Tecavüze uğradım, bakire olduğum yalanını söylüyorum.

Bunu dile getirmek, kelimelere dökmek çok zor, ne kadar iyi anlatabileceğimi bilmiyorum.

Tecavüze uğradım ben, bir kaç sene önce.

Erkek arkadaşım vardı o zaman bir de, arkadaştı aslında, ama bilirsiniz çıkıyorduk da çocuk aklı işte...

Durumu tek anlatabileceğim kişi oydu, ona o kadar çok güveniyordum ki...

Lakin o beni istemedi, bu olayı duyunca.

"O istemediyse, ailem kim bilir ne yapar..." diye düşünüyordum o zaman. sadece onbeş yaşımdaydım, liseye yeni başlamıştım, okula devam edemedim malesef, kimse de gelip "neden" diye sormadı.

Zaten bu soruya verebilecek bir cevabım da yoktu.

Söyleyeceğim tek bir kelime yoktu, düğüm düğüm oluyodu boğazım, sözcükler tıkıyordu nefesimi, anlatamıyordum, anlatamıyorum...

Polise kesinlikle şikayet edemem, bunu ispat edemem aradan yıllar geçti, hem böyle bir şeyi de istemiyorum. Onun da psikolojisi bozulsun, ona acı çektireyim (bana tecavüz eden kişiye), o da acı çeksin istiyorum.

Hatta bir defasında bu kişi ile buluştum, ona zarar vermeyi düşündüm ama yapadım, onun gibi olamadım.

Şimdiki erkek arkadaşıma "bakireyim" diyorum, bana dokunmasına izin vermiyorum "evliliği bekleyelim" diyorum. Kendim de inanıyorum bu yalana aslında, hala bakire olmak güzel bir duygu geliyor, çünkü bakireliğimi kaybetmek benim suçum değildi, isteğim doğrultusunda gelişen bir şey hiç değildi.

Geceleri uyuyamıyorum, sıçrıyorum yatağımdan. korkak oldum, kimseye anlatamıyorum.

Aynı zamanda bir yanım nefretle dolu...

Yardım edin, ne yapayım.

1|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• tatlım bekaret yalnızca bir zardan ibaret değil ki, sen hiçbir cinsel deneyimi olmayan bakire bir kadınsın şu anda basbayağı... hiç istemeden seks konusunda yaşanabilecek en kötü travmayı yaşamışsın ve ne yazık ki o dönem yanında olması gereken kişi çocuk akıllı olduğu için durumun ciddiyetini anlayamamış. dilerim o da büyür zaman içinde.

yaşadığın duyguyu çok iyi tanıyorum inan bana. insanı nasıl allak bullak ettiğini, nasıl düşünemez hale getirebildiğini de çok iyi biliyorum. o andan kaçmaya çalıştıkça nasıl tüm hayatını o öfkenin çevresine örebileceğini de... ajitasyon yaptığımı veya dikkatini çekmeye çalıştığımı düşünme lütfen fakat benzer bir şeyi benim de başımdan geçti ve o yüzden çok aşinayım duygularına.

kimseye bir şey anlatmak zorunda değilsin. keşke anlatabilsen, ancak seks konusunda böylesine nevrotik fikirleri olan bir ülkede, en açık fikirli olduğunu iddia eden bile saçmalayabiliyor. fakat anlatman gereken tek bir kişi var bu hayatta, o da bir psikiatrist. çok küçük yaşta haksız yere yaşadığın bir olay yüzünden hayatın o noktada kilitlenip kalmış, bu kilidi açıp yoluna devam edebilmek için mutlaka bir uzmanın yardımına ihtiyacın var. o zaten böyle bir durumda alman gereken yolu sana en iyi biçimde anlatacaktır. bu olayı bu ülkede o kadar çok kadın (ve hatta erkek) yaşıyor ve susuyor ki şaşarsın, inan uzmanların en çok duydukları konulardan biri bu...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Senin duygularını anlayamam. Hisettiklerini bilemem. Bu durumda bir öneri sunamam. Sana öneri sunmaktan çok, bir erkek ne düşünür, ne der bunun hakkında fikir verebilirim.

