Sapık içerikli mesajlar gönderenlerin annelerine, kız kardeşlerine biz de aynı mesajları göndersek ne yaparlar acaba?

Böyle mesajlar göndermekten aldıkları zevk ne olabilir ki? En fazla ne elde edebilirler?

Bunun psikolojik bir rahatsızlıkla ilgisi var mıdır?

Bu insanlar sokakta, okulda, iş yerinde de yanımızdalar. Bu bir tehlike teşkil etmiyor mu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bana sapıkça mesajlar ve fotoğraflar gönderen üyenin hesabı iptal edildi. Herkes böyle kararının arkasında dursa sitede sapık kalmaz, en azından korkarlar ve böyle şeyler gönderemezler. Lütfen yabana atmayın, şikayet edin.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Bunları dile getirince bile ''Kezban" diye damgalama derdine düşüyor insanlar. Tacize nerede olursa olsun susmamak gerekir halbuki. İlginç bir yer burası da.

0|0
    0|0
    • Bu soruyu sorunca Kezban mı oluyor muşum? Komik bunlar. Bunlara yeni bir isim bulup piyasaya sürmek lazım. Garipler.

• O yuzden mesajlarımı da kapamıyorum zaten. Ben sıkayet konusunda oldukça iyiyim bu konuda. Tacize göz yummamak lazım.

• Elbette.

Erkekler Ne Diyor 10

• elbette kafalarında sakatlık var. ayrıca bu tipler iletişim özürlüdür. kimseyle adam gibi iletişim kuramadıkları için böyle davranışlar gösteriyorlar.
    burada ya da başka yerde hemen şikayetçi olun. telefonunuza falan dadanan olursa direk savcılığa gidin.

1|0
    0|0
    • oyle biriyim zaten bu konuda çok hassasım. bana bulaşan yandı bu anlamda :)

• o zmn ben adamım diye gezerler
    kız kardesine , annesine laf atarsa adam sıfatına geçer

cok saçma çok

1|0
    0|0
  • Ne gibi bir mesaj mesela? Örnek verir misin?

0|0
    0|0
    • cinsel içerikli resimler gibi.

• Bu gibi insanların var olması biraz düşünecek olursak, yani pozitif düşünecek olursak "iyi"dir. Çünkü onların yaptığı yanlış değil mi? Eğer bu yanlış ise diğerlerinin, yani bu tür sapık içerikli mesaj yayınlamayanların doğru, dürüst ve karakterli insanlar olduğunu bilemezdik. Bu gibi insanları görmeliyiz ki yanlışı ve doğruyu ayırt edelim.

• bazen erkekler kadınların kendilerine yaptıklarına karşı tepki olarak cinsel mesajları kullanır, seni düzmek istiyorum becermek istiyorum... aslında küfürlerin cinsel içerikli olmasının nedeni de budur

0|0
    0|0
  • bilmem
    kimseye göndermedim

0|0
    0|0
  • anaya bacıya öyle laf edilir mi gız

0|0
    0|1
  • Hastalar ya...

0|0
    0|0
  • Gönder ozaman sende.

0|0
    0|0
  • kendime ypılmasınıı istemedigimm birşeyi baskasınaa yapmamayaa çalısırımm..

0|0
    0|0
  • Var işte öyleleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sil ya da engelle. Takma bu kadar. Tükenmez o varlıklar.

1|0
    0|0
  • Toplum tarafından dışlanacaklarını bildiklerinden, kendilerini internette tatmin etmeye çalışıyorlar. Ancak gerçekten korkunç, dışarıda böyle hayvanlarla iletişim halindeyiz ister istemez.

0|0
    0|0
  • Bitane yeni aldim
    annene sor deyip engelledim o_O

0|0
    0|0
    • hhaha cok ıyıymıs senınkı de. ben de annene bacına böyle seyler gitse senın hosuna gider mi dedim.

• sapık içerikli nedir yahu , cinsel içerik desek ona..
    çok da abarmamak lazım sil gitsin rahatsız oldugunu , bu kadar da düşünme.

0|0
    0|0
    • cinsel içerik, cinselliğin daha normal işlediği durumlarda kullanılır diye düşündüm. bu gönderdiği resimde işkence dahi vardı. sapık içerik az bile. hastalıklı içerik demek lazım.

Yükleniyor...