Kızlık zarı diktirme maliyeti nedir arkadaşlar?

daha önce iki kişiyle yatmıştım. 1 yıldır birlikte oldugum kişiyle evleneceğim 2 ay sonra ama ona bakireyim dedim. ameliyatı ne zaman olmalıyım ve maliyeti aşağı yukarı ne kadardır? 3 bin tlden fazla tutmaz değil mi o kadar bütçe ayırdım?

aptal aptal yorum yapanlar tınlanmayacaktır.

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar pahallı değil, max 1500'e halledersin. Diktirmeden önce burada sana küfür eden tüm o.ç. ler için bence iki kişiyle daha yat, kendileri s*k*lmiş gibi bar bar bağırıyorlar baksana :D

3|0
    0|1
    • ahahaha iyi güldüm yalnız cevabına. aynen sanki onlara giren çıkan var gibi bağırıyorlar.

• tamam =)

• Buda sana yazıyor :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Bakire olmaman problem değil bakire olmayıpta bakire numarası yapman büyük problem bence.

Bir gün olurda evlenirsem kız arkadaşımın hastane kayıtlarını ve yapılan işlemleri çıkarttırıcam sgk'dan gerçekten buna mecbur edersiniz adamı.

Bakire değilim de arkadaşım hayatın boyunca bu yalanla mı yaşayacaksın?

0|1
    1|1
  • En az 1 ay önce olman gerekli.Hangi ilde yaşadığın önemli fiyat için.

0|0
    0|0
  • senin yatıcak yerin yok sen kendine kefen diktir
    not sıkıntı bakire olup olmaman değil yalan söylemen

0|0
    1|0
  • Bakire olmadığını ona söyle seni böyle kabul edecekse etsin

2|0
    1|1
  • 2 kişiyle yattın ve şimdi evlenecen kişiye akire olduğunu söyledin çok basit bir düşünce sen bakire olduğunu değil bakire olmadığını söyle unutma ameliyat olursan anlaşılabiliyor sen yol yakından gerçeği söyle belki öyle çok daha güveni artar sana

0|0
    1|1
  • Yazik sizin gibi kisiliksiz insanlardan nefret ediyorum

1|0
    1|0
    • dogru sölüosun 2 kişiyle yatıo o adamın saf temiz duygularını incitio blmio adam da

• Dua et akıllı bir sevgilin olmasin hastahane kayıtları felan işin yaş :)

0|0
    1|0
    • haha merak etme

• Kizlar kendilerini cok akilli saniyor evlilikten bir ay gibi hemen diktiriyorlar onceden kiz arkadaşına bayilmasi icin yemegine ilac al doktora göster :P

• kızlık zarına bu kadar kafa takmak mantık dısı ama.. her zar dan kan gelme zorunlulugu da yoktur.. yinede kolay gelsın ve bol şans

0|0
    0|0
  • yanı hayat senın arkadasım. ahlak bekcısı degılız elbet. bıldııgm kadarıyla o kadar tutmaz. evlenecegın kıısıyı kandırmak tabı kotu. ama bunları dusunmussundr elbet.

0|0
    0|0
  • O diktirdigin zarin kendiliginden patlar insallahta yalaninin altinda kalirsin.

0|1
    1|1
  • gelinlikten ucuzdur heralde

0|0
    1|0
  • poponu diktir odaha iyi

0|0
    1|0
  • evlenmeden kandırmaya başlamışsın inşallah hayır gelir o evlilikten.

0|0
    1|0
  • Zarı diktirmen paraya bağlı değil o bölgede zara dair birşey kalmamışsa zor,1000 1500 ü geçmez vulva nı iğneyle uyuşturup 5 dakkada yaparlar doktoruna danış

0|0
    0|0
  • O paraya yeni vajina yaptırırsın.

0|1
    0|0
  • yalnız fişleniyorsun haberin olsun

0|0
    0|0
  • Allahın yok mu senin

0|1
    1|1
    • Allahıda kandır, hayırlı işler

• namus abidesi kızlar bir anda yardım meleğine dönmüşler

0|1
    0|1
  • Bacım intihara meyilli misn? :D burada yorumlarla infaz edileceğinin farkında olmalıydın.. En kısa zamanda ol ameliyatını.

0|0
    0|1
    • :) amaan umrumda değiller. 1-2 haftaya doktor araştırıp hemen olacağım zaten.

• ahaha yok artık o kadar değil :D

• Bilemiyorm İzmir hareketliydi en son..:D

• kusura bama ama yalan söyleyince eline ne geçcek. başta yapmışsın hatayı doğruyu söylücktin. diktirince sanki anlamıcak o. snaki yataktaki tavrından anlamıcak. boşu boşuna kandırma çocuğu.doğruyu söyle

0|1
    1|0
    • rol yapmak çok zor sanki hadi hayırlı işler

• tamam sen onu kandırcan inşallah oda seni kandırır aldatırda anlarsın aldatılmayı..

• 200 tlden aşağı değildir maliyeti eğer diktirmek istersen düğüne 3 gün kala diktir daha garantili olur

1|0
    0|0
  • 400-600 arası

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla internete bakmak lazım ama 2 bin tlye yakındır o civarlardadır herhalde.

Ama yaptığın yanlış onu da belirtmek isterim, bir insanı kandırmak hoş bir şey değil. Söylemelisin.
    Kendini onun yerine koy ve öyle hareket et rica edicem.

0|4
    1|0
    • aklı başında yetişkin bir insan olarak bunları düşündüm emin ol..

• hayırlı işler=)

• sana da bol güneşler :)))

• Canim ankarada ebru hanim varmis 2500 diyorlardı bide harun bey varmis o da oyleydi bende düşünüyorum ama daha yaptrmam gerekiyormu bilmiyorum kontrol ettrmeliym snra para biriktirmeye baslayacgim her gecen Gün artiyo fiyatlar

1|0
    0|0
  • iyide madem önceden iliskilerin oldu neden sevgilinden gizledin yalan üzerine kurulan hersey zamanla yikilir belki seni hatalarinla kabul edecekti simdi hic yüzün kizarmiyormu evlenecegin adamin yüzüne bakarken yalan söyleyen o olsa dünyayi yikarsin adamin basina

0|3
    1|0
  • 0|0
    0|1
  • Kızı yargılamak size düşmez zar beyinliler. Sizin gibiler olmasa böyle birşeye bu kızın ihtiyacı kalmaz zaten onun için kesin sesinizi !
    Canım hiç birini takma bir arkadaşım diktirdi 1400 TL 'ye ama fiyatlar genelde 600-2000 TL arası.

1|0
    0|6
    • kiloya göre değişiyor diye bir şeyler okudum kadınlarkulubunde. orada yaptıranlar öyle demiş. ben zayıf bir kadınım 3 bini geçmez kesin =) teşekkür ederim canım umursamıyorum ben onları.

• :) kiloya göre mi :) bunu ilk duydum

• evet gördüm böyle yazanları tuhafıma gitmişti ama

Yükleniyor...