Bakire ama parmaklandıgı zaman kanama meydana gelmiyor..?

Kız arkadaşım bana bakire oldugunu söylerdi fakat cinsel ilişki yasamamıstık henuz sadece dokunarak sürtünerek vs. ilişkiye giriyorduk. Dün konusu acıldı arkadaslarımla parmaklarken bakireyse her sekilde kanama olur diye sizce dogrumu? Yani acaba bakire degildi benimi kandırıyordu? 2 parmak dahi sokturabiliyordu yaklasık parmagın yarısı giriyordu iceriye cevaplarınız icin simdiden tesekkürler

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• Sen parmağınla o zarı hissedebilirsin hiç hissetmediysen olmayabilir, evet parmak girsede kanama olur ama zarı esnek olma durumunu da unutmayalım suçlamadan önce, fakat bakire olsa bozulucağından korksa parmaga nasıl izin verir onu anlayamadım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu arkadaşlarına anlatıyorsun. sonra gelip utanmadan arkadaşlarına anlattığını bize söyleyebiliyorsun. bide üstüne kızın bekaretini araştırıyorsun hala.
    defol git bi' şurdan.

2|1
    0|1
  • Ne pisliksin ya. Insan neder cinsel hayatini arkadaslari ile paylasir anlamiyorum.
    Penisin ilk girisinde de kanama olmayabilir, zari esnektir falan.

2|0
    0|0
  • edepsiz seni. sevgiliyle yaşanan arkadaşa anlatılmaz önce bunu öğren.

2|1
    0|0
  • sen arkadaslarna sevgilinle ne yaptigini mi anlatiyosun

0|1
    0|0
    • Sevgili arkadan bıçakladıysa neden olmasın?

• kanamayabilir penisini soktuğunda bile kanamayabilir

0|0
    0|0
  • cinsellik herkeisn arzusu ve ihtiyacıdır bu normal
    ama aslolan helalinle doyasıya yaşamak
    sabret odak noktanı değiştir
    spor aktivite hobiler edin
    evlenince istediğin kdr yap
    Allah hayırlı eş versin

0|0
    0|0
  • bnde bakıreyımm :) bndede kanama olmuyor hıc bı sekılde bızım parmaklar ıncecık napsın oraya :)

0|2
    0|0
  • kızlık zarı doğumda patlayan cinstendir ondan kanamıyor!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilinle aranda geçenler aranızda kalmalı. Anlatılmaz öyle arkadaşlara falan. Sevgili arkadan bıçakladıysa demen bahane arkadaş ortamında havan olması için anlatıyorum desene sen.

0|0
    0|1
    • Ya hayır sana soracak halim yok bu durumda neler yasayıp yasamadıgımı kiminle paylasacagımı. Veya nasıl konusu acıldıgını belki kız baska kızlara benimle yasadıklarını trajikomik bir biçimde anlatıyor nerden bilebilirsin? Hava olsun begeni toplayayım diye aptal saptal yorumlar atacagına yukardaki soruyu kapsayan bir cevap atmanı yeglerim kavga arıyosan git inci sözlük gibi sitelerde takıl.

• Benim öyle ergen sitelerde işim olmaz. Bak sen ne diyorsun ya trajikomik anlatıyorsa? Burada olasılık var kesin bir yargı yok. Ayrıca kız kıza anlatılması seni küçük düşürmez, fakat sen erkeklere anlatman o kızı küçük düşürür örnek ileride o kızın adı çıkabilir. Zaten adam olan sevgilisinle arasında geçenleri anlatmaz. Yaptığım aptal saptal yorum değildir, önce sen bir şu karakterini değiştir. Kanamaya gelince tamamen sokmamış olabilirsin veya bazı zamanlar kanamıyor diyebiliyorum.

• esnek olabilir de bunu niye kafana taktın? sen kimsin ki kocası mısın da sana hesap versin

0|1
    0|0
  • Ya bakire ya da fazla esnek belkide hamile kalmaktan korktuğu için bakire olduğunu söylemiştir

0|0
    0|0
  • nasıl bı fantazıdır bu * ya su sacmalıga bakarmısın

0|0
    0|0
  • Bakire degil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...