Benim vajinam baya etli, bu kötü mü?

Benim vajinam fazla dolgun ben beğenmiyorum sizce kötümü bir bayanın vajinasının dolgun olması :/?

0|0
3|46

En İyi Erkek Görüşü

• kdjkakldjköa soruya derde bak :D

0|0
    0|0
    • Dalga gecmeyin gercekten dert ediyorum :/ tas gibi ya

• Haha cok dogru solüyosun^^

• Evet tosbiğim :/ :/

Erkekler Ne Diyor 45

• üzülme ama bu konuda seni üzebilecek erkekle birlikte olma umutlarını kırarsa hayallerin utanır.. eşin bu sebepten dolayı beğenmemezlik ederse o eşin değildir.. bu olmasaydı o eşin hayatına devam edecekti orta yaşa geldiğinde seni beğenmemeye başlayacaktı sonraki hayatın zindan olurdu.. kendinle barışık olmalısın hepimiz insanız ve göbeğimizin altı var.. karnımızdada bok taşıyoruz, sevgiler..

2|0
    0|0
  • bu senin elinde olan bişey değil yaradılışın böyle demekki sorun veya sıkıntı yapacak bişey yok seni sevecek insan bedeninle organınla değil yüreğiyle sevsin gerisi hikaye

0|0
    0|0
    • Yani küçük mü seviyor erkekler? Hiçbir erkek görmedi evlenince kocam beğenmez diye korkuyorum işte birde erkeklerin şeyleri değişir mi hep aynımıdır?

• Peki evleneceğim insan soğur mu sevmiyosa dolgun? ya zayıfımda niye böyle anlamıyorum :/ kot giyince tas gibi cıkıyor ortaya sinir oluyorum

• senin Aklında olduğu kadar, farkında olsa yeter,
      senin İçinde olduğu kadar, yanında olsa kafi..

• Kıyafet seçiminde dikkatli olmalısın pek çok erkeği fazlaca tahrik edersin. Kıskanç bir kocan olursa delirir, bunun haricinde sorun yok.

0|0
    0|0
    • Bir ara yüksek beden pantolon modası vardı kemerle öyle pantolon aldığımda kötü olmustu. Hayır annemler dalga geciyor tas gibi maş diye utandırıyorlar.

• Erkekleri fena tahrik eder, demedi deme.

• Bu nası bir soru ya? Etli ne ya kuru fasulye mi bu anlamadım ki.

2|2
    0|0
    • Hocam hiç güleceğim yoktu ya (=

• ayy koptum yaa :D

• Türkçeye yeni tabirler kazandırıyolar. Etli vajina nedir. Bizim halkımız lokantaya girip pilav üstü az etli vajina der kafasını karıştırmayın insanların. ;)

• kötü değil çok hoş.etli olması ve dolgun olması çok daha güzel.

0|0
    0|2
  • aksine çok iyi bir şey görsel açıdan.. Zayıf olman avantaj. Meaty pussy diyorlar sanırım dudakların çevresi kabarık oluyor işte.

0|0
    0|0
    • üstüde dolgun. kilo alırsam daha büyük olabilir yani değil mi?

• bilmem ama mantıklı. olabilir dediğin

• Bence sağlıklı ol görüntü önemli değil

0|0
    0|0
  • hmm ilerde eşin olacak kişi çok şanslı bence onu ağzına alıp öpmeye yalamaya doymaz..

0|2
    0|0
  • samimi bularaktanc evap veriyorum trollediğini düşünmüyorum sanırım gercekten dert olmuş bu sana. yani bişeyler derdim de bilmiyorum o sebeple sen bana bir mesaj atsana

0|0
    0|0
    • cevap vericekseniz burdan verin. Evet gercekten dalga gecmiyorum veya erkek değilim.

• burdan veremiyorum cevap bir bildiğimiz var ki mesaj at diyoruz , abazalık peşinde değilim çyle olsam gizliye alırdım zaten.

• Dolgun derken dış dudaklarmı iç dudaklarmı? bu önemli

0|0
    0|0
  • Vayy hmmm vajinaya bak beeee ;-))

0|0
    0|0
  • Oyyyşş yalanası bir şey

0|1
    0|0
  • Delik olsun yeter adklfhklaklmhmkladfmklhadmklmhkladfklmhklad

0|0
    1|0
    • ciddi cevap verin , gercekten kafaya cok taktım bir erkek için önemlimi küçük veya büyük olması :/

• Kimsenin dert edeceğini sanmıyorum keyfine bak.

• Abartılcak kadarmı?

0|0
    0|2
  • 3.5 kilo sibelle tanış derim

0|0
    0|0
  • olabilir herkesin ki aynı olsa emin ol kimse kimseye bakmaz bu sadece vajina değil her anlamda:)

0|0
    0|0
  • Bu güzel bişey neden rahatsız oluyon görüntü açıcından tabi sarkmamışssa dudakları

0|0
    0|0
  • Birsey olmaZ kotu hissetme herkesinki super mi sanki

0|0
    0|0
    • Hiç kız arkadaşlarımınkinide görmedim bilmiyorum biraz googleden baktım hepsinin küçük ya :'(

• Burdan aciklarsan atarlar , sen bana mesaj at bir.

• Soyle soylim. Temas yuzeyi ne kadar artarsa haz o kadar artar

• çok severım etlı ısırmalık

0|0
    0|0
  • İlerde sarkma gibi şeyler olabilir kötü bir durum :/

0|0
    0|1
  • Resim gönderirsen birşeyler söylenir ama göremeden anca abazalar söylenir

0|0
    0|1
  • olay vajinanda deyil olay senin nasıl oldugunda:)

0|0
    0|2
  • bence gayet hoş
    agza gelen kısmı buyuk :)
    çok ciddi soyluyorum bunu

0|0
    0|1
  • bnce guzel bısıı buu

0|0
    0|0
  • hayır gayaet tatlı ve hoş.elini attınmı dolu geliyor işte agız dolusu

0|0
    0|0
  • Yoooo neden kötü olsun. Güzeldir o. BiraZ kilo da varsa ondan öyle duruyordur.

0|0
    0|0
    • yok 58 kiloyum boyum 1.70 :( birde kilo alsam iyice kötü olur :'(

• Peki. konusu değil ama evlendiğimde kac iliskiden sonra genişleme olur vajinamda genişlerse kocam beğenmez mi?

• Vajina doğum yaptıktan sonra bir genişleme olur. Birde vajina elastik yapısı vardır. Bir süre bekledikten sonra tekrar eski haline döner

• vurdukca ses gelir ve cok güzel yalanır

0|0
    1|2
  • Hiç güzel değil iğrenç.

0|0
    1|2
  • gayet güzel bence ısırılmalık:)

0|0
    0|1
  • Professyonelerimiz Burada Sorun Yok. :D

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerizekalı aptal

0|1
    0|0
  • Bu nasıl bir soru sende hiç utanma yok mu?
    Edep haya yahuuu...
    Birde BAYANSINNNN.

1|1
    0|2
  • İyidir iyi

0|0
    0|1
Yükleniyor...