Erken boşalma sorunum var...

Erken boşalma sorunum var..bu kız arkadaşımın canını sıkıyo..bana belli etmiyo mutlu olmadığı anlaşılıyo..süreyi nasıl uzatabilirim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş ben çok erken başladım bu işlere. Yıllarca hiç sıkıntı yaşamadım hatta gereğinden uzundu. 2 sene önce ayrıldığım kız arkadaşımdan sonra elimi ayağımı çektim işe yoğunlaştım kafamı kaşımadım o kadar diyim hayatıma kimseyi sokmadım cinselliğe bile yaklaşmadım depresyonal bir haldi bu aslında. Sonrasında 1 sene geçti üstünden gerçekten hayatımda aradığımın daha üstünde bir ilişkiye başladım halende mutluyum inanılmaz derecede. Kimseyi bu kadar sevme şansım yok sanırım. Neyse, direk başladık konuşmasız, tanışmasız, teklifsiz direk başladık çok hızlı. Herşey muhteşem hayat muhteşem birlikte uyuyoruz hergün herşey güzel. Ve bir gün o an geldi inanılmaz evrenin tepe noktasındayım ve penisimi boxerdan çıkarırken boşaldım. Ön sevişme çok uzundu tabi oral vardı falan. Neyse dedim çaktırmadım, gittim soğuttum biraz boxer değiştirdim başladık tekrar bu seferde daha penis vajinaya değdiği an boşaldım. Şok oldum daha önce yaşamamışım böyle bişey. Sevgilim iyi var saolsun çok anlayışlı davrandı asla sıkıntı yapmadı. Üstünden bir iki hafta geçti tekrar o an tekrar aynı sahne boxera boşalmalı. Sonra tekrar tekrar tekrar. 1.5 ay sonra bir süre ayrı şehirlerde olmamız gerekti. Ve yılbaşında beraberdik bende geciktirici aldım sıktım yarısını boşalttım penisimi hissetmiyorum ve başladık sevişmeye birleşme anını sağladık 8 10 saniye geçmedi hemen çıktım içinden gene aynı sahne, aynı gece bir kez daha denedik aynı sahne. Artık umutlar tükendi herşey bitti kafamda olmayacak dedim bu asla ve bir kere daha denedik sana yemin ederim 30 dakikayı ben hatırlıyorum rahat birleşme süresi sadece. Yapacaklarını anlatıyorum sana. Masturbasyonu asla kuru yapma ıslak hatta varsa kayganlaştırıc jelle olsun. Ve masturbasyonu çok uzun tut yarım saat 40 dakika yapabiliyorsan 1 saat. Vücut penis ve bilincin boşalmaya odaklı olmamaya başlayacak. Bunu yap haftada 3 4 gün kesin olarak. Hatta sevgilin yaparsa daha iyi olur. Boşalacağın an dur penisini sık boşalma hissi geçsin devam et dur devam et dur devam et. İdrarını yaparken idrarını devamlı tut bırak tut bırak yani bir idrarda en kötü 15 20 kere yap bu aşk kaslarını geliştirir, bir kaç gün hafif ağrı duyarsın. Masturbasyon yaparken materyal kullanma film gibi sadece onu düşle, bu kontrolü sağlayacaktır. Geciktirici kullanabilirsin gene bu seni psikolojik olarak iyi hissettirebilir. Yatarken sonsuz bir sevişme düşle hep. Boşalmayı hiç düşünme sadece yaşayacağın anın eşsizliğini düşün. Boşalırmıyım korkusunu at kafandan. Sevişmeye başlarken ön sevişmeyi uzun tut ama peşinden oral yap sevgiline bu kafanı dağıtır süreyi yaklaştırır birbirinize. Ve heyecanlanırsan dur konuş sohbet et onunla sonra tekrar devam et sevişirkende dur devam et tekniğini uygula ve hafif ritimde seviş bir süre hafif ritim boşaltmayacak kadar. Adult filmlerdeki sevişme şekillerine çok odaklanma herşey ordaki gibi olmayabiliyor. Sevişmeye başlayıp hafif ritmi tutturduktan sonra herşey bitiyor güvenini kazanıyorsun tekrar. Beni ekleyip yaz istersen ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• testislerinle oynayabiirsin

0|1
    0|0
    • nasıl yani

• napayım erkek olmak zor zanaat anca tatmin oluyorum penis büyütücüler yan etki yaptı bende ondan sapıttım kadın görüncede dayanamıyorum Allah sonumu hayır etsin

• ahaha çok manyak muhabbet dönmüş.

