Kızlar neden regl olduğunuzda bunu saklıyorsunuz?

kızlar neden regli olduğunuzda bunu saklıyorsunuz hastayım rahatsızım kendimi hissetmiyorum gibisinden üstünü örtüyorsunuz ya da bu şekilde anlaşılmadığını mı düşünüyorsunuz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• öyle öğretildi de ondan ayrıca erkekler bundan anlamaz dediler bilmezler dediler ayıp dediler söylenmez dediler.

0|0
    0|0
    • aşağı yukarı herkes regli nin ne olduğunu bilecek kadar biyoloji görüyor bazen arkadaşlarıma takılıyorum hastayım kendimi pek iyi hisetmiyorum dediklerinde hmm tamam yapıyor ne oldu diyor regli olmuşun anladık yapıyorum kızarıyorlar çok saçma geliyor amacım onları utandırmak değil tabi ki bunun utanılacak bişey olmadığını göstermek sadece o yüzden garip geliyor bana ya da bir erkeğin ereksiyon olduğunda pantolunun kabarmasının dalga geçilecek bir konu olmadığını son derece olduğunu vurgulamak istiyorum ama toplu böyle gelmiş böyle gidecek gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldukça özel bi'şey bu.

0|1
    0|0
    • oldukça özel olsa her kadında meydana gelmezdi bence son derece normal ve biyolojik bişey olduğunu düşünüyorum senin aksine

• özeli sonucta. herkese ilan etmesine ne gerek var

0|1
    0|0
    • neyin var dendğinde regliyim o yüzden halsizim denilenebilir bence özel falan değil her kadında oluyor sonuçta

Erkekler Ne Diyor 2

• sen her yorgun görünüyorsun bir şey mi var diye sorduklarında 31 çektim diyebiliyor musun? :D

0|0
    0|0
  • ''Yumurtluyorum'' mu desinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...