Çocugu olmayan bir erkeğe nasıl tahlil yapılıyor?

tesadüfen öğrendim.meni tahlili yapılıyormuş.o meni de masturbasyon ya da ilişki sonrası gelen bşy.hastaneden bşy alıp evde mi boşalıyolardır, yoksa tuvalette masturbasyon mu çekiyolardır?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• sperm sayımı falan yapılıyor hastanede hatta bir keresinde bende yaptırmıştım o zamanlar birşey bilmiyorum verdiler bir küçük kap nasıl yapacam derken hemşire yardımcı olayım istersen demişti 3 dkelinde çekince kendi boşalttı kaba

0|1
    0|0
    • inşallah banada öyle yardımsever bir hemşire denk gelir

• yok canım ya açık hepsi çokta anlamıyorum ama bana gizli olmadan yaz geri gizlersin ben ilk mj atayım

• bana da atamazsın ki.benimki kapalı.
      ortadaki kutucuk işaretlenmeyecek ayarlardaki, iyi oku

Erkekler Ne Diyor 17

• 30 dk içinde incelenmesi gerekiyor özellikle ilk çıkan spermler çok önemli. Normali 35milyonun üzerinde olması gerek total sperm ama ileri progresif % 40 ın altındayda ya varikosel var ya da başka bir neden var altında. 20li yaşlardaki insanlar normalde 50ile 170milyon arasinda değişiklik gösterir. Tabi sperm vermek icin 4 gün cinsel perhiz gerekli. Geçmiş olsun her kimse. Spermleri bir kutu veriyorlar plastikten onun içine ejekülasyonla çıkan spermi koycan yani oraya sey yapcan anla işte. Eğer sayı milyon değilde binlerdeyse tüp bebek tedavisi istenebilir

1|0
    0|0
    • saol iyi dileklerin için.
      merak ettiğim o işi evde mi yapacaak hastanede mi?

• Aminnn. Çocuksuz kalmak kötü birşey olsa gerek. Bende birgün baba olmak isterim. Düşünsene ufak bir canlı sana baba diyor çok güzel bir duygu

• inşallah olursun.

• Meni laborotuvar ortamında veriliyor.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapması isteniyor hastanede...

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım aynen dediğin gibi tahlil yaptırması gerekiyordu hemşire eline bardak gibi bişey vermiş buna spermini boşlat demiş.zaten bizimkisi stessliymiş gitmiş tuvalete 31 çekmek için okşuyorum okşuyorum bir türlü kalkmıyor konsantre olamıyorum dedi baktı olmamış o zaman daha sonra gel demişler :)

0|0
    0|0
  • isterse kendısı el arabası yoluyla onuda yapamıyorsa bır kısı yardım edıyor muslugu açıverıyor banak ıle onu isterse yandı

0|0
    0|0
  • Dediğin şeyin adının spermogram olması lazım. Yaptırdım daha önce. Bir kap ve sterilizasyon amaçlı gazlı bez gibi bir şey verip tuvalete gönderdiler.

0|0
    0|0
    • bende daha çok yeni öğrendiğim için ne dendiğini de bilmiyorum haliyle :D

• iyi, geçmiş olsun hadi.

• saol

• aklıma direk bu haber geldi senin sorunu okuyunca www.hurriyet.com.tr/saglik-yasam/25740376.asp

1|0
    0|0
    • güleyim mi aglayayım mı.işe bak ya

• ben sperm sayısı kontrolu yaptırdıgımda medical parka gitmiştim bir oda da dusu tv si vardı p*rno cd sini takıp izlemek serbestti :) keske kız atabılseydık hep ölçtürürdüm o zman :D

0|0
    0|0
  • hersey hastanede olup bitiyor..

0|0
    0|0
  • Aynen dediğin gibi hastane de ve tuvalette :/

0|0
    0|0
  • bir kap verilyorlar boşalınca ona koyuoyrsun 3 saat içinde teste götürmek zorundasın

0|0
    0|0
  • Odaya giriyolar sonra güzel bir hemşire gelip oral yapıyor öyle boşalıyolar.

0|0
    0|0
  • hastanede yapıyon.özel odası var bazı doktorların.spermin kalitesini ölçmek için

0|0
    0|0
  • Sperm odasında p*rno izleyerek :D

0|0
    0|0
  • hastanede

0|0
    0|0
  • hemşire oral yapıyor diyorlar dogrumu bu dogruysa ben hafta test yaptırırım :)

0|0
    0|0
  • acıkcası bende merak ettim iide belki canım istemiyo ya da sperm gelmicak o an

0|0
    0|0
    • çok tuhaf bir durum,

• Allah düşürmesin o durumlara

• amin

Kızlar Ne Diyor 1

• her gün yeni bilgi öğreniyorum :D

0|0
    0|0
    • bende çarşamba günü öğrendim:D

Yükleniyor...