Ben bir seks bağımlısıyım. Bunun tedavisi var mı?

Gizli Üye
Seks yapmadan en fazla 3 4 ay durabiliyorum. Mastürbasyon kesinlikle işe yaramıyor.. Derdim boşalmak rahatlamak zevk almak asla değil. Sadece işime ve hayatıma konsantre olmak istiyorum. Yapamıyorum. İnanın yapamıyorum. Her seferinde ağlayarak "bir daha asla..." diyorum, ama olmuyor! Öyle delicesine bir istek oluyor ki... Sanki acı gibi.. Acı çekiyormuşm gibi. Çok kötü hissediyorum! Ve her seferinde seks yapmak zorunda kalıyorum! Bunu yaptıgım bir kişi var, ona da her seferinde ben tövbe ettim diyorum:( Olmuyor! Beni aşağılamayın, bunun benim için ne kadar büyük bir acı olduğunu anlamaya çalışın. Korkunç bir acı çekiyormuşsunuz gibi düşünün! Sanki bir yeriniz korkunç ağrıdığında ağrı kesici içip bir an önce o ağrıdan kurtulmaya çalışırsınız ya. Seks yapmak benim için o ağrı kesici işte.. Bunun bir tedavisi yok mu? Lütfen yardım edin!!!
Güncellemeler
+1 yıl
evlen diyenler, sanırım bu işi oyun filan zannediyorsunuz. erkekler evlenmeye karşı. karşı olmayanlar da kabus!
Güncellemeler
+1 yıl
artık hala, bu kadar lafımın üstüne evlen diyenleri eksiliyorum...
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar sorun ortaya cıktı. Bipolarmışım
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar.. Ben bir bipolar hastasıymışım.. Marliyn monroe nun hasalıgı:D Ünlü hastalığı derlermiş. Çoook şükür ki hepsi geçti tedavimi gördüm iyiyim sporla ve aileme verdiğim sevgi ve enerjiyle dolu bir hayatım var... Zamanımı aileme, işime ve spora harcıyorum artık. Herkese sevgiler..
Ben bir seks bağımlısıyım. Bunun tedavisi var mı?