Yaşadığın hayatını, planlarını, gelecek beklentini değiştirdi. İstemediğin bir beden sana dokundu. Bu seni yaraladı. Tek düşüncen giden bakireliğin değil eminim. Kırılan kalbin, hayallerin elbette.

Bak arkadaşım, nefret seni mutlu etmez. Yaşadıklarını unutamazsın elbette.

Senin elinde olmadan yitirdiğin birşeyden dolayı üzülme. Seni seven erkek sana sahip çıkacaktır.

Biz erkekleri ne yaralar biliyor musun? Bakire olunmaması değil. Bir başkasına mutlu mesut kadınlık yaptığı düşüncesi.

Sen yine saf, masum aynı sensin. Sevdiğin erkeğe sunabileceğin birşeyler var. O lanet olası zarı yolda düşüp yine yitirebilirdin. Emin ol seni seven erkeğin, yüzünü okşayan avuçları arasında, ihtiyaç duyduğun huzuru bulacaksın. Yaran iyileşecek. Eğer sırf bu yaşadığın talihsiz olay yüzünden bir erkek seni istemez ise olabildiğince kaç ondan.

Sen bir et parçası değilsin. Duyguların, güzel bir gülüşün var. Üzülüp mutlu olabiliyorsun. Sen kalbi biran hızlı atan bir an yavaşlayan, duygularıyla hayatına yön veren bir bireysin.

Tüm yaşamda bedende geçmiyor. Seni seven erkek, sana sarılıp , yüzünü okşayıp, saçlarına dokunup mutlu olandır. Bunun yüzünden kimsenin seni yargılamasına izin verme. Ayakta ol dimdik. Yalnız değilsin. Mutlu ol gül. Sana bunu yapan insanı deşifre et.

7|0
    0|0
  • ... Erkek arkadaşın yada ailen boşver herkesi, senin ruh sağlığın daha önemli, bu olay gelecekte senin hayatını karanlıklara sokmaması için, bir destek alman gerekir.Bunu sorular sorarak belki biraz nefes alıyorsundur ama mutlaka bir uzman kişiyle sorununu paylaş ve düzenli bir psikolojik tedaviye başla !

7|1
    0|0
  • Sen burada bile tecavüz edeni yazamadığına göre sanırım, ailene yakın biri. Geçmiş olsun, en güzeli önüne bakman olacak. Neticede rızan dışında olmuş, daha çok psikolojine zarar vermesine izin verme. Okumadığını yazmışsın, eğer güveneceğin bir kız arkadaşın varsa, sırdaşın, al onu yanına git bir doktora. Ama kız arkadaşın da yanında olsun, doktorların da çok şerefsizi var. Durumundan faydalanmak isteyen çıkabilir. Türk milleti malum, tökezledin mi az domal dibinde bitiverir akbaba sürüsü :( O açıdan arkadaşınla git ki, bir tatsızlık daha olmasın. Git zarı diktir, tedavini gör. Sonra da bu olayı ne hatırla, ne de an. O tecavüzcü yakınlarındaysa da onun ne kadar kardeşi, arkadaşı varsa onları çevrenden uzaklaştır. Muhattap olma, geçmiş olsun. İsteriz ki böyle şeyler olmasın ama oluyor, önlenemiyor.