• erkeklerde erken boşalmanın ardında psikolojik sorunların yatabileceği deneylerle kanıtlanmış bir bulgu.bence bir profesyonele danış :D

0|0
    0|0
  • aklına bülent ersoyu getir tam o noktada garanti altı saat bişey olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Erken boşalma sık yaşanan cinsel işlev bozukluklarundan bir tanesi.Tedavisi olan bir cinsel işlev bozukuğu.Cinsel terapi alarak boşalma kontrolü refleksini öğrenebilirsin.Geciktirici sprey,prezervatif takma,ilişki öncesi boşalma geçici çözümler.Kadın orgazmı için 20 dakika gerekli en az.

0|0
    0|0
  • Masturbasyonu haftada 1`e indir. Yaparken uzun tutmaya bak. Birde boşalacağın sırada zekeriya beyazı düşün, ajdarı düşün.

0|3
    0|0
    • :)saol zekeryayı düşünürsem iş sabaha kadar uzar eyvallah:)

• Yorum on numara. Gece gece gülmekten yarıldım.

• yanlız ajdarı cok dusunme herşey dozunda guzel. cok dusunupte omur boyu boşalamayan arkadaşlarım var:P

• dostum tamamen masturbasyondan oluyo.daha doğrusu mast.nun kısa sürmesinden.sevişirkende bi anda kaptırıyosun kendşni sonrada tutamıyosun.sana geciktirici bişi lazım.önceden bş posta atrsan bu piskoloji ilede sertleşme olmaz

ta sertleştirici yada geciktirici sprey al.bence sertleştirici al sonrasında erken boşalmanın bi önemi kalmaz..yada ayda bi buzzerplus al 2 gün dışarı çıkamassın ama

0|0
    0|0
  • aklında başka şeyler kur mesela borç harç hesap falan yap emin ol işe yarar kadını düşünme seksi çok düşünme basit bir iş yapıyor gibi düşün büyutme gözünde

0|0
    0|0
  • İLİŞKİ ÖNCESİ mastrbsyn yap, kondomu OK rötar al , yada gecktrıcı sprey dene, sonrada sertlesemedım dıye mesaj at buraya :):)

0|0
    0|0
  • tıpa tak

0|0
    0|1
  • olayı once beynınde bıtır konsantrasyonunu bozma ve bosalmayı aklından cıkar olmadı gecıktırıcı sprey kullan

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzat, Partnerini elini kullanarak boşaltmayı dene. Kendin daha sonra boşal.

0|0
    0|0
  • beyninde bitiyor iş hacı

0|0
    0|0
    • ne yapayım onunla olurken başka bişeymi düşüneyim..

• yaa biraz zor olur ama zamanla zaten sorun kalkar ortadan ve uzun sevişme süresi bol gir çık yap duraklamaları iyi kullan sevgilinde yardım etmeli

• saol..

• ARkadasım ılıskıye gırmeden once tuvalete gıt bı posta at sonra ılıskı sırasında gec bosalırısn.

0|0
    0|0
  • ön sevişme gibi düşün. içine gir boşalacağını anladığında çık sevişmeye devam et. bu şekilde süreyi uzat. İlişkiniz seyrek oluyor sanırım. Daha önceden biriken spermleri atamadığından erken boşalma oluyor.

ikinci bir secenek tanagra kullan ;) 36 saat etkili

0|0
    0|0
Yükleniyor...