Kapat

Kızlık zarımı diktirdim, ilişkide kanadı ama?

1 haftalık evliyiz bir kaç kere yaptık. zarımı diktirmiştim zaten anlamadı bir şey. ama arada azar azar kan geldiği oluyor ilişkide hala. acaba doktoruma gidip kontrol olsam mı? siz yaşadınız mı zar yırtıldıktan sonraki günlerde de ilişkide birazcık kan gelmesi normal mi? fazla olmuyor zaten pembe iz yapacak kadar.

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey olmaz.. Önemli olan durumun anlaşılmamasıydı, anlaşılmadığına göre sorun yok. Mutluluklar :DD

2|0
    0|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 27

• Enes (ra) bildirmiştir: Allah Resûlü (asm) şöyle buyurmuştur: “Üç şey vardır ki, îmânın aslındandır: 1) Lâ ilâhe illallah diyen kimseye sıkıntı vermemek, hiçbir günah dolayısıyla onu damgalamamak ve hiçbir amelinden dolayı onu İslâm dışına atmamak. 2) Cihad. Allah beni Peygamber olarak gönderdiği günden itibaren tâ ümmetimin sonu Deccâl ile savaşıncaya kadar devam edecektir. Ne bir zâlimin zulmü, ne de bir âdilin adâleti onu ortadan kaldırmayacaktır. 3) Kadere îmân

2|2
    1|1
  • sen o yamalı bedeninle sanmaki eşini kandırdın bu senin yanına illaki kalmaz.

2|2
    1|1
  • arkadaşlar lütfen eleştirmeyin. toplumumuzun geldiği nokta bu. Batılılaşma çerçevesinde çok iyi uyum sağladık ama kendimizden de birşeyler ekleyince böyle oldu. Toplumsal bir sorunumuz. tamam kız olmayabilirsin eyvallah ama bunu eşine anlatacaksın seni öyle kabullenecek böyle eşek veya salak yerine konulması çok acı...

0|1
    1|1
  • Nasıl olsa er geç ortaya çıkacak, öğrenecek eşin ne mal olduğunu.
    O günün nasıl geçeceğini merak et bence..

0|2
    1|1
  • İlk baştan dürüstçe anlatsan yaptığın hatayı olmaz mıydı yapın yapın sonra diktirip masum kişilere kendinizi yamayın hatada yapar belki insan ama hatasını da dürüstçe anlatabilmeli seni yine kabul ederdi belki...

1|2
    0|0
  • Yazik yazik sizin gibi insanlardan tiksiniyorum

1|2
    1|2
  • Doktor fazla sağlam dikmiş artık ömür boyu kanar.

0|2
    0|0
  • Bu kekolar nasıl inanıyor ya hiç mi akıllarına gelmiyor hey allahm.

0|2
    1|1
  • Kontrole gitmen de fayda var tabi ki.

0|0
    0|0
  • babanda keşke yırtık kondomu diktirseydi de şöyle sorular görmeseydik

0|4
    0|1
  • O sana bakir olmadığı halde bakirim mi dedi?

0|1
    1|1
    • çok çapkındı benimle evlenmeden önce.

• O onun problemi..O sana yalan söylemedi, sen ona yalan söyledin.Bakire olmamak bir problem değil, yalan büyük problem.

• :) peki

• O yaptıysa keşke sen de gizlemeseydin... Gerçi öyle kocaya böyle muamele yapılır işte, helal olsun sana

1|0
    0|0
  • Dikiş tutmamisin sen galiba ilki kalın gelmiş anlaşılan :)

0|2
    0|1
  • ne olur ne olmaz kontrole git.. bu dikim olayı bana anlamsız geliyor. erkeğiniz bir zahmet sizi sevsin zarsınızı vajnanıızı değil.

