Sürtünmeyle kızlık zarı bozulabilir mi ve hamile kalır mıyım?

İkimizde çıplaktık,sevgilim penisini sadece sürttü ve kliortisime yakın bir yere boşaldı.Kızlık zarı bozulmuş mudur ve hamile kalır mıyım ?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle içine sokmadığı için zarın bozulmaz ama klitorğsine yakın boşaldığı içim meni bulaşma ihitimali var iç kısımlara.Bu riskli biraz.Peki adet dönemine ne kadar vardı klitorisine boşaldığı zaman?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sen kaç yaşındasın bebeğim..? Elbette kızlık zarın bozulmaz.. Ayrıca yumurtalıklarına gelmeyen sperme de ben sperm demiyorum, sen ordan anla yani.. Çocuk mocuk olmaz, korkma.. Ama bunu bir iki adım ileri taşımak isteyeceksiniz bir dahaki sefere, işte o zaman sevgilin kesinlikle prezervatif kullansın..

0|0
    0|0
  • hazreti meryemdemi doğururken bakire değildi.? bozulmasına gerek yok.hangi dönemde ilişki yadadığın önemli. korumalı dönemmi-hamilelik dönemimi yoksa zevk dönemimi.? önemli olan budur.

0|0
    0|0
  • zarda problem yoktur ama hamile kalma olasılıgı war

0|0
    0|0
  • En Basiti; Kan Geldiyse Geçmiş OLsun. Ama Yoksa Bundan Sonra Daha Dikkatli Olun. Tadını Aldınız Bir Kere Fazlasını İsteyeceksinizdir. Bu Sefer Zaptedemeyip Girebilir. Ve Mümkünse Bunu Koruyucuyla Yapın...

0|0
    0|0
  • kizlik zari.degilde bir cok yerin bozulmus emin ol

1|1
    1|0
  • Hayır.! Hayır.!

0|0
    0|0
  • dagları tasları delen sperm ıse hamılesın ama bıldgm oyle bı sperm daha ıcat olmadı

0|0
    0|0
  • bebegım surtunme ıle hamıle kalınsa ıdı dunyadakı ınsan sayısı 2 katına cıkardı hangı devırdeyız...

0|0
    0|0
  • hayırrrr buna çocukken inanıyolardı :d

0|0
    0|0
  • cd değil çizilmez bozulmaz :)

0|0
    0|0
  • hamile kalma riskin var

0|0
    0|0
  • ya yakın yere boşalsa hamile kalırmıyım diceniz yumurtalığa değmeyen meni dölleme yapmaz peff

0|0
    0|0
  • ...bişi olmaz. Devam edin. Belinize kuvvet.

0|0
    0|0
  • kızlık zarının bozulmasına veya hamile kalmana gerek yok sen zaten bozulmuşsun onlar fasafiso evlendiğinde hiç bişey yokmuş, namusluymuş gibi devam etceksin değilmi ne anlamı var?

1|2
    0|0
  • zarda bozulma olmaz ama hamile kalma riskin var araştırma yaparsan bu yolla hamile kalan insanların çok olduğunu görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın bozulmadı ama hamile kalma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • ağzımı bozdurcan şu günde lan kızsın bunu nasıl bilmiyorsun* girmeden boşalmadan bozulmaz all acık acık yazdım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canim sonuc ne oldu hamilemisin? Ya benzer bir durum bendede oldu Sevgilimle 3 gun once surtunmeyle iliskiye girdim benim ovulasyon donemimdi sevgilim kesinlikle bosalmadigini soyluyor ve zevk suyu denen seyden emin degilim kendisi hic bisi salgilanmadi diyor penisi hep sertti bana sert oldugunun farkindaydin bisi gelmesi mumkun degil falan dedi ama ben emin olamiyorum cunku benim vajinam cok islakti hamile olabilirmiyim?

2|0
    0|0
  • kızlk zarı delikli yapıda olduğu için hamile kalırsın ksn denlmez ama sanırım riskn var kızlık içinde 3 cm gerekrmşş :(

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden ülkemizde doğru düzgün cinsellik dersi verilmesi gerekiyor şu soru aslında o kadar saçma ki ama suç sende değil sana öğretmeyende.hayır kızlık zarında yırtılma olmaz

0|0
    0|0
  • eğer girmişse penisin başı bozulmuştur ama kan gelmesi gerekiyor biraz gelmsediyse korkmana geek yok .ama hamile kalanıabiliyor diye biliyorum zar bozulmadanda.

0|0
    0|0
  • bse olmaaaaz

0|0
    0|0
  • Zarın klitorisin etrafında olmadığına göre zarlık bir problem yok. Ama hamile kalıp kalmadığını ancak yapacağın test belirler.

0|0
    0|0
  • uff tabikide hayır

0|0
    0|0
  • hayır ve hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...