Kızınız size bunu söylediği zaman ?

kızınız size gelip anne / baba ben kötü bir şey yaptım bir an kendimi kontrol edemedim çok istedim ve yaptım , bakire değilim ama yaptığım için çok pişmanım derse tepkiniz ne olurdu .?

Güncellemeler:
o kız ben değilim o kızın da kim olduğunu bilmiyorum X diye biri sorup durmayın sen misin diye...

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• Yahu olayı kimin yaşadığından bizene kizcagiz bir soru sormuş yaşayan o yada degil bizi ne ilgilendirir bu yargilamaya o kadar yatkın bir milletiz ki hemen senmisin o diye sorular geliyo, ne kadar hassas bir konu oldugunun farkindamisiniz siz belki burdan gelen cevaplarla böyle biseyi yaşayan birinin fikirleri degisicek ! Lutfen biraZ daha sağduyulu olalım arkadaşlar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kızıma sahip çıkarım tabii ki de ne yapacağım. Sonuçta böyle bir şey yaptı diye ona olan sevgim azalmayacak, sokağa da atmayacağım tabii ki.

2|0
    0|0
  • ben kalbimi (kızımı)en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyorum ve belli bir yaşa geldiğinde aklı başında bir insan olacak o onun hayatıdır o benim canımdır ama ona hayatını zehir edemem

2|0
    0|0
  • merak etme kızını iyi yetiştiren ailelerde kız öyle yapamaz. Yaptıysa zaten anne ve baba pek önemsemez durumu. Kendi yetiştirdiği kız çünkü.

0|1
    0|0
  • Ben değilim diyorsun da üşenmedim sorularına ve cevaplarına baktım. Şüphelerim arttı...

Hiç değilse inkar etme!

0|0
    0|0
    • Hep arkadaşın için soru hazırlıyorsun. Hep arkadaşın adına konuşuyorsun. Tuhaf bir şey ...

• ihşallah kız çocuğun olmaz yazık olur yoksa

• 112 ara kızım.. derdim..

0|0
    0|0
  • Naptın sen yeğen yaw.

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver diye boşuna dememişler , baştan dövecen ki sonradan yapmasın böyle hataları.

0|0
    0|0
  • Öncelikle yaşını değerlendiririm.Tabiki sinirlenirim ama normal bir yaş aralığında ise oturur konuşurum.Kim diye sorarım.Daha sonra gider o kişiylede konuşurum sonucu tatlı bi şekilde bağlamaya sorunu çözmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • kim o a... k... çocuğu derim kafasını gözünü patlatırım o herifin

1|0
    0|0
    • kız isteyerek yapmış elalemin çocuğuna ne diyebilirsin...

zorla tecavüz etmemiş sonuçta.

• nasıl çocuğun suçu yok ,ben bakire bir kızla seks yapmam ,yaparsa doğacak sonuçlara katlanıcak

• Umarım bi gün bu şekilde birşeyle karşılaşmam. Zor bi pozisyon düşünmek bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • zor soru bee bu ne dıcegımı bılemedım :(

1|0
    0|0
  • bu soru ailenin yapısına baglı

0|0
    0|0
  • türkiye için değilmi bu soru

0|0
    0|0
  • Atsan atılmaz satsan satılmaz , büyük sıkıntı.Büyük bir sessizlik kaplardı galiba beni.

0|0
    0|0
  • yaptığın yanlış kızım derdim...

0|0
    0|0
  • nasıl oldu bu derim

0|0
    0|0
  • valla kiminle yaptıysa evlendirirdim heralde. yoksa elde kalır kim alacak?

0|0
    2|0
  • shina bacı: sen öyle mi yaptın yoksa. neyse, önce HATAYI kendinde aramalı.(aile) eğer kız ailenin tüm korumalarına rağmen kaçamak şekilde bu işi yapıp sonrada gelip anlatıyorsa, o kızın ailesine ALLAH SABIR VERSİN. o kız ÖLSE daha iyi. yani bekaretini yitirip evin içinde dolaşacağına ÖLSE daha iyi. hiç yoktan gidip sadece MEZARINDA ağlardın, her gün değil.

