Kendime Karşı Koyamıyorum Yardım Edin?

Arkadaşlar ben cinselliğe düşkünümdür profilimden de anlayacağınız gibi kaslı bir adam görsem nasıl şey yapar diye düşünüyorum yaşımı başımı aldım artık utanıyorum bazen ama kendime karşı koyamıyorum.Korkuyorumda biraz bunun öteki tarafıda var diye daha demin kanalları gezerken dini bir programı izledim yaptıklarımdan pişmanım ama kendime karşı koyamıyorum yardım edermisiniz bu işleri nasıl bırakmalıyım?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sıkıntı hepimizde var. Farklı şeylerle meşgul olmak gerekiyor biraz. Örneğin kitap okumak, insanlara yardım etkinlikleri düzenlemek vb. Yoksa şeytan ve nefs galebe çalabiliyor insana.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler..

• evet malesef çoğumuzda var bu sıkıntı..elimizin boşluğundan oluyo dicem ama işle ilgilenirken bile ufak bişilerden bile seks düşüncesi geliyo aklıma. nasıl kurtulunur bilemiyorum...

• En iyi cevap seçimin için teşekkürler.. Sevdiğin helal şeylerle ilgilenmeye teselli bulmaya çalış.. Ve EV-LEN...

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaşın 30-35 arası değil mi?

0|0
    0|0
  • kendini suçlama bunu hepimiz yaşıyoruz ve ufak bir görsel ya da tetikleme anında içimizdeki şeytan uyanıyor.. farklı aktiviteler bulun diyecegim ama dürtüler yaşınız ne olursa olsun cinsel isteginiz oldugu ve 10 dakika yanlız kaldıgınız an sizi ele geçiriyor.. hayattan tad almaya ve gizlilik içerisinde temizlige önem vererek hayatın tadını alın

0|0
    0|0
  • Nasıl başa çıkabileceğini hiç bilmiyorum ben şöyle başa çıkıyorum diyenlerede pek inanmıyorum itiraf etmeye çekiniyorlar büyük ihtimal.. kelin ilacı olsa muhabbeti :) hem bu zamana kadar karşı koymadıysan bu saatten sonra karşı koyarak hayatı kendine zindan etmiş olacaksın.

0|0
    0|0
  • etrafta çok uyarıcı var, bunlardan uzak durmak ve sürekli bir işle meşgul olmak çok faydalı oluyor. ben de senin gibiyim, erkek versiyonun yani, gerçi ben kimseyle beraber olamıyorum çünkü hep bir engel çıkıyor, bu da enteresan bir vaka tabi. ama hayatımda da kimse yok. böyle olunca sıkıla sıkıla mast yapmak zorunda kalıyorum ve bundan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Ulkemiz kadinlarinin%75 lk bolumunun cinsel soguklukla mucadele ettigini dusunursek super bir durum

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Her kız veya erkek içinde cinsellik dürtüsü vardır ama bunu toplumda açık etmemeye çalışır yapar veya yapmaz ama sosyal hayat gereği bunu aşman lazım toplumda farklı düşünceler oluşturur

0|0
    0|0
  • olgun hatunlar candır :D:D

0|0
    0|0
  • Pardon ayıp oluck ama yaşını başını aldığını dediğin kaç yasindasin ki?

0|0
    0|0
  • Bence bu bağamlılık uyuşturucu gibi bişeydir. Sen öyle sanıyosun bende durum tersi
    www.kizlarsoruyor.com/.../q1392648-26-yasindayim-bir-kez-bile-dokunmadim

0|0
    0|0
    • Profilimdende anlayacağınız gibi demişsinde..:)) Gizli profil..
      Bu arada bende ilkin bunu yanlışlıkla açık profil yazdım sonradan farkettim gizliye çevirdim umarım görmemişsindir:)

• azgınsın madem hiç squirt yaşadın mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu fake hesabın arkasındaki elemanın fantezi dünyası çok karışık beyler, aldanmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...