4 yıllık erkek arkadaşım çalıştığı iş yerindeki kızı bana övüyor?

Ona çok güveniyorum. O kızı da bana tercih edeceğini sanmıyorum ama rahatsız oluyorum anlatmasından. Anlayışsız da olmak istemiyorum. Beğeniyor olabilir mi, neden onu bana anlatıyor?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• sahii öyle bir kız varmı, sen gördünmü? sendeki bazı davranışları değiştirmek istiyor veya bazı şeyleride yapmanı istiyor olabilir..bence özeleştri yap...hatalarını bulmaya çalış...hiç bir erkek böyle birşey yapmaz...o seni değiştirmeye çalışıyor kanımca...

0|0
    0|0
    • Haklısın ama insanlar severken sevdikleri kişiyi olduğu gibi kabul etmek zorundadırlar. çünkü değiştirmeye kalktığında her şey yolunda gitmeyebilir.Zaten seven insan kendi değişir zamanla zorlamaya gerek yok ki :) teşekkür ediyorum yorumun için :)

• Tabiki haklısınız .. insanlar her konuda eger varsa hatalarını düzeltmeli..Ama şuda var karşı taraf sizi tamamen değiştirmeye kalkarsa bu olmaz. işte bunun ilacı zamandır. Zaten seviyorsa zamanla kendi değişecektir. O zamanda mutlu olmamak için hiç bir neden yok. Birbirini tamamlayan iki insan olunca her şeyin altından kalkılır :)

• tabiki bundada sen çok haklısın...

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de son işyerimde bir hanımla beraber işe başladım. Şükür ki nişanlıydı, ama 10 saatin yanyana geçmek zorunda. İş gereği beraber çalışıyorlar. Anlatabilir, çok da kıskançlık komasına girmeni önermem. Zira sevgilin seni daha da kızdırmak için ısrarla anlatıyor olabilir ;)

0|0
    0|0
    • Kolay kolay sinirlenen bi yapım yoktur.Ama kızdığımdada kötü kızarım . Tabiki kız arkadaşları olucak asla kıskanmam hele iş konusunda kıskançlık yapıpta canını sıkmam ben sormam bile çalıştığın yerde kız varmı kaç tane var falan diye o kendi anlatır. Ama merakta ederim etmem değil çünkü benim olduğu kadar onunda bana karşı sorululukları var :)

• Erkek arkadaşın çalıştığı iş yerindeki kızı sana övüyorsa :

1 . eee artık arkadaşlığımız nereye kadar biraz samimi olalım...diye seni kıskandırmaya çalışıyordur

2. en önemlisi

--sıkıldım senden,

- bak kız gör. ne marifetler var. düş artık yakamdan da ...demeye çalışıyor..

0|0
    0|0
    • hehe :) Ama benim kadar marifetli bi kız bulucağını sanmıyorum. tabi sıkılmışta olabilir ama ben sıkılırım o benden sıkılmaz asla bunu kendiside söylüyor .. yorumunuz için teşekkür ediyorum hoş bi yorumdu bu :)

• Onu sevse sana anlatmaz, gizliden iş çevirirdi. Belliki bir beğenme durumu var ama duygusal falan değil. Anlatıyorsa sana herşeyi, için rahat olsun

0|0
    0|0
    • sana da katııyorum. Korku duyacağı bir şeyleri benimle paylaşmazdı çünkü hisleri kuvvetli bi bayanım anlarım rahat bi şekilde ..Yorumun için teşekkür ediyorum :)

• bence o bayana karşı boş değil.sana anlatma nedeni ise içini rahatlatmak ama seni aynı zamanda seviyor yoksa hiç bu konudan bahsedip kendini rahatlatmazdı.o bayana karşı sadece cinsellik veya hoşlanma düzeyinde bişeyler hissediyor biraz dikkat etmen gereken bir noktada

0|0
    0|0
  • normal arkadasi olarak gorebilir, eger ovdugu cok iyi insan basarili ise bu normal, ama fizikselini birden fazla kez ovmusse de o zaman sorun vardir

0|0
    0|0
    • Buna cesaret edeceğini sanmıyorum.Basit bi ilişki değil bizimkisi çünkü cesaret etsede buna izin vermem teşekkür ediyorum yorumunuz için :)

