Kızlık zarı hakkında. Biliyorum sıkıldınız ama ben sadece soruma cevap istiyorum.?

Sadece soruma kısa ve net bir cevap istiyorum kızlık zarımı nasıl görebilirim.
Az önce denedim ama sol tarafa doğru serçe parmağımın kalınlığından bile daha dar birşey görür gibi oldum. Tam görmek için ne yapmalıyım? Ve nasıl yorumlayabilirim?

Sadece cevap istiyorum. Saçmalamayın.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• ln kizlarsan cok erkekler cevap vermiş hayir yani tek delik var bizde :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendin görmen zor olur.Işıkla bakmak gerek.

1|0
    0|0
  • Aynanın karşısına geç aralayabildiğin kadar arala. Pembe renklidir. Süzgeç gibi deliklide olabilir tek deliklide olabilir. Ancak öyle görebilirsin yukarıdan aşağıya göremessin.

0|0
    0|0
  • görüp ne yapacaksın ki :D

0|0
    0|0
  • napıcan görüp allasen

0|0
    0|0
  • Ayır bacaklarını, şeffaf huniyi sok içine, karşına da aynayı koy, zarın inceliğini bile görebilirsin

1|0
    0|0
  • Hanimefendi cok zor gormeniz cesitli atacmanlarla uzmanlar gorebiliyor

0|0
    0|0
  • Göremessin uğraşma

0|0
    0|0
  • allahım ya görüpte bnapıcan mutlumu olcan anlamadım ki :D Kesin liselisindir :DD

0|0
    0|0
  • jinekolojik muayenede doktor harici kimse göremez.

0|0
    0|0
  • göremen 3/4 cm içerde

0|0
    0|0
  • vajinanın dudakları küçük mü?

0|0
    0|0
    • evet biraz neden de

• göremezsin bir başkası belki görebilir

• kızlık zarını normal yollardan göremezsin yani başkası parmaklarıyla ayırıp görebilir ama sen kendin göremezsin

0|0
    0|0
  • bacaklarını aç aynanın karşısında otur bak görülür

0|0
    0|0
    • denedim onu işte ama tam gözükmedi

• ben daha önce öyle birinikini görmüştüm

• bacaklarını ayır yere otur...çiçegini görcek şekilde parmaklarını v zafer işareti şeklinde yap...çiçegininn dudaklarını yavaşca ayır en altta minicik bişey görceksin beyaz pembiş oraı işte :))

2|0
    0|0
    • :) sağol

• :) peki çok ayırırsam bozulmaz dimi?

• çok ayırırsan bozulmaz ama damarlarında çatlama olur azcık kan gelir :) korkarsın kızlıgım bozuld diye :) öyle kızlıgının bozulması kolay iş degil vajinanın bir kaç santim içinde ora ancak parmagını filan girdirisen bozlur..sende daha bakirsin kasarsın kendini zaten penis filan zogirer..korkma parmagını girdirmesen penis girmeden bozulmaz :)

• yere çömel altına bir ayna koy vajinanın büyük ve küçük dudaklarını ayır vajina girişinin 2 cm içine bakmalısın

0|0
    0|0
    • Tamam ben küçüğü ayırmadım sanırım. Teşekkür ederim cevap için.

• rica ederim bir zar tabakası göreceksin orda

Kızlar Ne Diyor 2

• zarına sahip çıkarsan görünür.

0|0
    0|0
  • canım internete kızlık zarı cesitleri diye yaz gördüğün resimleri iyice incele sonra bacakları ayır tercihen şu büyük büyüteçli aynalar varya onu koy avret yerinin önüne dudakları aynaya doğru iki yana ayır gördüğün resimlerden biri karsına gelecek işte o kızlık zarı
    ben bu sekilde kendiminkini gördüm benimki esnek gruba giriyor ama sakin parmaktır vs bişey sokma vajinana zedelenebilir vedahi kanama olabilir..

1|0
    1|0
    • hah işte olay bu ya, bak aynısını bulmaya çalış. Ya bu sizin vajinada amma gizemli ya kızlar bile tam olarak çoğu şeyini bilmiyor :)

• teşekkür ederim istediğim cevap bu :)

Yükleniyor...