Lezbiyen bir kız neden erkeğe ilgi duyar?

3yıl önce gittiğim dersane kızın teki bana karşı çok yakındı ders sırasında,tenefüsde yanımdan ayrılmaz koluma grer benle dolaşıp durur.Sonra kızlar kendi aralarında o kız için konuşurken bizim dudaklarımıza bakıp duruyor felan diye konuşurken duydum.Herneyse bu kız bana telefonunda fotoğraflarını gösterirken bazı fotografları eli ile kapayıp göstermyordu ama tuvalete felan gidicem deyip telefonunuda bana veriyordu hani normalde zor bişe değil cebine koyar götürür şimdi anlıyorumki bana telefonunda o fotoğraflara bakmam için vermişti yanılıyormuyum?Sonra ben spor yapıyorum biliyor bunu oda bana dedi bende spor yaptım bacaklarımı elle bak çok sert felan dedi bende zorlamasıyla sadece işaret parmağımın ucuyla hafiften dokundum sonra öyle belli olmaz dedi kot pantolonunu sıyırıp böyle elle dedi ben yine çekinerek dokundum hafiften.Her neyse ben çekingen ve utangaçdım buna karşı ondan sonra yan sınıftaki aramın iyi olduğu kızla yakınlaştı onla takılmaya başladı benden uzaklaştı.Geçen sene aynı sınıfta olduğumuz arkadaş onun okulundaymış ve bana onun lezbiyen videolarının telefonlarda gezdiğini söyledi,ondan sonra herşşeye anlam verdim ama bir erkekğe neden yakınlaşırki acaba benimdemi dudaklarımmı hoşuna gitti anlamadım bir türlü :) ?

Güncellemeler:
Beni annesiylede tanıştırdı Çok garibime gidiyor :) acaba birşey yapsaydım benim üstümemi bırakacaktı yediği naneleri.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• lezbiyen değil biseksüeldir, ondan erkeğe de ilgi duyuyordur.

sen sakın o kıza bişi yapma. aynen dediğin gibi yediği naneleri senin üstüne atabilir ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biseksüeldir. ortaya karışık takılıyodur

0|3
    0|0
    • Beni annesiyle felanda tanıştırdı bunları düşününce kafam karışıyor :)

• belki biseksüeldir.

0|1
    0|0
  • Lezzo degildir o.

0|1
    0|0
  • lez östrojenle tanıştı oluk oluk

0|0
    0|0
  • Tanismayaydin.

0|0
    0|0
    • Ya evine gitmedim dersaneye gelmişti beni yanına götürmüştü.

Erkekler Ne Diyor 7

• Lezbiyen ne demek erkeğe değil kadına ilgi duyan erkeğe ilgi duysa zaten lezbiyen olmaz fazlasıyla saçmaa bi başlık . .

0|0
    0|1
    • Kızın zaten lezbiyen videoları varmış ayrıca dersanede erkeklerden birtek benle yakındı benden sonrada zaten bir kızla yakınlaştı vede konuşurken kızların dudağına bakarak konusuyordu.

• İzledin mi yakınlaşmaya bakarsan birader bizim kızlar dudak dudağada öpüşüyolardı aşkım cıcım hep dıyorlar ama gelıp bızle yatıolardı

• biseksüeldir panpa :)

0|1
    0|0
  • Lezbiyen bir kadını, heteroseksüeliğe geri döndürebilecek türde erkekler vardır.. Çaktın mı?

0|1
    1|0
    • ben de lezim.erkeğin e sinden tiksiniyorum.ne döndürmesi bee?bilmeden yaşamadan yorum yazma.en fazla bisextir o kız.lezbiyen erkek sevmez doğuştan adı üstünde.dönüşme olsaydı sen de dönerdin kapiş:)

• valla doğrudur. sizler gibi marjinal insanlar değiliz biz.. affedin..

• sonucta kadın oldugu ıcın ılgı duyar

0|0
    0|0
  • lezbiyen olmadığı için tabiki.

0|0
    0|0
  • iki durum var, seni kanka olarak gormekte :) ya da biseksuel kendisi.

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum utangaçlığımdan dolayı uzak kalınca yan sınıftaki kendi gibi sarışın güzel bir arkadaşım vardı onla samimileşti.

• biseksuel olup olmadigini bilemezsin ki :)

• Lezbiyen diye arada içine kanlı canlı bişey girsin isteyemez mi?

1|2
    1|0
Yükleniyor...