Kondomla yaşanan problemler

Şu kondomla aram bir türlü barışmadı. Her kullanışımda ya az hissederim bu yüzden alet yumuşar kondom çıkar, ya ince kondom kullanayım derim yırtılır, ya bayan partnerim çok dardır ben çıkarken kondom kalır vesaire.

Bu sorunları tek ben mi yaşıyorum yoksa başka yaşayanlar da var mı? Envai marka denedim olmadı.

NOt: Kendi boyutlarımda sorun yok küçük, kısa, ince değil, merak etmeyin :)

Güncellemeler:
NOT2: Ha bir de hangi tarafı iç hangisi dış ikilemi var, kremli prezervatifi ters takınca anında kayıp çıkıyor :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi marka kullanıyorsun?

100'lerce Durex kullanmışımdır hiç dediğin gibi problemler yaşanmadı. Diğer markalarda ise dayanıklılık değil hissiyat farkı vardı. (Daha kötüler)

İlk kondom maceramda (ortada kadın yok) şerit gibi açıp içine yerleştirmeye çalışmıştım, zor olmuştu tabi :)

Bunun dışında ya tam ereksiyon sağlanmadan takmak, ya da taktıktan sonra ereksiyon kaybetme nedeniyle mundar oldular.(Ard arda yapınca hissiyatın azalması) Çıkarken kondom kalması da bir defa falan olmuştur o da bence darlıktan değil yumuşamadandır :)

0|1
    0|0
    • Ben de durex kullanıyorum.

• Peki kondomdan nefret ediyor musun? Birşeye takınca hep başına gelir ya :)

• durex i yirtmissa sadece iliski ile dava acsin bari soran arkadas... bir de buyuk boy almissan o kadar cok cikis basina gelir :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Alışmamış kafada takke zor durur gerçekten :) En güzeli kendini tutmayı öğrenmen. Boşalacağın zaman vajinadan çıkarıp dışarı boşalabiirsin. Çok titiz bir kadınla bile kondom kullanmamayı başardım :) Peçeteyi hazırlıyordum, boşalacağım zaman tutup peçeteye boşalıyordum. Bunda abes birşey yok, ayrıca çaylak aşıklar da olabilir. İlk takarken yanlış yaparsan, acele de edersen takana kadar penisinin yumuşaması normal. Kondomun ucunda hava kalmamasına dikkat et, ve ilk takarken düzgün yerleştir, sonrasında otomatikman kondomu çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • anlamadigim sey bu kadar elastik olan condomu nasil yirtabildigin, ya berbat bir marka kullaniyorsun ya da fena salliyorsun, extra thin olanlar bile oldukca dayanikli, bir yere takip yirtmazsan :D bir de ereksiyonu kaybettiginde aninda cikiyorsa sana uygun olandan bir boy buyuk aliyorsundur , en garibi de yahu onun yonu zaten belli paketinden cikarken de yanlardan da, nasil ters takiyorsun ki?

1|0
    0|0
  • kucukmus kısaymıs biz niye merak edelim aga partnerin yada sn merak etme :)))) kondom kullanma o zaman daha rahat olur belki

0|0
    0|0
    • Yok bazı yorumlar gelebilir küçük boy prezervatif kullan diye de o yorumları bertaraf etmek için söyledim. Partner aynı kalsa sorun yok da değişik partnerler olunca tehlikeli...

• o zaman sıkıntı gardaş kondom kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır .. hayra garsı..

• kondomu kimse istemiyor ama mecburuz işte.bizim için de çok kötü.hatta penisi sıktığı için çok fazla kan dolaşımı olmuyor takınca dolayısıyla da çok fazla sertleşemiyorsun.takmadan ilşkıye grdiğimde çok sert olan penisim takınca o kadar fazla sertleşmıyor.araba sürerken emnıyet kemeri takmaktan,ilşkı sırasında da kondom takmaktan nefret ederm

0|0
    0|0
  • Benim yaşadığım tek problem hissiyatı azaltması. Birde bazen bittikten sonra içerde çok oyalanırsam çıkarken sıyrılabiliyor :)

0|0
    0|0
  • Canım bir kere herkesinkinin boyutu ebatı kendine.. :) Merak etttiğimiz falan yok...Ama bu prezervatif kullanımı konusunda sanırım iyi bir eğitim alman gerekecek gibi görünüyor.Lastik bu sigara kağıdı değil ya...

0|0
    0|0
  • evt bazen bu tarz problemler olabiliyo bnmde başıma geldi bi kaç kez yırtılmıştı bi seferinde allahtan fark ettimde sorun olmadı yani ama bende bi korku bıraktı sürekli kontrol ediyorum bunun dışında da bi problem yaşamadım..

0|0
    0|0
    • O kontroller bende fobi mi yarattı bilmiyorum artık kontrol etmekten olaya konsantre olamıyorum.

• ayne katılıyorum az hissettim yumuşuyor tüm zevk gider aman der insan ama güvenemez

0|0
    0|0
  • bimde satılan kondomlardan alıyorsanız normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...