Dogum kontrol hapini hormon icin kullansam?

Hormonlarimda bir bozukluk var ve killanma falanda oluyo bende.sorum şu , dogum kontrol hapini korunmak icin kullanan bayanlar doktor kontrolunde mi kullaniyo yoksa kendi gidip reçetesiz falan alipta mi kullaniyo? Ve kendimiz kullansak bir zarari olur mu? Doktora görün demeyin cunku şu an zaten kan testi sonucu bekliyorum göründüm yani doktora.eger ilaci vermezse kendim alip kullansam bir sakincasi olur mu? hormonal olarak biraz düzenleyecegini dusunuyorum. Yasim 17

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gorunmeden hormonal dengen icin kafandan ilaç alma.. durduk yere maymuna benzersen karışmam :)

0|0
    0|0
    • O hormonu artirdigi icin killanmayi azaltiyo ama yinede doktora yazdirnaya calisicam :)

• teşekkürederim :)))

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten doktor verir gerek görürse.Kendi başına başlaman iyi olmaz derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle doktor kontrolunda olmalı

0|0
    0|0
  • Kendine göre kullanma. Tahlillerini alınca doktoruna sorarsin.

0|0
    0|0
    • Oda biraz tuhaf olabilir ama yanliz gitmiyorum cunku kuzenimle gidicem sonucu almaya

• jinekoloğa ya da endokrinoloğa git. bonibon mu bu kafana göre yutasın? sonra pişman olursun.

0|0
    0|0
    • Jinekologa gittim pazartesi sonuclarim falan cikicak ama kadin vermezse ilaci fegisen bisey olmiycak bana gore. Sen kullaniyo musun veya hic kullandin mi?

• kullandım bir süre, sonra bir işe yaramadığını görüp bıraktım. olmadı 2. bir doktora git ama kesinlikle kafana göre alma.

• Detayli kan testi falan yapiliyo ama ben vermez diye dusunuyorum herseyi yasima bagliyo doktor. Ben regl gormeye baslayali 5 sene oldu hala oturmamistir diyo cok duzensiz oluyo

Yükleniyor...