1|0
    0|0
  • Psikolojik destek almanız sizin için daha faydalı olucaktır.:Bunca zaman içinde yaşamış olduğunuz o kötü günün hafızanıza kazılıp sürekli olarak sizi aynı noktada vurmaya çalışması ve bunun ailenizden yardım alamayarak kötü bir anı olarak geçmişiniz de olsada hafızasında insanın yaşamış olduğu kötü bir gün olarak sürekli olarak döngünün içinde buluyorsunuz kendinizi.Yaşanmış olan olayda sizin ellinizde olmayana nedenlerden dolayı karşınızdakinin insan olmaması sizin de psikolojinizi doğal bozmuş bir vaziyettesiniz...Hayatınızda yaşamış olduğunuz çok kötü bir anda keşke devam edebilseydiniz okulunuza daha iyi olabilir di yada bunu ailenizden sizi anlıyabilecek biri ile paylaşmayı deneyip üstesinden birlikte gelmeyi deneyebilirdiniz ama gende bunun için geç değil .anladığım kadarıyla düşüncenizde hallen devam ediyor o an bir film şeridi gibi gözünüzün önüne geliyor bun düşünceyi unuttup silebilmek için destek almalı ve yaşanılanlardan kendinizi sorumlu tutmamalsınız...kendinizi hergün aynı noktada güne başlamamk için düşüncelerinizin üzerine gitmelisiniz. ...

Sevdiğiniz kişide anlattığınız halde eğer sizi anlamıyorsa yapabilcek bir şey yok insanın gerçekten sevdiğinden süphe duyar .sonuçta senin elinde olmayan birşey den kaynaklı bir olay.

aile yapnıızı bilmiyorum ama bu olayda ailenin insanını yanınıda olucağı kanısındayım ailenizden biriyle paylaşmak üstesinden gelmeye calışmak sizin üzerinizdeki düşücenlerinizi hafifletmek ile birlikte destek olabilirler sizlere...

umarım bir gün bu kötü anı çıkartabilirsiniz hayatınızdan...

1|0
    0|0
  • bu kadar bakırelıgı kafana takma bence senı sevenın böylede sevmesı lazım sonuçta suç senın degıl sana tecavuz eden öküzün bence hıç bır engel gıbı görme erkek arkadasınla tecavuz degılde daha önce bır bırlıktelık yaşadıgını söyleyebılırsın bunu onla paylaş sende rahatla gelecegınıde görebılırsın böylece

2|0
    0|0
  • Kimseye anlatmak yada anlatmamak değilde, asıl konu senin psikoloji durumun. Çok ciddi bir psikolojik travma hali söz konusu, üstelik tek başına tecavüz büyük bir şok iken üzerine şu anda toplumsal baskılama aracı olarak bekaret konusuda ekleniyor.. Yani neyi beklediğini anlamıyorum hala..

Gidip bir uzman psikologdan yardım alman gerekiyor..

Ailen de sonra öğrenir, ama şu an sen herşeyden daha değerlisin. Bir pespaye et parçasından da, hatta sevgilinden de.

Şu anda durman bile hata!

1|0
    0|0
  • korkucak bişey yok bu kadar kafana takma rahat ol olan olmuş ve dünyadaki tek bakire olmayan sen değilsin sen kendi aşkını evleneceğin insanı bulduğunda aşkınızın en ateşli kısmında ona anlatırsın o seni bakire değil diye bırakıyorsa zaten evlenceğin adam değilmiştir olay bu o yüzden seni bi tek seven kişi anlar her seyıde göze alır rahat ol ...kader de geç

2|0
    0|1
  • gerçekten hikayen üzücü. eğer sana gerçekten değer veriyorsa ve aklı başında biriyse bunu ona söylemelisin. o pislik herifte belasını bulur umarım.

1|0
    0|1
  • Hala sorunun devam ediyormu baci

0|0
    0|0
  • sanki sevgilin tecavüz etmiş gibi anlatıyosun doğru mu anladım?yabancı biri değil herhalde bu neyse önüne bakacaksın artık sevgilin seni seviyorsa problem yok

0|0
    0|0
  • bugün izledim tecavüz edenleri idam ediyolar iranda polise vercektin bacım.

0|0
    0|0
  • en iyisi danışman pisikolojik yardım alman durumuna cok üzüldüm allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• BEnce önce yardım alıcaksın ve yardım aldığın doktor sana çok iyi gelecek..SEvgiline anlat yaşadıkarını tabiki onada güveniyorsan :S biliyorsun öyle bi hayat ki nedense düşene bir tekme daha atmaktan kormaz kimse o yüzden sölüyorum erkek arkadşına güvenıyorsan anlatt sana destek olsun ..Ki güvenmiyorsan anlatma elbet karşina seni anlayan biri çıkacak umarım güzün güler canım .. ve bu yaşadıklarını kimseye anlatmak zorunda değilsin kendini suçlu hissetme elbet sana bi güzellik yapacak HAYAT ..sadce istemeyi bilmek gerek ve kimden isteyeceğini bilmek gerek..ALLHIM yüzünü güldürsün.. seninle ilgili güsel haberler duymak istiyorum...

