Vajinamda bir şey çıktı, yardımcı olur musunuz?

Yaklaşık 1 ay önce sevgilimin yanındaydım vajinamı yaladı ısırdı falan her şey güzel gidiyordu vajinamın sağ yanağı iç tarafta çok fazla şişti hem de birden bire, ısırdıgından dolayı dicem ama canım bile acımadı neden oldu anlamadık 2-3 bekleyelim doktora gidelim dedik 3. günün sonunda indi tamamen şuanda yeni fark ettim vajinamın iki yanağında da beze var acba hep mi vardı ben yeni mi fark ediyorum yok sa yeni mi olmuştur yani bir sorundan dolayı mı? Doktora gitmeyi sevmiyorum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bazen sıcağı sıcağına ağrı vermez o tür şeyler. ısırmasından şişmiş olabilir o an bir şey hissetmesende. ancak şu bezeleri yeni farketmiş olabilirsin ama yine de biraz bekle sık sık duş al temiz tutmaya çalış bakalım eğer kötüye giden bir durum olursa mecburen doktora gidersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her insanının vücudundaki virüs ve bakteriler aynı değildir. Ondan sana transfer olan bakterilere karşı senin vücudundaki bezler tepki vermiş. Test yaptır, senin için sıkıntılı olabilir.

0|0
    0|0
  • diş fıraçasını bilmiyodur o herif şurası gerçekki insanın ağzındaki zaralı bakteri sayısı anuse göre çok daha fazla oralın zararları

0|0
    0|0
  • Belkide vulva dudaklarında olan bişey aktive olmuştur mutlaka o bezeleri göstert.belkide ısırdığından kan toplamıştır

0|0
    0|0
    • bence de kandı çünkü morarmıştı da

• Normal dilinin ucuyla yapsın hoşuna gidiyosa , vulvanın iç dudaklarını ağzıyla emip ısırırsa zararı olur

• Sana yardımcı olcam diye vücudum uyandı ne yapcam beeeeeeeeeeen

• hıv olmuşsun
    yazık yaşında ufak

0|0
    1|0
  • emince bezeleri kabartmış

0|0
    1|0
  • Yine doktorlarimiz is bashinda :)

0|0
    0|0
  • beze olmuş ve alınması gerekir

0|0
    0|0
  • bişey olması için acı olması gerekmez

0|0
    0|0
  • Lenf nodu şişmiştir. Git bir doktora.

0|0
    0|0
  • Birlikte olduğun kişi veterinerde aşılarını tamamlasın..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mikrop kapmış olabilirsin ya da hastalık kapmış olabilirsin.
    Sanıldığı gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklar sadece ilişki ile değil bu şekilde oral seks ile de bulaşabilir.
    Bu yüzden doktora gitmeni tavsiye ederim.Ciddi bir durum olabilir.

1|0
    0|0
    • her hangi bir ağrı vs hiç yok ama önceden beri var olan bir beze olamaz mı ki benim kolum da da var küçüklükten beri

• Önceden olsa fark ederdiniz.İlla ki ağrıması gerekmiyor.

• her ihtimale karşı gitmelisin. belirtileri başkasının rahatsızlığına benzeyebilir, aynı şey olmayabilir.

1|0
    0|0
  • ıyy nasıl bir pislikmiş ya :'( birlikte olmayın şu hastalıklı erkeklerle ya. doktora görün beybi umarım kötü bir şey değildir.

1|0
    1|0
  • mikrop kattın kuzum ya hastaneye gitmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...