Küçük sivilce gibi şeyler ne olabilir?

Cinsel organımın kenarlarında sürekli sivilce gibi şeyler çıkıyor. ama sivilce değil eminim. böyle yeşil mercimek büyüklüğünde bir şey.

sizce de olabilir bu?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Epilasyon yöntemi olarak ne kullanıyorsun?Bir de ilişki yaşadın mı hiç?

0|0
    0|0
    • Tüy dökücü kremleri kullanıyorum.

Yok cinsel ilişkim olmadı hic.

• Tüm vücut kendim düsünmüyorum aslında ama ablam istiyordu.

• Tüm vücut daha uygun oluyor fiyat olarak.Bir de bazı şeyler sormam gerekiyor bölgeler hakında filan.Mesaj atma şansın varsa sevinirim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüyden arınma yöntemlerinden hangisini kullanıyorsun?

Ağda ise seyrek batıklar olabilir.

Jilet ise tüylerin çıkış yönüne ters aldıysan yine batık ve tahrişten kaynaklı olabilir.

Tüy dökücü krem kullanıyorsun. Hassas ciltli olabilirsin ve cildin reaksiyon gösteriyor olabilir.

Hiçbirisi değilse Çamaşırın naylonlu olabilir ve nefes alamadığı için isilik olabilir.

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki yaşadıktan sonra meydana gelmişse acil kadın doğuma görünmen lazım.Hayır öyle bir ilişkim olmadı ise gene kadın doğum doktoruna görünmen şart.

0|0
    0|0
  • Siğil. tedavisi mümkündür

0|0
    0|0
    • Siğil degil.. 1hafta kadar kalıyor sonra geciyor.

• Geçmiş olsun..Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arkadaşlar gereken cevapları verecektir..

0|0
    0|0
  • Sigil Olabilir Patlatmayın Yayılır.

0|0
    0|0
  • cinsel bölgeni temiz tutman gerekir, bakterilerin meydana gelmesi ile her türlü sivilce çıkabilir.

0|0
    0|0
  • jiletle tıraş etme orayı bi süre ,Devam ederse güncelle sorunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• özellikle tüyleri aldıktan sonra olur kıl dönmesi gibi birşey... Ama sonra geçiyor, ağrılıysa problem yok ama ağrısızsa bir görün derim...

0|0
    0|0
    • Hayır iste. Kıl dönmesi degil. Tüyleri aldıktan sonra ve ya varken. Zaman farketmiyor. anlamadım gairp bir sey.

• Doktora gitsem yarayı görmek isteyecek. Acmaya da cekiniyorum ya :/

• Ay hiç sorma yaaa ben de bu tür durumlardan çok çekiniyorum bu yüzden oralarla ilgili bir sıkıntıya düşmemek için çok dua ediyorum :(

• kıl dönmesi

0|0
    0|0
  • agdadan dolayı olmalı..

0|0
    0|0
  • Daha önce cinsel ilişkiye girdin mi?

0|0
    0|0
    • hayır

• tüy dökücü kullanıyorsan ona alerjin vardır ama doktora git, kadın doğum uzmanına

• hımmmm

Yükleniyor...