Mastürbasyon yaparken kızlığımı mı bozdum? Ne yapmalıyım bu durumda?

Selam arkadaşlar.

Ben 13 yaşndayken bir tv kanalında kadının mastürbasyon yaptığını gördüm ve inanın onun o an ne yaptığını bile bilmiyordum. Ben de aynısını yaptım, dustayken parmağımı vajinama soktum ve bunu yaparken adetliydim. Kan geldimi onu bile bilmiyorum.

Ben bunu yaparken ne yaptığmı bile bilmiyordum. Kızlık zarı, bakirelik, bunu yaparsam kızlığımın bozulacağını falan bilmiyordum. Eğer bilseydm asla yapmazdım.

Şu an 19 yaşındayım. Aklım bastığından beri hep aklımda, hiç çıkmıyor.

Psikolojim çok kötü bir durumda. Çünkü ilerde evlenirsem bunu eşime nasıl açıklarım, kim inanır bana? Bu durumu sadece Allah ve ben biliyorum. Acaba bakire değil miyim diye düşünmekten çıldıracağım. Doktora da gidemem.

Lütfen Allah rızası için yardım edin ablalarım. Benim durumum çok kötü, hep bnu düşünüyorum. Bunu anneme de anlatamam, benden soğuyabilir ve utanırım. Çocuklarınız varsa onları bilgilendirin, böyle bişey yaşamasınlar :(

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı anatomik olarak vajinanın hemen giriş kısmında yerleşmiş, vagina içinde değil vaginanın hemen girişinde , dudakların 1-1,5 cm içindedir ve küçük dudaklara bağlıdır.Ortasında adet kanının ve vaginal salgıların akmasına olanak tanıyan ufak bir delik bulunmaktadır.

Kızlık zarı ilişki, masturbasyon, travma veya muayene ile yırtılabilir.Yırtılma esnasında bir miktar kanama gelmesi beklenir ancak her zaman kanama olmaz ve bu da bizim gibi toplumlarda önemli sorunlara yol açmaktadır. Bazı tip kızlık zarları elastik kıvamdadır ve ilişki esnasında kanama olmayabilir. Bu tip kızlık zarları ancak doğum esnasında yırtılırlar. Kanama olmamasını diğer bir nedeni de kızlık zarının damarsız olan bir kısmından yırtılması veya çok az kanama olup bunu vajinal salgılarla anlaşılamamasıdır.

Kızlık zarı dikilerek onarılabilir , burada başarı yırtığın oluş zamanına ve dokuların vereceği cevaba bağlıdır. Kızlık zarının tamirinde esas amaç zarı eski anatomik yapısına kavuşturmak ve cinsel birleşme esnasında kanamanın meydana gelmesini sağlamaktır. Kızlık zarı dikimi cinsel ilşki sayısı ve ilişkinin ne zaman olduğu farketmeksizin yapılabilir, hatta doğum yapmışlara bile uygulanabilmektedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Jinekolog da ah bi "cansusu gelse de eğilip bir baksam diye" nasıl büyük bir merak içinde anlatamam...

Git muayene ol derim.

Ayrıca eşine nasıl anlatırsın... Bence böyle anlatacağına hiç anlatma. Şu devirde, gerçek de olsa, bunu yiyecek adam yoktur. Direk yalan söylediğini düşünür. Ha bakir adamla evlenme şansın da az. Erkeklerin alayı o***pu olmuş zaten. Kendilerini sondaj ekipmanı sanıyorlar. Ama öyle birine denk gelirsen (ki her temiz kıza öylesi denk gelsin isterim) büyük kayıp olur.

2|1
    0|1
  • Doktora gidebilirsin, yada kendinde kontrol edebilirsin ama !

Alaturka tuvaletlerdeki oturuş pozisyonunda , bir elinin baş ve işaret parmağıyla vajina dudaklarını arala, hafiften ıkın, aynen sidiğin gelecekmiş yada içerde bir şey varmışta çıkartmak istiyormuşsun gibi yap. Öteki elindede çok küçük olmayacak bir ayna olsun.

