Ben hayret ettim. Evli bir danışanım geldi gülüşüne bayılırsınız, inanılmaz tatlı.kendisi çekici.eşi bir yıldır dokunmamış bile.siz ce?

Ben hayret ettim.Evli bir danışanım geldi gülüşüne bayılırsınız , inanılmaz tatlı.kendisi çekici.eşi bir yıldır dokunmamış bile.sorunları olduğu muhakkak.boşanma kararı verecek kadın zaten.ama bir erkek nasıl duyarsız kalabiliyor.insan işte kimileri bulamaz , kimileri ise böyle kaybeder.siz buna benzer durumlar yaşadınız mı yaşıyanlar duydunuz mu? buyrun söz sizde

Güncellemeler:
çözüm sormuyorum.çift beraber gelecek bir çift zaten.sadece yorumunuzu almak istedim halk gözüyle , uzman olan olarak değil.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• eşinin bir yıldır dokunmadığını nereden biliyorsun? Avukat mısın? Psikolog mu? Öyleyse sorduğun soru iş ahlakının çok dışında

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• şimdi sanamı akıl dnaışıyor bunlar. Valla hayret ettim. Müdür hastalık var sağlık va rbinbir türlü psikolojik oyun var. Sen bunları bilmiyorsun ben sana yol tarifi bile sormam

0|0
    0|0
  • Tıpta ve hukukta kişi özel bilgilerin mahrumiyeti esastır bence meslek etigine uymayan bir davranış olmuş sizinkisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...