Sarkık Göğüsler Mi Yoksa Ameliyat İzi Mi?

Arkadaşlar henüz 21 yaşında olmama rağmen göğüslerim çok sarktı. 30 kilo verdim, haliyle göğüslerim sarktı ve çatladı. Ameliyat olma imkanım var, şahsen rahatsız oluyorum. Ama bir yandan da ilerisini düşünüyorum. Malum küçük de silik de olsa ameliyatta iz kalıyor.
Sizin eşinizde ya da sevgilinizde öyle bir iz olsa ne düşünürdünüz ayrılır mıydınız?
Sizce o izle mi yaşamak, yoksa sarkık göğüslerle mi yaşamak?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk çok güçlü bir bağdır. Suratında büyük bir yara izi bile olsa görmez seven. Takılma bunlara 😏

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim ancak herkes böyle düşünmüyo. günümüz ilişkileri ortada

• Valla ben güzelliğe bakmıyorum hoşlandığım bir kız var ama beni sevmiyor yani sevgili olaraktan. Yoksa iyi anlaşıyoruz. O kadar da güzel değil ama içinde melek var

• Takarlar, takarlar.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ameliyat izli

0|0
    0|0
  • İyi cerrahlar var artık bu konuda en az izle işlem yapılabilir.

0|0
    0|0
  • sporla dikleştirme var niye direk ameliyat düşünüyorsun
    http://www.youtube.com/watch?v=vtnn9F6xLuA

0|0
    0|0
  • sarkık nekadar sarkık ona bakmak lazım açıkçası yaşından dolayı çok sarkık olacağını düşünmüyorum kendinle barışık ol kendini kabullen erkek arkdaşında kabullecektir
    bu konu ayrılıkla alakası yok hayır tabi ki ayrılırmaz bir kızdan bu sebebden

0|0
    0|0
    • 30 kilo verince sarktı doğal olarak. yaşla ilgisi yok ki

• ozaman estetik olarak düzelltir bütcen varsa :)

• Senin için estetik olarak çok büyük bir rahatsızlıksa ve ayrıca bunu takıp psikolojik rahatsızlık yaşıyacağına ameliyat olursun daha iyi

0|0
    0|0
    • bu karşı taraf için problem mi peki?

• Kendin için bir şey yapıyosun dikkatini çekerim.. Karşı tarafın düşüncelerine göre hareket etmemelisin.. Bu senin vücudun senin hayatın.. Ve inan bu durum yüzünden huzursuzluk çıkaracak birisiyse o kişiyi hiç sevme.. :)

• Yürüken dizlere çarpmıyosa sorun yok

0|0
    0|0
  • iz kalmıyor artık ya korma bundan tıp ilerledi yani ayrıca spor yaparsan göğüslerin toplar kendini biraz

0|0
    0|0
  • angelina jolie bile sağlığı için göğüslerinden vazgeçip aldırdı kadınlara öncülük etti

siz hala nerdesiniz bunun için bıçak altına yatmayı göze alıyorsun pes doğrusu

0|0
    0|0
  • Ameliyat olma daha iyi çünkü zamanla zaten sarkacak 30-40 arasında yaptırsın.

0|0
    0|0
    • O zaman tekrar yaptırırım 1 kere olacaksın diye bir kural yok da, ne bileyim rahatsız oluyorum.

• sarkık büyük göğüsler yerine dik küçük göğüsü tercih ederim :)

• Şimdi ne kadar sarkık onu bilemem ama küçük dik göğüsler yerine biraz sarkık büyük göğüsleri tercih ederim bende :))

• spor yap ameliyata gerek yok !

0|0
    0|0
    • sporla düzelmez

• Cherie, aynen ben de şaşırdım. Yapamamışlar. İkisi de sarkık

• güzel bence onlar gerek yok böyle şeylere :D

• İçi dolu bir beyin için hiç olmayan göğüs. Yeter ki beyin dolu olsun.

0|0
    0|0
  • Spor yaparak göğüslerini sıkılaştırmayı niye düşünmüyosun hazıra konuyosun.

0|0
    0|0
    • sarkmış göğüsler sporla asla dimdik olmaz.

• iğğğğğ ne iğrençtir düzlede gel :)))

0|0
    2|0
  • Ameliyat olman taraftarıyım bende..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya o sende fazladan kilo yapıyor ve rahatsızlık veriyor haliyle.Ameliyat yaptır derim, başkalarının ne düşüneceğini önemseme kendini düşün, rahat edeceğini düşün.

0|0
    0|0
    • Kendim için zaten yaptırmak istiyorum. Deri fazlalığı var sonuçta, rahatsız ediyor tabii. Ancak karşı tarafın görüşünü de öğrenmek istedim.

• Ben olumsuz bir şey söyleyeceklerini düşünmüyorum

• duşta göğüsü çıkmadan soğuk suyla yıkamak dikleştiriyo diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İzler çok belli olmaz. Doktorunuzu arastir ve öyle karar ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...