90c göğüslerim var, voleybol oynadığım için küçültmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

90c göğüslerim var voleybol oynadığım için küçültmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

• Küçülttür tabiki de ne o öyle karpuz gibi
    48% (14)16% (10)27% (24)Oy Ver
  • Küçülttürme manyak mısın sevişirken çok işine yarar
    52% (15)84% (51)73% (66)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|45

En İyi Erkek Görüşü

• 90C göğüsler normaldir yani tam ebatındadır :) rakama bakıp karar vermemek gerek rakam sırt ölçüsü oluyor önemli olan harf ölçüsü C cup en ideal ve en tercih edilen diye biliyorum :) bence gayet güzel B şıkkı dedim sevişirken işine yarar ama çok fazla karpuz gibi değil o göğüsler :) karpuz gibi olanlar 75D olanlardır o da kişinin hem zayıf göğüslerinin de büyük olduğunu gösterir :) Onun yerine 85D silikon sutyen kullan derim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• göğüsü küçük olup hayata küsen bir hemcinsine bağışla

1|0
    0|0
  • Küçülttürme derim.

0|0
    0|0
  • Küçülttürme manyak mısın sevişirken çok işine yarar dicektım zaten sen yazmıssın mutlaka buyuk olmasının faydasını gorursun voleyboy seyırcısıde baya artmıs olur senın sayende hemde

0|0
    0|0
  • Küçülttürme manyak mısın sevişirken çok işine yarar

0|1
    0|0
  • küçükltmeden önce bir iki mıncıraydık :(
    güzelim göğüsleri ziyan edeceksin

0|1
    0|0
  • eğer o muhteşem varlıklara dokunursan seni dava ederim sürüm sürüm süründürürüm doğduğuna pişman ederim sen ne çeşit bir canisin yaa o güzelim muhteşem şeylere nasıl kıyacaksın yaaaaaa seni tüm kalbimle tüm ruhumla kınıyorum..

1|0
    1|0
    • Ahahah :D

• nadide sultandan beri o muhteşem göğüslerini küçülttüren tüm kadınlara nefretle bakıyorum o güzelliklere o şaheserlere kıyanlar insan olamaz benim gözümde... sen voleybol oynarken beni çağır ben yanında koşar altın tepside taşırım onları yeter ki kıyma onlara.

• Benim öyle memelerim olacak küçülttüreceğim he...

...küçülttüreceğim tabi amk, bir erkek olarak o memelere sahip olmak sorun demektir... :)

1|0
    0|0
  • profosyonel voleybol oynayacaksan bahanen olur küçültmek ama bir erkek olarak şimdiden üzüldüm küçültmek istediğin için :P

0|0
    0|0
  • Bence küçültmemelisin :D

0|0
    0|0
  • Yok yok kaç kız senin göğüslerine sahip olabilmeyi hayal ediyor biliyor musun bende 2 sen voleybol oynadım antrenörlük belgem var ama ben bile tavsiye etmem kendileri küçülür zaten bir süre sonra emin ol :D

0|0
    0|0
    • Sonra sarkmasın da :D

• Teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• 85 de bende var 95 yapmayi düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Meme aşktır, aşkından götürme.. dsada

0|0
    0|0
  • bana sakla , ya da macın oldugıunda bana bırak

0|0
    0|0
  • B sikki bence seks in en güzelleri onlar ufaltma tabi

0|0
    0|0
  • millet bnlerce dolar verip büyütmek için kıçını yırtar sen küçültme peşindesin, güzelim özürlüsün sen git adam gibi bir sütyen destekli mestekli bitir olayı TÖVBE TÖVBEEE

0|0
    0|0
  • ne küçült ne büyült

sporcu atleti kullan sabitleştir karpuzları :))

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ikilem bu, voleybolu bırak film sektöründe iyi kariyer yaparsın

0|0
    0|0
  • anket cvplarına bır bakarmısnn:))

1|0
    0|0
  • O karpuz göğüslerin için seninle evlenebilecek insanlar tanıyorum :))

0|0
    0|0
  • Saçmalama harika bir göğüs ölçün var küçültme

0|0
    0|0
  • Benim olmalısın :/

0|0
    0|0
  • çok dikkat çeker zıpladıkça smaçta işin zor dicem ama sonuçta oynayanlar nasıl oynuyor:D

0|0
    0|0
  • Hic kücultemeye gerek yok super goguzlerin var

0|0
    0|0
  • Büyk gögüsler her zaman sevişrken güzel oluyor sakın dokundurma emdiriken zevk alırsın

0|0
    0|0
  • küçültmeni gerektirecek bir şey yok bence böyle kalsın boyutu gayet iyi

0|0
    0|0
  • voleybolu bırak :)

0|0
    0|0
  • küçülttürme manyakmısın?

0|0
    0|0
  • bulunmaz ki onlardan sakın yapma:))

0|0
    0|0
  • Voleybol oynarken sıkıntı olur senin için küçült de nasıl yapcaksın?

0|0
    0|0
  • ben ikisine de katılıom :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 7

• sporcu sütyeni var kalitelisinden al gayet sıkı tutuyor...

0|1
    0|0
  • Cevap a

0|0
    0|0
  • saçmalıyorsun

0|0
    0|0
  • LAyyyn benimkiler küçük diyince hepiniz ben küçük severim zaten tam ağzıma göre avcumada sığar ne güzel diyosunuz ama :(( ne yalancısınız yaa bunlara malzeme olsunda :(

0|0
    0|0
  • görmek lazım tatlım ama bence sorun çıkmaz yani. artı olarak büyük göğüs benm şahsn hoşuma gitmiyo

0|0
    1|0
  • Sen 90 sırt genişliğine sahipsen bildiğin şişkosun... zıplaya bilcen mi? Smac blok falan?

0|2
    1|0
    • bayan sapık haklı

• 75d filansındır sen. Denedin mi hiç? Genelde piyasada b-c cup bulunur.

• Salllamış işte :D bunu bilmeyen abazalar da soruya doluşmuş cok güzel diyerek

• manyakmisin kizim o ölcüleri isteyen kac kiz var biliyormusun :D ne kücültmesi git adam gibi sporda takilan spor sütyenlerini kullan.. Kücültmekmis tövbe estf. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...