Çok çaresiz ve üzgünüm...Sizce ne düşünmeliyim, ne yapmalıyım? :(

Gizli Üye
Biriyle tanıştım. Sonra buluştuk ilk buluşmamız çok iyi geçti,saçlarımı okşadı,iltifatlar etti,çok iyi bir kızsın falan.. Gerçekten herşey çok güzeldi. İyi vakit geçirdik. Fakat ayrılacağımıza yakın sana özel bir soru sormak istiyorum dedi,sor dedim.ilk buluşmada Bakire olup olmadığımı öğrenmek istedi. zaten bende tahmin etmiştim.. Ve cevapladım. Daha önce 5senelik bir ilişki yaşadığımı ve bakire olmadığımı.. Söyledim.. Sonuç çok üzücü oldu tabi kırıldı,hiç bişey diyemedi,birden bire buz gibi oldu... Ve Sadece Benim için bu çok önemli deyip hayır der gibi kafasını sallayıp,yanaklarımdan öpüp.. Vedalaşıp,Gitti. Sonrada bidaha aramadı. :( çok çaresiz ve üzgünüm...
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaslar dayanamayip bugun mesaj attim.. Dedim noluyor artik benimle konusmak istemiyor musun falan, cevabi "Konusabiliriz ama benden fazla birsey bekleme" oldu!
Güncellemeler
+1 yıl
Namus iki bacak arasinda degil YUREKTEDIR bunu sakin unutla dedim... biliyorum ama bile bile icim rahat olmazdi,hoscakal DEDI
Güncellemeler
+1 yıl
ben seni kaybetmek istemedim sevmek sevilmek varken kahrolmak neden dedim. biliyorum ama korkuyorum oyle olunca aklima kotu kotu seyler geliyor yoksa bende sevmek ve sevilmek istiyorum diye cevap verdi.. :/ birbirimizi de birakammiyoruz yaaa oooffff
Çok çaresiz ve üzgünüm...Sizce ne düşünmeliyim, ne yapmalıyım? :(