• Evet güzel bi şekilde bitsin isterim . Kötü biterse ne geçicek elime? Hatalar insanlar için yaptıysa öder bi şekilde biter. Biten biter giden gider ilerde beni iyi hatırlasın daha iyi acı çeker işte fena mı olur ben bi hata yapmıştım der beni hatırlar . en son haliyle hatırlanır insanlar bu kadar gaddar olma sende :)

• sevdigim kisiye karsi gaddarimdir :) sevmedigimse zaten umrumda olmaz

• kıskancan mı diye deniyor olabilir

0|0
    0|0
    • o da olabilir sende haklısın :) ama bilir aşırı kıskanç olmadığımı.. rahat olurum karşısında bunu ona yansıtmam kendi kendimi yerim eğer kafama takılan bir konu var ise. Daha fazla takılırsa bunu ona söylerim gerekirse kızarım da .. o da anlayışlı olur sakinleştirir konuşur çözeriz öyle geçer gider Kötü bi konu olmadıkça :)

• ... Bir bayan başka bir bayanın başarısını neden bu kadar kıskanır.Bu sevgilinin o bayana ilgi duydugunu göstermez,gereksiz kıskançlık krizi yaratıp boğma adamı, bunu yaşayan biri olarak söylüyorum emin ol ortada kıyaslama yoktur .

0|0
    0|0
    • yoo yoo çok rahatım aşırı kıskanç değilim ama herkes gibi sevdiğim erkeğimi kıskanırım normal derecede bunuda bildiği için anlatır zaten. O kızla tanışıp muhabbet bile ederim yani sorun değil ama her kızda bir olmuyo bunu da bilirsin ..ben ona sonsuz güveniyorum Kızlara güvenmiyorum kuruntuluyum yoksa bir şey olcağından değil yani.

• ... Ben kardeş lafını sevmem onun haricinde sorun yok.

• kötü bi kelime olmadığı için kullanmıştım bunu söylediğin iyi oldu artık kullanmam

• valla senden çok onu görüyor heran hersey olabilir

0|0
    0|0
    • Valla haklısınız :) Bu zamanda babana bile güvenmiceksin .. Ama kendi bilir öyle bir şey yaparsa sonuçta 4 yıllık bi emek bu her anlamda ör; zaman, sevgi, sabır, sadık kalabilmek vs. bunları hiçe sayacağını sanmıyorum Ona bi o kadar güvenirken bi okadar da güvenmiyorum Olumsuzluklara her zaman hazır olmak zorundayız insanoğluyuz sonuçta başımıza her an ne gelecek bilmiyoruz ki :)

• neler anlatıyor onu söyle

0|0
    0|0
    • cok bıcır bıcır falan diyo markette calışıyo işte her işin altından kalkıyo diyo. O geldiği gün işler erken bitiyo falan diyo, çirkinde bişe aşkım diyo vs. bende muhabbet etmeye çalışıyorum maksat ne düşündüğünü öğrenmek sonuçta tabiki kızolucak çalıştığı yerlerde ama nede olsa bi kızım seviyorum kıskanıcam da dimi normal değil mi bu ?

• Yorumun için teşekkür ediyorum parmakların dert görmesin :)

• rica ederim her zaman hizmetinizdeyim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bundan rahatsız olmana gerek yok bence, o kızdan etkilenmiş olsa sürekli anlatmaz sana büyük ihtimal takdir ediyor ve yaşı da küçük se kardeş gözüyle görüyor dur . Asıl sana bir şeyler anlatmayı bırakırsa rahatsız olmalısın

1|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim .. Ama yaşı küçük mü bilmiyorum yalan olmasın :)

• bunu ilerleyen zamanlarda isteyebilirim hem kız nasıl biri rahatça anlayabilirim . teşekkür ediyorum yorumun için düşüncelerimiz hemen hemen aynıydı :)

• rica ederim :)

• 4 yıl geçmiş. Açıkçası senin kıskanç olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsa,koskoca 4 yıl asla çekilmez.

Asıl o kıza bakmalı, bu övgü dolu sözleri fark ediyor mu? Fark ediyorsa ne yapıyor? Ben olsam, biraz konusu geçen dişinin hareketlerine odaklanırdım.

