Bay ve bayan arkadaşlara soruyorum aşk, seks ne alaka?

Arkadaşlar ben sert bir insanımdır, belki soruyu da biraz sert soracagım, lütfen mazur görün ve degerli yorumlarınızı yapın lütfen.

Dikkat ediyorum bu site sırf erkek arkadaşı için cinsellik yaşayan, zorlanan ve sırf terkedilmesin diye bunu yaşayan, yaşamayı düşünen insanlarla dolu.

Her bayan elbette böyle degil, nedir bu erkekten vazgeçememe dedigimde cevap sevgi! Allah aşkına sizde ki sevgi madem, erkekteki ne?

İstemediginiz birşeye sizi zorluyor, yapamayınca terk ediyor. Sevginin kaynagı seks mi? ASLA! Erkekler hint kumaşı mı? Nedir bu vazgeçilmezlik? Böyle yapınca erkekler size nasıl bakıyor biliyor musunuz? ^^5 kuruş etmez! Bana feda eden herkese eder" hiç bir degeriniz kalmıyor. Kalıyor diyen erkek çıkmaz.

Bizleri daha çok bağlamıyor. Bu tip düşünenler daha çok kendilerini degersizleştiriyor, bu benim şahsi görüşüm.

Konuyu anladınız. Soru şu, erkekler hint kumaşı mı? Degerler namus ve kendi istekleriniz, erkeklerden daha mı önemli? Sevgi diye iddaa eden ''bazı'' bayan arkadaşlar, sevgi bu kadar basite indirgenecek birşey mi? Sizdeki sevgi de, ısrar eden, kabul ettiremeyince terk edenin ki ne?

Lütfen her bayan üstüne alınmasın, ben bazılarınız için dedim. Bu konularda düşüncelerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Güncellemeler:
Sevgi ve fedakarlık karşılıklı olmalı, değilse bu sevgi değildir, bu da son sözüm:)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle alkış sonra beş puan veriyorum sana evet çok doğru konuşmuşsun.. evet ne zaman kabul ediyoruz özaman beş kuruş etmiyoruz namus önemli bizde ama son nesilde hiç önemi yok artık .. beni sorarsak eğer benim için çok önemli hiçbirzamanda önemi kalkmıçak o kadar basit görülüyor insanların gözünde ama basit olduğu için değil nefislerinin hoşuna gittiği için..

0|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum... bizler kıyameti ancak kıyamet koptugunda hatırlayacagız dinimizde bu yüzden yasak ama kimsenin umrunda degil oldugunda da napacagım diktiremeli miyim yok yalan söyledim ay başım vs çok saçma bir dünyaya yol alıyoruz

• Herkes kendinden sorumludur.Egosuna yenik düşen ya da başkalarının ne yaptığına gereğinden fazla dikkat eden kimseler bence kendi felsefesini kendi içinde yaşamalı.Sen kimsin ki daha gelmemiş kıyamet için senaryolar üretip, başkalarının korkuttuğunu zannediyorsun. Herkes kendi işine baksın.

• tekrar diyorum sen kendi işine bak gittigin yola devam et

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana kalırsa doğru insanla yaşandığında anlamlı olur cinsellik. Eğer bir erkek kız arkadaşını buna zorluyorsa ona yeterince değer vermiyor demektir.

Ülkemizde cinsellik halen daha bir tabu olarak görülmekte ve bunu deneyimleyen bayanlar da 2. sınıf bayan damgası yemekte.Bunu yanlış buluyorum.Bir erkek çok afedersiniz önüne her gelen bayanla yatıp kalkıyor,ama evleneceği kadını el değmemiş istiyorsa ben ona erkek demem.

0|0
    0|0
    • bende bunu anlatmaya çalsııyorum iki tarafta yaşamamalı bu zaten dinende yasak yasak olmasının da çok mantıklı sebbleri var tapudan ziyade önemli olanın bu olması gerek damga yiyen kadınlarda bunu hiçe saydıklarından yiyor zaten erkekte kadında yapıyorsa yiyecekse damga beraber yemeli şahsi görüşüm hiç yapılmaması gerektigi

• Peki evlenmeyi düşünmeyen bir erkek/kadın cinsel ilişkide bulunmazsa neler olur biliyor musun?İlk başta psikolojik problemler başlar daha sonra kişi saldırganlaşmaya ve etrafına zarar vermeye başlar.Seks'i sadece bir zevk değil,vücudun bir ihtiyacı olan yeme,içme ...vs. gibi düşünürseniz ortada hiçbir sorun kalmaz.