Tabii ortamın ışıklandırması yeterli olsun ki ne gördüğünden emin ol.

Şimdi kimisi hemen yorum getirecek - ee kız ne bilsin kızlık zarının şeklini yada şekillerini..

"Hynem" diye görseller sekmesinden ara görürsün..

Ama ilerde mutlaka, doktora git!

0|0
    0|0
  • aynen nasıl olmuşsa ona açıkla.. zaten adam degilse boş ver istedigini düşünsün.. ve bu konular içinde pisiklojini bozma..

0|0
    0|0
  • ... cansusu, bilinmeyene yorum yapmak doğru değil.Çok güvendiğin senden yaşca büyük bir abla konumundaki kişiyle bu olayını paylaş ve en kısa zamanda bir doktora git.Şu an bunları konuşmak doğru değil. Eğer dediğin gibi birşeyse ailene açamayacak bir ortamda yaşıyorsan işler biraz zor gibi görünüyor.Büyük bir ihtimallede o yapıdaki bir aile seni görücü usulü evlendirecektir ki buda herşeyi çıkmaza sokar.Hadi önce bir doktora git netleştir bazı şeyleri.

0|0
    0|0
  • Allah biliyor mu.Biliyor.Şahit olarak Allah kefildir.Gerisini boşver.Sen kendinden emin isen Allah öyle bir korur ki seni sen bile şaşarsın.Takma kafaya.Yoluna devam et.Sorun çıkmayacak inşallah.

1|0
    0|0
  • En güzeli profesyonel yardım..Ama bir taraftan da adetliydim diyorsun.Git git bence doktora git...Eğer kızlık gittyisede takma kafana.olacağı varmış...

0|0
    0|0
  • doktora gidip muayene olabilirsin, ayrica insan bakir/bakire olmayinca ailesi onu disliyor mu? seni sevmeye devam ederler her zaman - tabi asiri tutucu değillerse...

0|0
    0|0
  • Parmağının ne kadarını kullandığın önemli aslında, fakat üzerinden o kadar da zaman geçmiş. Bildiğim kadarı ile kızlık zarı, 5 ile 7,5 santim derinlikte yer alıyor. O kadar içeri gittiysen, şüphelerin doğru olabilir.

0|0
    0|1
    • yuh ne yaptım 2-3 cm içerde sadece

• yuh kuyumu kazıyorsun 5&7,5 santim ...

• Sadece yorum yapmak için yorum yapanlardan hazzetmem. Engelliler listeme hoşgeldin.

• bu kadar kafana takma bu zamanda bunların sorgulanmaması lazım

0|0
    0|2
    • olurmu hic insan hic ilşki yşamadığı halde bakire değilse bu cok zor bişey. yşamış olsaydm kendm yaptm der dert etmezdm. ama ozmnlar hcbrşeyn farknda değldm. dşünsene aslında tertemizsin ama cocukluğunun hatasını cekiceksin... hergün kahroluyorum

• ya o zar yırtılmış olsa ne olur yırtılmamış olsa ne olur bu senın temzlıgını gösterecek bişey degılkı senı seven bır insanın senı böyle şeylerle yarglıyamaması lazım çocukken bozabıldıgın bırşeyı hayatının en önemlı sorunu halıne getırmen yanlış

• bence de bir çok erkek evlenene kadar cinsel işişkiye giriyor evleneceğin erkek de muhtemel öyle olacaktır sevgi avuç içi kadar kanla ölçülecekse kimseye güven olmaz o zamn ben de senn gbi önemsiyordm başta hatta diktirmeyi bile düşünüyordm sonra evleneceğim erkeğe herr şeyi açıkça anlatmaya karar verdim diktirip ona yaln söyleyip onu aptal yerine koyacaktm ama aşk bu değil ki gerçeği anlatırsam bana güvenebileceğini düşünüyorum hem sen ilişki yaşamamşsn bile eğer bozulduysa anlatrsn o da inanr

• jinekolojiye gidip görün üzüldüm durumuna

0|0
    0|0
  • doktora gitmekten niye çekiniyorsunki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence ailen bu durumu bilmeli.. Sonradan şok yaşamalarınsa bunu onlara söyle ki.. Sen de en azından yiyeceğin paparayı şimdiden yersin ve devamlı aklında durmaz..

