Kuzenim kendisinden tiksiniyor adet olduğunda?

Yeni adet olmaya başladı 13-14 yaşlarında teyzenin söylediğine göre kanı temizle yetmiyormuş ayy ben dokunamam felan diyormuş bana söylediler ablası olarak konuş diye ne yapabilirim normal mi bu

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• normal tabi çocuk daha bedenini tanımıyor ki. bence o yaş grubunun özellikleri ilgili nette psikoloji sitelerinden bir şeyler oku çok daha sağlam olur, ama muhtemelen yapacağın şey ablacım diye başlayıp güzel güzel olup bitenin son derece normal olduğunu ve onun artık büyüdüğünü belirtmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bılemedım kanks daha once basıma gelmedı (

2|0
    0|1
  • essahdan adet olurmuş gibi akıl veren erkeklere helal olsun

2|1
    0|0
  • alışır ablası öyle böyle alışır illaki alışır kımse karışmasın rezil olmayı göze alıyorsa yapmasın tabi ama yapmak zorunda! dünyanın kurtuluşu buna bağlı.

0|0
    0|0
  • Alışır zamanla sanırım mecbur alışacak zaten O.o

0|0
    0|0
  • ilk önce rahatlatmaya çalış ve onunla iletişime geç utanılacak bişi diil kendi yaşadıklarını anlat

0|0
    0|0
  • Anlat sende kıza kötü bişey olmadığını doğal oldğunu

0|0
    0|0
  • Onunla konuş bunun normal bişey olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • küçüklüğünü hatırla ona göre davran ufaklığa :)

0|0
    0|0
    • Bende hiç olmadı

• Yooo tahmin ettim sonra anneme söyledim hiç bunalımına görmedim onun

• o zaman işin zor uydurcan artık bende ço korkmuştum bişi oldu sanmıştım vs vs ama tüm kadınlarda olur işte ne biliyim çocugun olması için o gerek vs vs bişiler uydurman gerek :)

• Öğret ona bir kere sen temizle beraber yapın o da korkmasın utanmasın..

0|1
    0|0
  • çok pis kokar beee

0|1
    2|0
  • Çocuk Sonuçta Normal Zamanla Alışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kana dokunması gerekmediğini nasıl temizleneceğini anlatabilirsin.

0|0
    0|0
    • Kız elini yıkıyormuş havluyla kuruluyormuş sonra havludan tiksinip tekrar yıkıyormuş

• Bunun gayet normal oldugunu, saglıgı için olması gerektigini soleyebilirsin^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...