• sizin düşündügünüzü yaratanınız düşünemedi mi bunu mu diyorsunuz yasaksa yasakdır demek ki iradeye sahip çıkılabilir bende hayatımda bir defa yaşadım ve bir senedir yaşamıyorum yalnıştı ve gayette rahat duruyorum çünkü yalnış oldugunun farkındayım ihtiyaç noktasına gelince siz bu duygunuzu dürtmediginiz sürece o sizi dürtmüyor herşey beyinde haklı oldugunuz şu bunu bahane edip sapılık tecavüz eden adam çok ama bu bir bahane irade beyinde cinsel organında degil

Erkekler Ne Diyor 5

• İstekler karşılıklıysa, zorlama yoksa, kişiler sürü psikolojiysle ilerlemiyorsa o zaman sevişsinler. sözüm yok. ama dediğinde haklısın. Kadına saygı duymayıp, sevişmezse terk eden, seviştiği için terk eden, sevmeyip sevişiyor diye devam eden, kadına aradığı sevgiyi vermeyip onu kandıran erkek adidir. kadın da sevgilisi istiyor diye sevişiyor -yada sevişmede bazı şeyleri istemese de yapıyor-, terkeder diye sevişiyorsa vb bu da kadının acizliğidir.

Sevgi sevişmeye bahane değildir. Erkekler hint kumaşı değildir. sevişmeye zorlayan sevgili sevmiyordur ve ona kendinizi 'kullandırtmayın', kendinizden taviz vermeyin.

karşılıklı bir çekim içerisinde yapıyorsanız ne ala, ama tek taraflı birşeyde bunları yapmayın.

sevişmek için birlikte olup da adını sevgiye aşka çıkaranlar da bu kavramların adını kötüye çıkarıyor

0|0
    0|0
  • Yazdıklarına katılıyorum.Hiç bir kız arkadaşımı bu şekilde zorlamadım,zorlamamda ama haberlerde de görüyoruz."Beni zorladı ve onu kaybetmemek için birlikte oldum" laflarını.Sanırım insanlık daha uyanamadı.Genelde bu 17-21 yaş arasında çok fazla görülüyo.Bilgisizlik bunun en büyük nedenlerinden biri.Şahsen böyle bir arkadaşım olsa gelse bana "zorladım ve birlikte oldum" dese.Gülse alay etse.Sanırım onu oracıkta hadım ederim :).Böyle pis arkadaşlarımda yok çok şükür...

0|0
    0|0
    • Beni zorladı ve onu kaybetmemek için birlikte oldum" bunu diyorsa beyni hiç oluşmamıştır demektir zaten

• Kaybedenler Klubü adlı filmdeki diyalogları klişe buldum aslında.

Ama bir diyalog vardı;

- Neden her konuştuğunuzun ucu sekse dokunuyor?

+ Hayatta ucu sekse dokunmayan bir şey var mı?

Evet, aslında tüm mesele bu. Kadın da, erkek de aynı noktaya varıyor. Sadece gidiş yolları farklı.

2|0
    0|0
  • erkekler de kadinlar da hint kumasi değil ama tabularla yasayanlarin seksi hatta opusmeyi yasak gormesinden oluyor bu birakmama egilimi.

0|0
    0|0
    • dini açıdan yasak kişilik açısından söylüyosanız o kişiden kişiye degişir

• yahu su dedigim zarar zaten dinci toplumun eseri... din konusu tartisacak değilim, ayrica deger ne oluyormus da yitecek? o zaman sevisenler pislik surun bari dunyadan

• sevişenler pislik dedigimi hatırlamıyorum dinci toplum diyerek ayırmandan da çok afedersin ne kadar zavallı oldugun aşikar böyle bir ayrım çok saçma inancın yoksa saygın olsun yasak yasaktır ben koymadım seni yaratan tanımayı umursamadıgın ilah koydu herneyse konu bu dedigin gibi insanların uydurması dinci toplum diye ayırdıgım kişilerin savundugu birşey degil bence savundugun düşünceyi insanlara göre savunurken kafanı koltugunun altına al bir düşün tepkim dinci toplum saçmalıgına

• Erkeklerin vazgeçinilmezliği onu öyle gören kızların hatası!

... Ama öyle kişilikli, gururlu, akıllı bayanlar var ki, erkeği yontar yontar ondan 3 oda bir salon ev yapar !

0|0
    0|0
    • aynen bunu ben de düşünüyorum karşıdakilerin her dedigini yapınca daha kıymetli sanan ahmaklar 5 kuruş degerlerinin olmadıklarını bilmiyorlar

Yükleniyor...