Kadınlar mı daha çok azgın erkekler mi?

anlamadığım şu bir kızın kıza direk sen ilişkiye girdin mi demesi de nedir ya derdi nedir bunun? birsey mi öğrenmek istiyor yoksa birsey mi biliyor

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar seks yapmama nedenleri günah çekingenlik cinsellik bilgilei olmadıdgı hamile kalmadan koktukları için yapamıyorlar türkler adına konuşuyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızlar çok daha fazla azgın bence bastırılmış duyguları çok kızların serbest kalanları zaten kaşar oluyor çoğunlukla azgınlar ama belli edemiyorlar

0|1
    0|0
  • Bu gayet normal girdiysen tecrübelerinizi paylaşırsınız ve seks esnasında sevgilinizi ve kendinizi daha fazla tatmin etmeyi öğrenirsiniz. Kadınlar bunu hep konuşur.

0|0
    0|0
  • Kızlar daha Abaza.

0|0
    0|0
  • bikeresinde sahilde yürürken bir kızın yanından geçtim ve arkadan bana dediği laf şuydu ''Üfff şuna bak be ye beni yavrum''

0|0
    0|0
  • belki lezdir belki senden duyacağı hikayeyle orgazm olacak... kızların azdırdığı kesin. ben gayet kendi halinde bir adamdım kızlar azdıra azdıra seks bağımlısı olacam

0|0
    0|0
  • Öyle soruyorlarmıymış ^^

0|0
    0|0
  • Türk milleti olarak komple azgınız.

0|0
    0|0
    • alla alla kızın bana sen ilişkiye girdin mi muhabbetini açması nedir peki :D

• Lezbiyendir belki ya da sevgilin varsa utanmıştır sormaya kızarsın diye kız arkadaşına sen sor demiştir ne bileyim O.o

• ne utanacak anlatıyo mal heps, ni :D elime boşalıyorum falan filan diye ağzımdan laf almaya mı çalışyor anlamadm kızı neden sordun ilikiye girdn mi diye diyorum merak ettim tatlım ya diyor neyini merak edysn sewgilin warms o anlatsn diyorum ayrıldım diyor neden merak ettin dedim belki sen bişey biliysundur tatlım ya diyor

• Kadınlar fena derecede azmış erkeklerden daha abazalar.

0|0
    0|0
  • sanırım erkeklerdır.

0|0
    0|0
  • İkisde Aynı.. )

0|0
    0|0
    • tövbe yarabbim kızın bana sen ilişkiye girdin mi muhabbetini açması nedir peki :D

• Bilmiyorum Benim Çevremdeki Kızlar Arada Beni Bile Elliyorlar, Zor Kurtarıyorum... )

• :D :D :D alla alalaaa

• Kulağına bişeyler gelmiş olabilir. Azgınlık konusunda da erkekleri azdıran kadınlardır

0|0
    0|0
  • Cok ciddiyim kadınlar :D sadece dışa göstermiyolar :/

0|0
    0|0
  • Tabiki erkekler daha azgın :P

0|0
    0|0
  • Erkekler...

0|0
    0|0
  • kızlar daha azgın ama fırsat bulamıyorlar :)

0|0
    0|0
  • kızlar biscolata italyan erkeklerde adriana ve rus istedikçe 7/24 full abazayız. kız erkek farketmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...