Bence bir doktora git ve kazara oldu dersin ve diktirme yoluna gidersin.. Tabii ki bu iş kazara olduysa.. Ama, olmadıysa da kim bilecek ki zaten..

Şu kızlık zarı meselesini belki dert etmeyecek evleneceğin kişi, niye kendini bu kadar paralıyorsun ki.? Bak benim ilk ilişkimde yaptığımı şurada anlatmıştım - link - Ama benim sevgilim dünyada bi tane.. :))

0|0
    0|0
  • bence hala zarlısın. zaten bakire olduğun kesin. çünkü hiç ilişki yaşamamışsın. bir parmakla zar yırtılmaz. tecrübeyle sabittir :DD ayrıca zar baştan sona kapatmıyor. aksi takdirde regli olurken kan çıkışı olmaz. içini ferah tut. ama yine de doktora gidebilirsin.

0|1
    0|0
    • gercekten cok rahatlattınız beni tesekkür ederim. peki regl olurken kan cıkısı olmycğı kesnmi? biraz dha acıklarsanız sevinirm..

• anneme sorarım canım merak etme de o kesin muayene olsun diyecektir ankaradaysan gel .takma boşver bozulduysa da bozuldu .sen onu takma kafana güçlü olmaya ,hırslı olmaya bak.hayatta bu tür küçük meseleler seni alt etmesin.aynı yaştayız ben de 19 yaşındaym ama inan bunu sorun etmeyecek kadar olgn ve güçlü hissediyorm kendimi.

• hiçbirşey olmamıştı. kormana gerek yok

• madem 19 yaşındasın neden doktora gidemiyorsun anlamadım

parmağınla zarın yırtılması öyle kolay değil hemen olmaz. zar biraz daha geride kalıyor

0|0
    0|0
    • nasıl gdicem.. korkuyorum. hem bakire değilsin derse ozmn napıcam. cok saol yorumun icin umarım dediğin gibidir umarmm...

• her zaman değil tabi ki ama bazen parmakla tamamen yırtılmaz. ve benim ilk ilişkim de bile yırtılmadı parmağınla yırtılacağını pek sanmıyorum

• inş. dediğnz gibidir teşekkürler...

• gerçkler acıdır canım ama zar kolay bozuluyor benim annem jinekolog o bana anlattı vajina girişinin hemen 2 cm ötesinde yani parmağını zorladysan bozulmuştur ayrıca ben erkek arkadaşımla birlikte oldum çok zorlanmadım çok da az kan geldi.bence sen doktora gt bir arkadaş doktorlar kızlık zarını bozuyor yazmı inanma yok öyle bişey sadece bacaklarını açıp bakıyorlar istersen ankaradaysan anneme muayene ol.çok anlayışlı ve güler yüzlüdür .

0|0
    0|0
    • teşekkürler. peki rica etsem annene sorarmısın lütfen.. bu iyiliği yaparmısın

• sen niye üzülüyorsun diyelimki böyle birşey oldu seni seven kişi sana inanır zaten sana inanmayan kişiyle ilişkini sürdürmezsin sende.Şunu iyi bilin kızlık zarıyla bakireliğin bir alakası yoktur. bakireliğin bir erkekle ilişkiye girip girmediğinle bir alakası vardır. Eğer öyle olsaydı bütün kızlık zarı diktirenler bakire olurdu.Sen hiç utanmagidip her pisliği yapıp zarlarını diktirenler utansın.

0|0
    0|0
  • 19 yasındaymıssın doktora gıt kımse sana neden geldın dıyemez ıcın rahatlar kafana takılcak bır problem degil büyük ıhtımal bozulmustur diktirirsin kasma kendını

0|0
    0|0
  • acı hissettinmi sokunca büyük ihtimalle bozulmuştur doktora git kimsenin haberi olmaz bilgi almak amaçlı herkes gidiyor

0|0
    0|0
  • doktora gitmekten niye çekiniyorsunki.. ailem öğrenir diye çekiniyorsan en yakın başka şehre git. ordan bir doktora görün ama kesin görünmelisin..

