Erkek arkadaşım evlenelim diyor ama bir sorun var?

2 yıla evlenir gibiyizde. Erkek arkadşaımın şeyi cidden küçük 8 cm falan yani belki 10dur. tam sertleşemiyor zaten doktorlarda fayda etmedi düzenli gitmedi pek. yeter mi? hiç yakınlaşmadık sadece gösterdik birbirimize mesajla

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce yapmamışsan zaten orası eşine göre şekil alacaktır daha geniş birşey girmediği için sorun çıkarmayacaktır boyuysa zaten vagina 8 -10 cmden sonra duyusunu yitirir fazlası canını yakar tek sorunu sertleşememe o da piskolog veya jinekolog ile hallolacak birşeydir seviyosan bırakma bence çok rahatsız oluyosan çocuk yaptıktan sonra ameliyatla daha çok kalınlaştırılıp uzatılabilir sıkıntı yapma o kadar sevdiysen bir kere bir daha başka bir sevgiyi bulamazsın çok zorluk çekersin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sertleşme sorunu var mı tam olarak?

0|0
    0|0
  • Çubuk takdırır.

0|0
    0|0
  • ünümüzde evlilik içi şiddetten cok cinsel yaşamda cok önemli bence bir an önce bir çözüm bulması şart

0|0
    0|0
  • nasıl ereksiyon sorunu vardır? büyüklüğü pek takma o denli sonuçta seviyorsan da idare etcen değilse büyüğünü bulcan ama işte aç bakim ona göre çıkalım diyemezsin ki:D

0|0
    0|0
    • psikolojikmiş sorunu güya ama hormon sorunuda var. yani onu geçtim bugün kadınlara sordum normal şey ne kadar olur diye muz kadar dediler :S dedm can acıtmaz mı ilerde anca yeter dediler

• yani çok ilgili biri değil çok ilgili biri olsa hadi beni duygusal olarak tatmin ediyor dermde

• anladım sen iş yaş hemen kaç:DD kurtul derim:DDD sırlar veririm özelden bu konularda dilersen çok şahit olduklarım var

• Sokamaz bile yetişmez kızlığını bile bozamaz senin o sonra aldatırsın o üzülür baştan ayrıl dürüstçe.

0|0
    0|0
  • Emzikleme yöntemiyle kalkar merak etme

0|0
    0|0
  • birbirinizi seviyorsanız tedavi olsun..akupunktur..hipnoz. rn son protez taktırsın.. çözümsüz değil

0|0
    0|0
  • Sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|1
    • şimdi sorun olmazda ilerde aşk bitince kabalaşmaya bbaşlaynca

• bu kadar ya

• Bişey diyemiycem normal bir erkeğin şeyi 16 - 17 cm oluyor

• 8 cm çok küçük birde sertleşmiyorsa yazık olur sana

0|0
    0|0
  • hani kadın için nemsiz seydi bunlar

0|0
    0|0
  • olay boy sorunu değil ciddi bir şey gibi duruyor. Kendi doktoru olacak yaa pek gitmedi ne demek. Kadın olsa böyle bir sorunu olsa jinekologa gider, yumurtalarını dondurur vs. onun da kendine bakması lazım. madem üreme sistemi normal değil o zaman kabullenip tedavisiyle ilgilenecek...

0|0
    0|0
    • o sorun geçse bile boy sence norml mi

• türkiye ortalaması altında olduğunu biliyoruz. Aşık değilsen sorun yapacaksın gibi. İnsan aşık olunca çalışsın yeter der.

• tam kaç cm biliymusun 12-13 cm ise yeter..ama 8 cm se yetmez

0|0
    0|0
  • Vereyim benimkini, zaten şu sıra pek işime yaramıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aovvvvvvvvvvvv

0|0
    0|0
  • Sonra pişman olursun gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • kızım igrençsin ya
    derdin bu mu
    başkasını bul o zaman daha büyük olanları mutlaka çıkar karşına
    sonradan evlenince sorun olur söylim

0|0
    0|0
    • ne iğrenci ya hayatın gerçeği bu

• başka birini bul
      illa onla evlen men mi gerek
      daha istediginle evlenirsin seni tatmin eder
      evlenecen diye seni tatmin etmeyenle evlenme dedigim bu

• sen bir eline al o zaman büyümezse problem vardır :D

0|0
    0|0
    • ahahhaha :D kendi elinde minnicikti.

• ahahhaah tamam elimi doldurması lazım dmi

• hayır eğer psikolojik bişeyse bir kadın dokunuşuyla değişir belki sertleiş büyür diye söyledim :D
      bir al biraz tahrik et bakalım aynı mı kalıcak

• vajina boyu en fazla 8 cm'dir. en az 10 cm ve sertleşmesinde bir problem yoksa ikinizde yeterince zevk alabilirsiniz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...