1|0
    0|0
  • Canım içine atma psikolojik destek al inan bana sana en iyi gelecek şey destektir yakınlarının destek ve sevgileri sana iyi gelecek bekaret durumunuda takma önemli olan başkalarının değil senin kendini nasıl gördügün senin bir suçun olmadıgına göre içinde rahat olsun

2|0
    0|0
  • :((( canım cok uzuldum... simdi benimde kelimeler bogazima dizildi :(( uffff yaaaa :(( evet artik simdi anlatsan birilerine inandiri gelmez..erkek arkadasina karekterini saglam goster, kendini ona iyi kanitla ki sen bunu ilerde mutlaka paylasmak zorunda kalacaksin ona anlattiginda supheye dusmesin...sana inansin ve destek olsun..kendini ona iyi goster, ne kadar temiz oldgunu kannitla karekterinle davranislarinla..eger abin yada ablan aileden sana destek olacagina inandigin biri varsa bu durumu anlat derim..niyemi cunku, sevgilinle onlarda konusur, o zaman daha inandirici olur, dogrulugunu kanitlarsin sevgiline aabine yada ablanin arkanda oldugunu gorunce...Allah yardimcin olsun...sana tecavuz edeniiinde belasini versin Allah...kusura bakmayin o.c. yaptiklari yanina kalmazz

2|0
    0|0
  • off seni cok iyi anliyorum .. canim sakin kenedeni üzme ama yalanda söyleme üzüldügünü göster sevgiline niye sorarsa de ki anlatacam anlamicaksin o yüzden anlatmak istemiyorum .. üsteliyecektir ve onada acik acik buraya yazdigin gibi anlat herseyi ozaman anlayacaktir seni umarim ... eger oda seni birakirsa sevmiyordur . ve bu yüzdende kendini üzme senin sucun degil evet o p*cin sucu pislik ... simdi dene bunu düsün tasin yap dediklerimi eger insan ise anlayacaktir ..

2|1
    0|0
  • Canım kimseler ile konuşamadığın için kendini gizleyerek de olsa az bir cesaretle , kelimelerin boğazından çıktığı kadarıyla derdini anlatmışsın.

O insan bu dünyada acı çekmese bile öteki dünyada azap çekecektir.

Senin yüzünü güldürecek şeyler; ailenin sevgisi, derdini sıkıntılarını artık içine değilde sevdiğin insana ve ailene açılabilmen olacaktır. Tabi tüm bunlar olduktan sonrada zamanın geçmesini bekleyeceksin. Yüreğindeki fırtınaların dinmesi zaman alacaktır. Ama zaman geçtikçe düzeleceksin sevdiklerinin desteğiyle. Belki unutmayacaksın eski günleri, belki aklına kazınacak herşey. Yaralarını sarmak kolay olmayacak. Ama en azından içindeki zehiri akıtmış olacaksın.

Bir uzman desteği, psikolojik destek almakla başla önce.İtiraf ya ada bir kanıt , şahit olmadıkça ispatlanır mı bu durum bilemiyorum. Ama gideceğin uzman da bu konuda sana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

İçine attıkça yığılmasın nefretin ve korkuların. Bunu gizlice de yapabilirsin ya da çok sevdiğin bir arkadaşınla da ya da ailenin bilgisi dahilinde de gidebilirsin. Cesaretin gelene kadar kimseye birşey anlatmayabilirsin. Kendini düşün daha çok. Kendi mutluluğunu, yaşama sevincini. Söylersem şu olur, söylemessem bu olur diye de düşünme daha fazla. Su akar yolunu bulur. Herşey olacağına varır. Seni seven senin yanında olur. Ama ne olur içine atma,

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşına anlatmanı tavsiye ederim hem bu bir fırsat bakalım böyle bir konuda yanında olacak mı görürsün yanında olmuyorsa kaybettiğin bir şey yok demektir.Demek ki tam sevmiyordur.ama destek olur yanında olursa eminim kabuslarından korkularından kurtulacaksın.dertler içine atınca içten kemiriyor kurt gibi.kurtul bu derdinden.

