Acaba nasıl bir çare bulmalıyım?

yanımdaki yakın arkadaşlar olsun bütün kişiler beni gay zannediyorlar neymiş benim hiç sevgilim yokmuşta falandır filandır belki hoşlanmıyorum sevgili yapmaktan belki yalnız olmak istiyorum ama bir yandan da sevginin yerini hiç birşey olamaz diyorum ben bu durumdan kurtulup normal halime ne zaman dönebilirim içimden bir his daha kötüye de gitiğimi söylüyor acil cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar düşünücek ne var?Bence sen kızlardan hoşlanmıyor değilsin.Sadece aşık olmaktan ve üzülmekten korktuğun için uzak duruyorsun.Korkunun ecele faydası yoktur.Korkun seni kızlardan daha da uzaklaştıracaktır.Bu durumdan kurtul.Acı da çeksem yaşayacağım arkadaş de.Bir yerlerden başlamalısın çok geç olmadan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ama kimsse yanlız kalmak istemez ki eminim bi süre sonra sende yanlızlıktan sıkılcaksın onların düşüncelerini degiştirmek için takılma kimseyle zaten zamanı gelince sen farkına bile varmadan birileri gircek çıkcak hayatına sadece zamanı gelmemiştir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • ama zamanı geldide geçiyor bile olursa eğer öyle şey belki çok geç olur teşşekkürler yorumlarınız için :)

• demekki seni anlamıyo çevrendeki insanlar farklı ortamlara girsen degişik hobiler falan hem yeni birileri iile tanışırsın hoşlancagın birileri çıkabilir beklemekle gelmez biliyosun demii çabala farklı ortamlarda bulun sürekli illa ki çıkar brileri

• Milletıne ne dedgıne bakıyorsun yaa ne guzel kafan rahat, dırdır derdın yok, kıskanclık derdın yok, aşk acısı cekmıyorsun oohh . herkesın sevglısı olmak zorunda dııl kı belkı hayatının askı daha cıkmadı ya da sen daha hazır dıılsın bırseylere cıkmıs olmak için çıkmıyorsun ne guzel işte :))

0|0
    0|0
  • huhuh uçmussunuz siz ya :) tak koluna bi kızıda görsünler günlerini :))

0|0
    0|0
    • yok yani onuda yapamam ki ancak kafam süper olursa belki ayık halde bu bahsettiğim gibiyim :)

• durum vahim evde kalırsın bak etme böyle bul birini (:

• ben en çokyalnızlığı seviyorum böyle durumlarda teşekkürler :)

• bisindır kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun ve arkadaşa yaptığın yorum kafamı karıştırdı.

Kendinden emin değilmiş gibisin ?

Psikoloğa falan gitmeyi düşünsene.

0|1
    0|0
    • şu aşk konusuna gelince aklımda binbir tereddütle dolaşıyorum psikoloğa falanda gitmeyi düşündüm aşk konusuna gelince kendimden emin olamıyorum nedense :(

• Aşk kim çözmüş ki sen çözesin.

Aşk bir yatırım aracı değil ;)

Fazla düşünme hoşlandığın biriyle bir beraberlik yaşamaya başla en kısa zamanda.

Abartma bu işi öyle kafam güzel olmalı falan diyerek.

Koluna taktığın bir erkek olmayacaksa kafanın güzel olmasına gerek yok ;)

• "Kanka kız ayarlasanıza" de.

0|0
    0|0
    • he heh :) çok yaratıcısınız :)

• Acık mantıklı ol arkaaşım. Öyle deyince bunlar sana kız bulacak, sen kıza abaza gibi davrancan. Bunlarda dicek ki "Adam gay değil abazamış meğersem ya la". Nolcak ? Kurtulcan gaylikten.

• yuh artık o lakabında takılmasını istemem şahsen teşekkürler :)

Yükleniyor...