Bir erkeğin gay olup olmadığını nasıl anlarız?

Bir Erkeğin Gay Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?Bu Mümkün mü?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Elini böle yapıp senin için şöle böle diyorlar doğrumu diye sor kızarırsa gaydır kızarmassa değildir gerçi kaşarlanmışsa kızarmaz oda var

Erkekler Ne Diyor 23

• Karı gibi konuşup karı gibi yürüyorlar aq

• konuşmasından ve davranışlarından anlayamıyorsan eğer çift kişilikli olabilir

• sana bakmıyorsa öyledir muhtemelen.. gerçekten böyle düşünüyorum .

• uzaktan hareketleri benzerse oda bir tahmin olur ama yanılma payın az olur bence hareketleri konuşması benziyosa

• Öbürünü ablan için sormuştun, bunu kim için soruyorsun? :)Bu iki adam bariz gay link ama bazıları da belli etmez.

• Bunuda komşu çocuk için sormuştum Kendisinden hoşlanıyordum da

• Kahve içmeye filan davet et, gelmezse gaydir.

• Fake msn ac erkek. Ekle sahisi konus

• kendi belli eder zaten aslında bir süre belli etmek istemezler ama fazla dayanamazlar bi zaman sonra konuşmaları falan değişir.

• Başbaşa kalın anlarsın :P

• bir gün yürürken çaktırmadan pandik at. tepkisine bak

• Dondurma yiyişine bak

• sana çekici gelmeyen gaydır.çekici gelen normal erkektir.zira ne dersek anlayamayacağın malum

• Metroseksüel görünümün dışında kendine çok bakıyor ve bazı bağlamlarda hassas ise,erkeklere farklı yaklaşımlar sergiliyor ise vardır onda bir şey :) Benim bilgisayarımı bir arkadaş kullanıyordu,sonrasında neler neler yazdığını gördüm.! Gözlerime inanamadım.!

• bizim bi arakdas vardı lisede habıre gay dıyoalrdı hıc bı tepkı de vermıyodu belkı gay gel gay git denılınce tepkıye gore anlasılır :D

• :D

• ;)

• transeksüeller travestiler biseksüeller homo değil o zaman. homo gay benzeri şeyler denmesine çok feci tepki veriyorlar

• bir bakışta anlayamazsın, ama bir süre sonra gayet rahat anlarsın. ben ilk başlarda travestileri bile kadınlardan ayırt edemiyordum. :)

• Bu soruyu sordurmuşsa , gay değilsede kırıktır muhtemelen :)

• çelişkide kaldıysan vardır bişiyler

• Bu şekilde tereddüte düşürüp arkasından soru sorduyorsa muhtemelen gay dir.

• e tabiki mümkün ses tonu giyinisi (içine ne giyer elbet grrsn eyldgnde falan)hareketleri işde anla sizin gibi davranır

• yakınlaş biraz o zaman belli eder..

• elinle kontrol et , yumuşak mı sert mi

• sana bakmayan erkek gaydır

• Kız çirkinse neden bakalım ki gaylıkla ne alakası var

• Resmıne bak sen soruyu soran kızın.

• senınle ya da baska kızlarla ılgılenmıorsa mesela...

• Şu soruyu görünce gülmekten koptum yemin ediyorum

• o niyeymiş o

• bilmem :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlarla ilgilenmiyorsa sevgilisi olmamışsa hiç falan anlarsın ama tabi her bu durumdaki insana da gay denmez.

• "Sen Gay mısın ?" dediğimizde evet cevabı alıyorsak gay, hayır cevabı alıyorsak normaldir.

• bu soruya cevap yazan mavilerden %55 i nin teknik anlamda homoseksüel olması istatistiklere göre iktiza ediyor.sor bakalım bir tanesi bile söyleyecek mi?

• Kizlarla daha yakin olur, ve ses tonu daha yumusak olur.

• verirsin. alırsa gay değildir, almazsa gaydir. kalbini.

Yükleniyor...