Bakirelik tek kızların değil erkeklerin de derdi..?

2 senedir çıktığım biri var, son zamanlarda aşırı istekli oluyor, telefon seksi olsun yan yana iken yüzeysel seks olsun hep artık o başlatmaya başladı. sorun kendisi bakire ve artık cinsel ilişkiye girmek istiyor. analdan teklif etti ben günah olduğu için ayrıca zevk almayacağını bildiğim için reddettim ama şimdi de bakireliğimi alabilirsin deyip duruyor. tamam şu an seviyor olabilirim ama ya ilerde ayrılırsak diye endişelerim olmuyor değil. ben bakireliğini alırsam ayrılırsak çok üzülürüm. ayrıca onu aldığımda bir de sanki o yüzden onunla beraberim diye kasarım kendimi. şahsen bu konuda artık problem çıkıyor. süsleniyor istiyor belli ben konuyu dağıtınca kavga çıkıyor. küsüyor gönlünü almak artık çok zorlaşıyor. ne öneriyorsunuz millet?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim sevgilim gibi düşünüyosun. Gerçi o sadece sevişmek yetiyo diye düşünüyo. Ben de istiyorum mesela kızlığımı bozmasını. Ama ayrılma ihtimalimizin olduğunu da biliyorum. bir kaç kez dedim ben de kabul etmedi. O da çok iyi bir insan. bir küçük çocuk kadar iyi... Çok da seviyoruz o yüzden istiyorum. Benim ona değer verip, ilk onunla yaşamaya layık görmemle alakalı. Belki kız arkadaşın da böyle düşünmüştür. Ama yine de bozma derim. Kemdi sevgilim de istemiyorum dediğinde aslında bir yarım seviniyo beni bu kadar düşündüğü için.

0|1
    0|0
    • kız arkadaşımın öyle düşündüğünü biliyorum. ama konu bu değil konu bana zorla bir şey yaptırmak istemesi anlayış göstermemesi. ilerde evlensek bile benim yine karşı çıkacağım konular elbet olacak. o her seferinde karşıma geçerse ben o evlilikten soğurum bir yerden sonra. çünkü evlilik seks üstüne olmaz anlayış saygı şart. artık trip atmaya soğuk davranılmaya gelemiyorum. seks önemli ama saygımızdan sevgimizden önemli değil. ayrıca onun babası annesi var onlara böyle bir saygısızlıkta yapmak istemiyorum. yüzeysel seks yaparken bile rahatsız oluyorum. çünkü cidden bazı şeylere önem vermemiz lazım aksi takdirde bir tadı kalmıyor. zaten 3 gündür ayrıyız. daha da barışmayız. bir 2 yıl sonra kendime gelirim yine. ama bu sefer kız mız sokmayacağım hayatıma. alırım bir köpek onla takılırız boşver ya ne kızı. cidden çok yoruldum.

• Çok doğru düşünüyosun. Israr etmesi kötü gerçekten. O zaman aslında kendi için istiyo sadece kim olduğunun bir önemi kalmıyo bence bu konuda.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende senin gibi düşünüyorum bazı söylediklerinde. ama ben kızım.
    bakire birinin bu kadar istekli olması evlenmeden yanlış buluyorum ne cesaret nasıl cesarettit bu. hayret birşey. evet bence erkekde de namus olur kim ne derse desin
    onun istedigini yapmayın derim ben. sonra belkide pişman olacak belkide ayrılacaksınız bilinmez
    böyle bir sevgilim olmasını istemezdim

0|1
    1|0
    • ben hatamı şurada yaptım ona hiçbir zaman seks konusunu açan ben olmadım. öyle gözü dışarda olan biride olmadım. el ele tutuşmak sarılmak yetiyordu bana. birde öyle vurup kıran biride olmadım hep anlayışlı oldum şımarttım saygılı oldum. galiba bunlar onu cezbetti. ben böyle biri olunca ister istemez kendini güvende hissetti sanırım. ama hayat bu belli olmaz belki ayrılırız. sonuçta ben böyle bir yükün altına girmek istemiyorum. ilerde başkasıyla çıktığında o kişinin ona o.. gözüyle bakmasını istemem.

• teşekkür ederim yorum için.

• önemli degil :)

• Aferin sana ya.
    Yapmayin kuserse kussun.

0|1
    0|0
  • ayrıl şu kızdan valla acıdım kıza vaktiniharcıyorsun boş yere kızın

0|0
    0|1
    • sorma ya onu ne gibi güzelliklerden mahrum ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• Suçluluk duyacağın bir şeyi yapma ne olursa olsun. dediğin gibi sonra bıakmak zorunda kalırsan bırakamassın. bazı şeyler ciddiyete girmeden bu iş uygun olmuyor.

0|1
    0|0
  • iyi yoldasın :)

0|1
    0|0
  • ayrıl böyle gitmez

0|1
    0|0
  • doğru yoldasın böyle devam et eğer bunu için küsecek se bırak küssün

0|1
    0|0
  • Yapma kardeşim aynı kafadayız senle ben olsam yapmazdım çok çok istiyorsa oral yapsın sana sen ona yap birbirinize masturbasyon yaptırın daha da ileri gitmeyin bence

0|1
    0|0
    • bunları çoktan yaptım hani sırf gönlü olsun diye bu sefer ileriye gitmek istiyor işte. sarhoş olup geldi yanıma yine bu dediklerini yaptık ama sonra ileriyi istedi. ben o kadarını yapacak kafada değilim. bakire olmasa o da umurumda olmazdı ama onun yerine bakireliğini ben düşünüyorum.

• Allah kolaylık versin seviyormusun peki ayrı kalınca onsuz yapamam demiyecek mısın

• duygularımı kontrol etmeyi uzun zaman önce başardım. şu an bende onunla deli gibi sevişmek istiyorum ama mantığım daha ağır basıyor. bu seferde mantığım ağır basıyor. onu sevsemde unuturum yani unutmasam bile onsuzda yaşarım sıkıntı yok. çünkü ben doğru olanı yapıyorum.

• Yemeyenin malını yerler demedi de sonra

0|1
    0|0
    • yiyene afiyet olsun sonuçta bu işin bir de öbür tarafı var.

• zaten vajinadan girsende günah ama anal yaparken mastürbasyon yaparsa zevk alır ciddiyseniz vajinadan yapın

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun vajinada günah. ama hani evliliğin kesin olsa bir şekilde günahını affetmesi için Allah'a dualar edebilirsin ama bir de evlenmezsen o zaman farklı olur işte.

• şahsen emin değilim kendimden.

• tamam ozaman iyi geceler sana

• zor bir durum ama pişman olmayacağını sor eğer olmayacaksa alıyorsa sorumluluğu yapmalısın ayrılmaya kadar gider

0|1
    0|0
    • ya pişman olmaz olurmu. yüzeysel sekste bile rahatladığında kendinden tiksindiğini söylüyor. kesin pişman olur. bende alırsam bende olurum ama aşırı bir istek gelmiş ruhuna. son 5 gündür 10 kere boşalma sebebim oldu.

• yoo ayrılığı seçmişim zaten. kendimi biliyorum pişman olurum pişman olmaktansa şimdi ayrılırım.

• buda bir seçenek tabi

Yükleniyor...