden cok zor durumdayım ve bunaldım artık yardımcı olabılırsen ıyı olur

• takma kafana türkiye ortalaması 14 cm zaten
      sorun olmaz kız için.

• işte olurmu olmazmı bılemedıgımde o işi göremiyorum rahatca yapamıyorum bıle ıyıce yapısmam gerekıo :S

• onemli olan dış guzellik :D asadasas

0|0
    0|0
  • bamya lan o

0|0
    0|0
  • Kardeş inan türkiyede genelin penisi 12-13 santimdir.burda bol keseden sıkanlara bakma.her 10 kişiden birinin anca 15 santimi geçer.burda götünden sıkıp 20 santim 25 santim diye sıkanlara bakma sen onlasr penisini değil onlara gireni yazıyorlar.ayrıca 12.5 kalınlık normal.ince değil.

0|0
    0|0
    • arkadas butun 120 ye yakın erkek arkım var ınan karı kız ortamında alayınınkı gozukmustur ve 15 cm den asagı yoktu

• hacı sana bişey diyim mi benimkide 13-14 santim..ama yemediği *** kalmamış karılar bile bana hasta oluyor..çoğu kadın için sikin boyu sorun değil.duygularına hitabet adam ol yeter.sik boyunu mesele yapan karı zaten orospunun önde gideni * böylelerine bin tane şeyim olsa birini sokmam.illa büyük olsun diyen hangi kevaşeyse gitsin eşşeğe siktirsin kendini zaten anca o doyurur öyleleri.

• karısık durum bıraz hocam işte benıde bunalıma sokan bu

• Boy ve kilon nedir?

0|0
    0|0
    • 1.73 boy 73 kg

• Rica ederim.Sorun yapacağın birşey yok ama aşamazsan terapist halleder.Hoşçakal..

• tamam hoşcakal

• kızların seyine zaten kac cm gircekki :D

0|0
    0|0
    • 15 filan gırmesı lazım

• domaltınca kafası anca gırıor oda zar zor yan yatırıncada o ıstemıo ustume bındırıom

• arkadas seyini raya koy kestr madem ya da at binadan ne kadar cok takarsan o kadrr coküzülürsün

• Aynı sorun bende de var benimki 11 küsür
    Manitaya göre büyük, hayatında ilk görüyor. Benimki allahtan kalın 14.5 cm. Seninkinin kalınlık kaç

0|0
    0|0
    • 12.5

• ıkısıde aynı kapıya cıkıyor benım ıcın

• Takma kafana takarsan hiç kalkmaz

Yükleniyor...