1|1
    0|0
  • anlat göğüs ger insanların acımalarına rest çek bakın hala yaşıyorum der gibi

ama şunu söyleyeyim eğer şikayet etmezsen polise falan insanlar tecavüz olduğunu düşünmeyecektir kendi istedi yaptı şimdi de bu yalanın arkasına sığınıyor

şikayet etmesen de sevgilin elinde sonunda öğrenecek yalan söylediğin için kızacaktır üstelik

0|0
    0|0
  • ÇoK Üzüldüm senin adına inanki bi bayana yapılacak en kötü şey başına gelmiş kolay bi durum değil yardım al biraz psikolojin düzelsin kendini toparla vede annene mutlaka anlat derimm annen sana destek olacak köstek değil...ALLAH yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm durumuna ya bence anlat herşeyi eğer seviyosa seni her halinle kabul eder ama en önemlisi ailene anlatmalısın onlar sana destek olur, içinde boğulduğun bu durumdan kurtulursun onların desteğiyle ve acil bi piskolojik tedavi görmen lazım keşke polise şikayet etseydin polise bildirmedikçe başkaları da tehlikede oluyo ve sana yaptığı bu şerefsizliğin cezasını çekmeden yaşıyor. Başka türlü zor allah yardımcın olsun...

1|1
    0|0
  • Kimseye anlatma bence ilişkinde uzun süreli degilse söyleme çünkü erkeklerin ne yapacagı belli olmaz kötü biriyse ya gider başkasına anlatır yada oda yararlanmaya çalısır.Psikolga gitmen en iyisi herşeyini anlatır rahatlarsın yardımcı olur sana ark. felan bunlara baş vurma ailene bile anlatamıyosan başkalarına hiç anlatma bi sorun oldugunda bunu hep yüzüne vururlar keşke okulu bırakmasaydın ayaklarının üzernde durabilmen için bi sebebn olurdu

0|0
    0|1
  • Olan olmuş önüne bak ben böyle yapıyorum :(

0|0
    0|0
  • Nefretin nasıl geçer hiç bilmiyorum.. Ilk cinsel deneyimimde ve ilk cinsel deneyimimden 1 yıl sonrasında ben de uğramıştım.. Ama tecavüz olduğunun farkında olmadığım için bunu kolay aştım.. Nefret hissedemedim çünkü cinsellikten öte hayatıma giren kişinin verdiği başka zararlar vardı, (her yönden tecavüz ettiği için) kısacası başka noktalara odaklandım.

O kişiye zarar vermeyi de başardığım için ve cinsel istismarın farkında olmadığım için bunu rahatça aştığımı düşünüyorum ben.. Ama senin aşman kolay değil ve inan çok üzüldüm.

Aileye söyleme derim ben.

Ailenin başına ne getirebileceğini bilmiyorsun.

1|0
    0|0
    • Şey de var benim durumumda, ben bekaretimden bile isteye kurtulmak istiyordum..

Mesela bu bir etken. Ama karşıdaki bakire olduğuma inanmamış, bunu da bana anlatmamıştı.

Sonra bir baktım ki böyle bir kişiliğin tecavüzü sadece fiziksel değil.. Ruhsal.. Zihinsel..

Daha sonraki deneyimlerimde cinselliğin ne olduğunu bilmediğimden faydalanarak bir istismar söz konusuydu..

Ailene danışma. Zorunda değilsin. Bir uzmandan yardım al.

• çok üzüldüm durumuna .. :/

2|0
    0|0
  • Pskolojık destek al canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...