Hamilelik ilk 3-5 gün içinde belli olur mu?

*Öncelikle ciddi olmayan bilgi sahibi olmayan kimse yazmasın.

Selamlar,

4-5 aydır yasmin kullanıyorum. Sevgilimle son buluşmamızda birkaç kez içime boşaldı. Vajinal duş için fırsatımız da olmadı. Aybaşı kanamama 6 gün var ve göğüslerimde hassasiyet epey arttı.

Belirtiler ilişkiden sonraki ilk 3-5 gün içinde kendini hemen gösterir mi? Yoksa benimkisi kuruntu mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle adet gecikmesini beklemeniz gerek.adet geciktinden sonra en erken derseniz 5 gün içinde kanda beta hcg baktırabilirsiniz.en erken ancak böyle öğrenebilirsiniz.beta hcg de değer eğer 0-5 mlU/ml üzerindeyse hamileleik poziitif olarak belirlenebilir.bu deger 72 saatte bir iki katına çıkar.(jinekolog dr.)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, yani ilişkiden sonra 3-5 gün içinde hamilelik kendini belli etmez diyebiliriz?

• hayır etmez.adet bitimini beklemeniz lazım..

Erkekler Ne Diyor 5

• Hapı aynı saatlerde içtin mi hep?

0|0
    0|0
    • en fazla 15-20 dakika oynadı arada, en fazla...

• Başka bir sorum yok şu an ama siz doktor musunuz?

• Değilim ama bilgiliyimdir bayağı.

• Umarım hamile kalırsın bu da sana bir ders olur.

1|0
    1|0
  • seninki kuruntu demeyeyim ama öyle 4-5 günde belli olacak şey değil bu. yasmin ile kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama vajinayı temizleyemediğiniz zamanlarda ertesi gün hapı kullanın. ama unutmayın ertesi gün hapı yılda 3 ü geçmemeli. birde emin değilim ama zaten adet döneminde de göğüsler hassas olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • 2 3 haftada belli olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • düzenli kullanıyorsan birşey olmaz sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir hafta geçmeli ama yasmin kullanıyosan hamilrlik olmax

0|0
    0|0
  • kuruntu canım hapı düzenli kullanyrsan gebelk oluşamz bu bahsttklern yasminin yan etkisi ayrıca vajınal duş yapman dogru dgl

1|0
    0|0
    • Düzenli kullandım ama saat olarak 15-20 dakika hap içme zamanımın geciktiği oldu ara ara, o kadar... 4 kutu bitti, 5. yasmin kutusuna başladım...

• Su serptiniz, çok teşekkürler...

• rica ederm

Yükleniyor...