Göğüslerimin uçları çok acıyor adet günü mü geçirdim?

cok acıyor ve bedenim 80 kücük rahatsızım birde fazla dik kötü mü bu?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Memelerinin ve uçlarının durumu; regl günün, hormon dengen, yaşadığın cinsel istek ve deneyimler, kullandığın sütyen türü ve daha birçok şey etkileyebilir. Veya yaşından dolayı gelişiyor olabilir. Dik olması milletin arayıpta bulamadığı bir özellik. Sen neden bunu sorun ettin anlamadım ama sana tavsiyem: duştan çıkarken soğuk suyla masaj yap, kendi bedenine ve cildine göre bir sütyen seç ve bir ilişki içindeysen fazla oynatma. Eğer bir kaç gün içinde geçmezse bir hekime başvur. Geçmiş olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• göğüslerinin dik olmasına sevinmen lazım bu kötü bir durum değil

0|0
    1|0
  • Adet ten kaynaklanan bir durum küçük olması da bir faktör değil küçük gogusunde güzellikleri vardik oluşu zaten mükemmel dir uclarida cikintiliysa sahada güzel olur ;-D

0|0
    0|0
  • görmeden bişi diyemem

0|1
    1|0
  • super bır memelere sahıpsın

0|0
    1|0
  • Gayet sağlıklısın adetin geçtiği için çok sert ler artı dik olmasının sebebi de sert olması merak etme canım adet sonrası her şey yoluna girecek ;))

0|0
    1|0
  • hayır neden kötü olsun ki? havalardan falan birde sutyen seçiminde bir uyumsuzluk varsa ondandır. Rahat bırak biraz hava alsın göğüslerin.

0|0
    1|0
  • Masaj yap

0|0
    1|0
  • Hormonal faktörlerdendir uçlarına soğutucu kremler sür elinle masaj yap kendi kendine

0|0
    0|0
  • bu gibi durumlarda link atmanı tavsiye derim.yada seninkiler e benzeyen bir foto ekle...

0|0
    1|0
  • dik olması kötü olur mu ya... dik göğüs candır cann

0|0
    0|0
    • Yuvarlak değil ama armut gibi

• daha iyi işte... ben öyle düşünüyorum. yerçekimine her zaman kafa tutuyor her zaman diri her zaman dik... en üzücü nokta ne biliyor musun? armutun iyisini her zaman ayılar yer :((

• Yok yok iyi idare eder.

0|0
    0|0
  • Süslenmiş emzirmem gerekiyor :-)

0|0
    1|0
  • Çok güzel bence cok seksi

0|0
    1|0
  • Kötü değil iyi bence elbiseden çok mu belli oluyor

0|0
    0|0
  • kendin için mi soruyorsn erkeklere göre mi

0|0
    0|0
    • Kendim icin armut seklinde benimkiler..

• boşveer. bence gayet çekici çok hoşlar...

• Ne Güzel Ya Milka Inekleri Gibi Sarkık Degil Sımsıkı Taş Gibi İyidir İyi :)

0|0
    2|0
    • ama armut gibi dik halde nasıl anlatsam dolgun değil fazla dik oda kötü ben dolgun 95 olsun isterdim..

• Ya Anladım Fazla Yuvarlak Değil Oda Sıkıntı Yaa Kiz Arkadasimin 90 Beden Tam Dik Değil Her Türlü Bir Sikinti Ama Dik Olmasi İyidir Sıkıntı YAPMA BOSVER

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelişme döneminde

0|0
    0|0
Yükleniyor...