İlk anal ilişkim olacak... Tecrübeli arkadaşlar yardım edebilir mi?

ilk anal ilişkim olcam... tecrübeli arkadaşlar yardım edebilri mi? sevgilim isitiyor...bende yapmak istiyorum...ama temizlik ön hazırlık ne yapcam..nasıl gircem...nasıl daha az acır...deneyimli arkadaşlar yardımcıolursa sevinirim...

not: günahı filan beni ilgilendirir...sadece saglık vecinselil yönünden degerlendirelim lütfen...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• orayı önce güzel bir yıka. ondan sonra yağ falan dök ki daha kolay olsun. ondan sonrası sende.

0|1
    0|0
    • yag derken nasıl yani...

• yazaten evlenmeyi filan düşünmüyorum...arad sevişiyoruz iyi oluyo depoyu boşaltıyoruz...korkar bir daha gelmez diye korkuyorum

• tam tersine severse daha çok isteyecektir. seninkinin yetmediğini düşünürse gider zaten. daha büyük daha kalın şeyler arar. belki patlıcan sokar kendine :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• partnerin için biraz zor ve acılı olsada devamında zevke dönüşecektir.ön temizlik için partnerin daha çok dikkat etmeli.bedeni temiz ve güzel kokmalı.sende acele etmemelisn.alıştırma yaparak yavaş ve nazikçe birleşmeye başlamalısın.anal zamanla ve yavaş hareketlerle genişler devamında daha rahat ve zevkli bir ilişkiniz olur

0|0
    0|0
    • aga temizligi nasıl yapcak...kız istiyoda bir şey bilmiyo..bende yapmadım hiç...prezervatif takıyımı? kayganlaştıcı filan nasıl yapcam

• bende öyle diyorum krem sürüyüm parmaklarım...ufaklıgı girdirmeyim..o zevk ona yeter..aga vajınaya dogrumu bastırıyım girersem parmaklarımı sokarsam veya..

• sen bilirsin

• Partnerine söyle, lavman yapsın.Ayrıca anal seks bilinçsiz yapıldığında ciddi sağlık sorunlarına neden olur.Anüs içerisinde ki ince kılcal damarlarda hasar oluşabilir.Birleşme gerçekleşmeden önce, bölge iyice rahatlatılmalı, kremleme gevşetilmeli.İlk girişlerde hızlı ve sert olunmamalı, yavaş yavaş girip çıkılmalı.

0|0
    0|0
    • benim penisim 13 cm hepsini girdirmelimiyim

• nebiliyim hiç yapmadım :)

• Önemli olan o bölgeyi buna hazırlamak, anüs bölgesi yumuşatıldıkça rahatlar ve açılır.

Yükleniyor...