0|0
    0|0
  • doktora git kanatsın...tövbe allaaam yaaa

0|1
    1|1
  • Cok ilginc ya

0|0
    0|1
  • Cıx cıx cıx Bu yapılır mı birine

0|0
    0|1
  • Eşşeğe yutturmuşun işte boşver zamanla geçer

0|0
    0|0
  • ne gerek vardkı diktirmye hey allahım

0|0
    0|0
  • çalışmaya devam et

0|0
    0|0
  • düğünden kaç gün önce operasyon yapıldı

0|0
    1|0
  • Bunlara okudukca sinirleniyorum, kizlarin geninde ihanet etmek var

0|0
    0|1
  • Lan artik Namuslu kizda alamicaz desene Hep dibi yirtiklar gelicek

0|0
    0|1
  • buradaki kızlar senin gibi yalancı ve karektersiz degil bilmezler yani

0|3
    0|1
    • ahaha her gün böyle bir sürü soru açılıyor

• inanası gelmiyor insanın ilişki yalan uzerine kurulu gerci herifin sende once ilişki yaşamadıgı ne malum aman salla gitsin

• yaşadı zaten çapkındı benimle evlenmeden önce

• Yalan söylediğin için vicdanın rahat mı?

Senin de bir gün eşin tarafından kandırılmayı haketmen hoşuna gidiyor mu?

0|3
    0|1
    • sanane

• hayırlı işler

• Size de

• peki kızlıgın ilişki sonucumu bozuldu

0|1
    0|0
  • sahtekarsın canım :)

0|3
    1|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Esim bakirdi desen kizardim. Ama capkindi diyorsu. Hani bir laf vardir oyle g*te boyle muamele diye. Bende de vardi boyle bir eski sevgili. Karsima gecmis totalde 15 vardir diyor ama bakire istiyor.icimden dedim ki insallah diktirmis biriyle evlenirsin. Tanrim nolur gor sunlaei diye.

Erkekler de tuhaf biz saklamiyoruz demis. O sizin durustlugunuzden degil bizim anlayisimizdan kaynaklaniyor kardes. Yoksa erkekler durustluk timsali mi? Kadinlar taksa onlar da soylerdi. Bunlara takmayu biraktiginizda durust esler bulursunuz. Kimse takmayan bir adam icin 1500 tl vermez.

1|0
    0|1
  • akham kesıyorlarda kendılerı kımbılır ne haltlar yıyor sevgılılerıyle. erkek yapınca oluyor da kadın yapınca mı iğrenclık oluyor?
    eşini kandırman tabıkı hoş değil bence doktora görünmene gerek yok bı kaç kez kanama olurmus kımı ınsanda. dıkım yaptırmasaydın da belki kanayabılırdı

1|1
    0|1
    • eşini kandırması hoş değil madem ne konuşuyosun...burda önemli olan aldatma

• önceden yasamıs kardeşim ne aldatması sen bakir misin ki bana savunma yapıyorsun? herkes ıstedığını yapar. kandırması tabı hoş değil ama onun namus bekçişide sen ben değiliz. onun kendi sorunu

• Ne lan herkes kiza yukleniyo erkekler her boku yapiyo kz kotu bir kz olmasa bile daha once bir iliski yasamssa kizlari islerini bitirip brakiyolar ne bekliyosunz bakir olmayan erkekler bakire kz istiyo ne hakla , olmaynca da o* gozuyle bakiyolar skp atiyolar

1|1
    0|2
    • aynen kocam eskiden çapkındı

• Cok iyi oluyo size

• Ne yalan soyliym erkek kardesim war onada yapilsa uzulmem

• canım o diktirmenle alakalı değildir bence, ben diktirmedim ama ilk ilişkiyi girdiğimde bekaret kanından sonra tekrar ilişkiye girdiğimizde tekrar kan geldi yani o ayrı bir durum bence ilişkide olanlarla falan alakalıdır

1|0
    0|0
  • hey yarabbim ya bir de söylüyor anlamadı diye.
    ya kardeşim başkasıyla birlikte olduysan daha önce söylesene, niye saklıyorsun niye kandırıyorsun?
    sana aynısı yapılsa ne düşünür, ne hissedersin?

ayrıca internetten bakabilirsin bu sorunun cevabına da bir şey olmayacağını okursun.

0|3
    0|2
  • vicdanın rahat mı

0|5
    0|2
  • doktora görün

1|0
    0|1
  • Kaç paraya dikiliyor?

0|0
    0|1
  • iğrendim senden.

0|0
    0|0
  • Bence bir sorun yoktur ama danismakta fayda var tabiki. Peki canim kime yaptirdin bu operasyonu hangi şehirde yaptrdin kalici miydi

0|0
    0|1
    • Canim bilgi verebilir misin

• doktor ismi vermiyim doğru olmaz

• Peki öyleyse

• Vaay citten yemedi mi

0|2
    0|1
Yükleniyor...