Bence sevgilin, "öylesine" bahsediyordur. Hatta belki de bunu ciddi ciddi sorsan, "aaa inanmıyorum hayatım, bu mudur mesele" diyebilecek kadar çizgisi belli olmayan sorundur onun için. Hatta onu çok bıcır, küçük kız şirinliğinde bile görüyor olabilir :)

1|0
    0|0
    • Evet ona bu konuyu söylesem bana kızar neler düşünüyorsun der :) Kızı merak etmedim değil ettim tanışmakta isterim ama bu sefer tanıştık diye dha çok sokulucak çocuğa kızlarda samımıyeti hiç sevmem uzak olsun daha iyi gerekirse tabi tanırım ama yüz vvermeye gelmez En iyisi erkek arkadaşımı uyarmak dinlemezse kendi bilir :)

• Ee o zaman öyle yap bakalım :)

• Neden anlatıyor kı.

Senı kıskandırmak için mi.

bence bıran önce tepkını koy.

aklından bıle geçirmesin.

0|0
    0|0
    • beni kıskandımak için anlattığını sanmıyorum.. Sevgili insanın hem arkadaşı hem dostu annesi babası herşeyi olu ya hani bizde öyleyiz. tavır koyarsam bi daha anlatamaz ama kızarsam da bana bir daha bir seyini anlatmaz diye düşünüyorum.

• Bi erkeği çok rahat bırakmıcaksın zaten yeteri kadar rahattır. Gidip görünmekte fayda var haklısın ama önemli olan sevdiğim adamın bana sadık olabilmesi yoksa kız hırpalanır vs. ne faydası var sonra dicek nasılsa bu altından kalkıo diye gene yapıcak serbest bırakıyorum o konularda bi hata yaparsa da affetmem pişman olur. kendi sorumluluğunu bilmeli insanlar her zaman :)

• Bılmelıde o zman takıp huzursuz olmıycaksın .

Huzurm yerındeyse takmam bende.

Ama içimde en ufak huzursuzluk yaparsa hemen olaya el atarım çaktırmadanda.

Bılırsın kı bazı kızlar sınsıdır bence sen ters bır sınyal almasaydın bu soruyuda sormazdın.

şahsen be emparı yaparak cevapladıgım için böyle yazıyorum. Huzurn yerınde ıse gıtme tabı kı bu kızıda takma ozaman . MUtluluklar.

• neden anlattığının farkında bile olmayabilir çok önemseme bir zaman sonra o kızın konusu unutulup gider

0|0
    0|0
    • Zaten onun için sıradan bir şeydir buna eminim ama bu konularda belli etmesekte biz kızlar dikkat etmek zorundayız :)

• aa aaa aaaaa

0|0
    0|0
    • Aaa tabi yaaa öyle işte dünyanın türlü türlü hali var :)

• erkeklerde hayranlık tehlikelidir. Kontrolü elden bırakma...

0|0
    0|0
    • haklısın hele bide övdükleri kız olursa bi durup düşünmek gerek :) yorumun için teşekkür ediyorum ..

• canım sende sağol.Allah herşeyi güzel gönlüne layık versin sağlıcakla ve mutlu kal...

• Çok sağolun allah herkezin gönlüne göre versin teşekkür ediyorum :)

• begeniyor bence de ama hayranlık

seni seviyor yani sana anlatmaz heralde

o kadar da değil

0|0
    0|0
    • dimi :) Saklamaması iyidir. o zaman şükür etmek gerek bu onun bana karşı rahat olduğunuda gösteriyor olabilir.Kötü biri olmayı hiç istemem zaten buna kendi adıma sevindim .. sana da yorumun için teşekkür ediyorum bana kendimi iyi hissettirdiğiniz için sağolun arkadaşlar :)

• Sende çalıştığın iş yerındekı bır erkeği öv :)

0|0
    1|1
    • Aynı tepkiyi o da verirdi dinler benim gibi kuruntu yapar sonra dayanamaz patlar :))

• O senı alıyor kaybetmeyı ama ;)

• ama kötü bir şey hissetmedim henüz ..beni kaybetmeyi göze almaz eger hissedersem tavsiyeni düşünücem teşekkür ediyorum yorumun için :)

Yükleniyor...