1|0
    0|0
    • kızın aklını bulandırmayın yaa .başka şehre git falan.muhtemelen hiçbirşey yoktur .boş yere kuruntu yapıyordur

• git bence

• Bekaret zarda değil zarın olmasa bile kimseyle yatmamışsan bakiresindir bak erkeklerde zar falan mı var ama biriyle olduklarında bakirlikleri gidiyor.Zaten kan falan görmediysen yırtılmayabilir öyle kolay yırtılacak birşey olmadıgını duymuştum bende çok korkardım eskiden parmak falan sokmadım ama ne olur ne olmaz herhangi bir yanlışlıkta yırtılırsa falan diye araştırdm ama kolay olmadıgını söylediler. Yinede yırtıldı diyelim gider diktirirsin nasıl olsa sen bakiresin yanlışlıkla yırtıldı bu yüzden diktirmende bir sakınca olacagını düşünmüyorum.Ama yinede yırtıldıgını sanmıyorum kafana takma

0|0
    0|1
    • teşekkürler. ilk söylediğin şey cok doğru,cok güzel söylemişsin... ama işte gelde anlat karsındakine ...

• haklısın ama insan ilişki yaşamyp kendini sevdği adama saklarken böyle bi salaklık yapmş olması kahrediyor. ve ben bnu anlatsam anneme veya ablama hakkımda yanlş dşünürlermi ? yada bu zmana kdr neden söylemedn demezlermi ki ztn ben söylemeyi hic dşünmüyordm ama sırf bu yüzden günlerdir ağlıyorum. üniversiteye gitmeden önce söylemeliyim yoksa gittğmde ilişki yaşadğmı, yalan söyledğmi dşüneblr.. dmi ?

• Eğer çok sıkıntı çekiyorsan söyle içine atma ama sorun yaşatacaklarını falan düşünüyorsan söylemeyebilirsin yada yanlış anlamamalarını sağlamalısın ama önce bir muayene ol bence çünkü büyük ihtimal yırtılmamıştır yırtılsada ergenken kim hata yapmıyor ki salaklık deme buna o zamanın heyecanı işte =)

• nasıl bir televizyon kanalı ki bu mastürbasyon tekniklerini böylesine detaylı öğrenebildin?

doktora görünmekten başka yapabileceğin bir şey yok, sana doğru cevabı ancak o verebilir, ayrıca ne yapman gerektiğini de o söyleyebilir. kendini yiyip bitirmektense git bir doktora gerçeği öğren, karalar bağlayacaksan da elinde gerçek bir kanıtın olsun.

fakat sadece parmakla bozulabilecek kadar da basit bir yapısı yoktur kızlık zarının yani hala yerinde duruyor olma ihtimali yüksek onu da söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • bir arkadaşm vasıtasıyla uydudaki bir kanaldan izlemştim :( peki teşekkürler

• hemm masturbasyonla kizlik gitmez sadece bir parmak iki parmaginla dene eger kolay giriyorsa ozaman kizligin gitmisitir eger girmiyorsa iki parmagin bi anda ozaman halen kizzin cok korkma birsey olmaz kizlgiin bi parnaginla gittiginide sanmiyorum ..sakinles

birde doktora gidersen daha tehlikeli olur doktor nasil bilmiyorum ama cogu kizligini elinden aliyorlar.. tabi hepsi degildir.. sen bi dedigimi dene.

0|0
    1|0
    • ha üstünden seneler gecti ise ... zarin yine eski haline gelebiliyor onuda bil yani.

• yok elinle fark etmelisin bi parmakla bozulmaz iki parmakla anlayabilirsin anca eger aciyorsa ..

• saçmalamayın yırtılan zar zamanla tamir olmaz tek girişle bitmiştir iş bilmeden fikir vermeyin

Yükleniyor...