26 yaşındayım bir kez bile dokunmadım.?

26 yaşındayım değil biriyle beraber olmak, cinsel anlamda kendime bile dokunmadım sizce anormal bişeymi. Evet bazen içimde garip bişeyler oluyo heyecan falan ama hiç dokunmadım..nasıl olduğunu bile bilmiyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar genel kötü nitelelemiş. Yapanlar bu işten kazancınıda söylerse en azından ikna edici olur.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardeşim yok sen normalsin şehirde kötülüklerin içinde büyüyen insanlara göre tuhaf gelebilir.Aldırma onlara sen
    Sen öyle ya da böyle evlen Cinsel hayata öyle atıl yoksa abazalar gibi sıkıntı çekebilirsin belli olmaz.
    Eskiden aranızda nikah olmayanlara nasıl davranılıyordu.
    Bugun bakıyorum da çogu kişinin aklı fikri orası olmuş
    Kimisinin ise beyni bacak arasında orası daha beter olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anormal.

0|0
    0|0
  • kendine bile dokunmaman tuhaf evet anormalsin

0|0
    0|0
    • Neden dokunmayan bayan yokmudur. Sadece bir kez çok gerçekçi bir rüya görmüştüm hepsi bu.

• benimle evlenir misin? ayrıca öpüşelimmi nickli arkadaş anladık bakirsin

0|0
    0|0
    • Ben daha ciddiye alınacağımı düşünmüştüm..

Erkekler Ne Diyor 9

• gel birader paranıda ben vericem. bulalım sana birini bir milli takım formasını giy bakalım... parayla sekse karşşyım ama sen bunu yapmazsan senin saglıgın içinde tehlike. kızların saglıgı ıcınde

0|0
    0|0
    • Kardeşim iyi niyetin için sağolda benim böyle bir yanıp tutuşmuşluğum yok hele parayla asla yapmam para sorunumda hiç yok yani.

• sorunun ne peki?

• Sertleşme yaşadıysan, düş azdıysan (geceler) sorun yok,
    yoksa bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Numuneliksin

0|0
    0|0
  • Şu soru bariz kanıtıdır içinde olduğun durumun.

0|0
    0|0
    • Ben durumu kabul ediyorum çok olağan demiyorum. Evet bir takıntıda olabilir ama bir süre toplumdan izole yetiştirildim, sonrasında öğrendim ama bu seferde tabu yaptım kendime madem şu güne kadar olmadı sakla ilk güne şeklinde oysa bunun kime ne yararı var şeklinde bir özeleştirimde var.

• Neyse hayırlısı diyeyim.

• Benim gibisin bende 21 yaşındayım bakirim :D

0|0
    0|0
  • anormal bence bende zina yapmadım ama bir çok kızla seviştim...

0|0
    0|0
    • Nikahmı yaptın?

• seviştim sadece nikah yapmasım...vajinaya girmedim...

• ben bir gün mastürbasyon yapmasam rüyama giriyor kardeş sende sorun var :D

0|0
    0|0
    • Sigara içenlerde her gün içmeden yapamıyor. İçmeyenler ona göre sorunlumu.

• sigara ne alakası var gülüm.d

• Senin mantığınla örnek verdim. Senin her gün yaptığını bir başkası yapmıyosa sorunlu oluyomuş ya.

• lan ne yaptın sen kendine git bir mast yap kendine gel.. kızlara karılara sarkma eğilimin vardır senin sokağa filan çıkma :D

0|0
    0|0
    • Hiç öyle bir eğlimim yok.. Ayrıca yanlış anlaşılmasın başka türlü eğilimlerimde yok.. herkese kardeşim gözüyle bakarım ayrıca.

• Dostum iyi bak benim agresif bir kelimem yok burda.

• hekim olarak yardım etmeye çalışıyorum sana hormonları soruyorum sen benim mesleğime b.k atıyorsun bu bile başlı başına bir agresiflik

• Yanıyosun Fuat abiii!

1|1
    0|0
Yükleniyor...