0|1
    2|0
    • kendimle alakası yok

• illa ölsün demiyorum. ölse daha iyi olurdu diyorum, ölümde HAK çünkü.

• tamam X olsun =)

Kızlar Ne Diyor 18

• kızarım tabi ama yapacak da bir şey kalmamış olur..evlat yine de ne olursa olsun yanında olmak lazım olduğunu düşünüyorum.kimle yaptıysa o kişiyi öğrenirim , eğer iyi biriyse ilişkisi varsa devam etmesine izin veririm , eğer ilişkiye girdiği kişi iyi değilse ilişkisini bitiririm.yapacak bir şey yok.ilerde de evlenecek adam öyle kabul ederse eder , etmezse ailesinin yanında yaşar yani bizim yanımızda.

2|1
    0|0
    • kişi şu an böyle düşünüyor ama ya o zaman farklı bir ruh yapısında olursan

• kızarım zaten bunu da belirttim ama bende dövme gibi bir olay olamaz...sadece normale göre biraz daha gözüm üzerinde olur , eskisi gibi özgür olamaz..

• ben doğururum büyütürüm bildiklerimi ona aktarırım ama belli bir yaştan sonra hayatına hükmedemem. böyle birşey yaptıysa sonuçlarını da kendi katlanacaktır. ne yaparsa yapsın bir anne olarak her zaman arkasında olurum

1|0
    0|0
  • 14 yasinda bir kiz annesi olarak basima boyle bisey gelse (Allah korusun ) cokkk uzulurdumm belki dunyam basima yikilirdi ama yinede kizimin hayata kusmemesi icin elimden gelen ne varsa onu yapardim.. Yasi kucuk olsada olmasada asla evlenmeye zorlamaz belki yasadigimiz sehirden uzaklastirir yeni bi hayata baslamasi icin elimden geleni yapardim.

0|0
    0|0
    • anne olmak çok zor...

• Kesinlikle cok zor bide benim gibi yalniz bir anneyseniz daha da zor oluyor.. Allah kimseye boyle seyler yasatmasin ama kimsede unutmasin boyle bisey dunyanin sonu degil ve hic birsey cocugunudan onemli degil...

• bilemiyorum onaki tavrım nasıl olurdu ama kesin çok sinirlenirdim.kendi kendimi yerdim neden böyle bişey yaptı diğe ben nerde hata yaptım diye düşünürüm önce kendiğmede aradım kızım böyle bir hata yaptıysa...

0|0
    0|0
  • Ben kızmam.Nasıl oldu ne zaman oldu diye sorgular, kiminle olduğunu sorarım mutlaka.Olmuşsa o saatten sonra yapacak bir şey yok.Sonuçlarına kendisi katlanır ama bende annesi olarak her zaman arkasında olurum.Yaptığı kişinin eli yüzü düzgünse evlenirler.

0|0
    0|0
  • Sonuçta evladın bu şekilde yanlışa düşmüşse önce kendime kızarım

sonra sonuçta benim evladım sonuna kadar yanındayım derim.

Ama bunu bir daha tekrarlamaması şartıyla.

Maksat bekaret kaybı değil onun ruhen yıpranması ve kendini sevilmediği

insanlara sunması.

0|0
    0|0
  • Bİr kaç erkeğin yazdıklarını okudum da o kızları kandıran duygularıyla oynayıp yatakta ısı sonlandıran sizler değilmisinizz ?

0|0
    0|0
    • evet bu cevaba erkeklerden yorum bekliyoruz...

• cevap vermezler kii... kendi yaptıkları mübah işte kandırdıgınız kızlar bu durumda oluyor malesef ... belkı aılesıne soylıyene kadar bin kere ölmüştür...

• döverım yedın bı bok barı sus kımseye söleme essekoğlu essek

0|0
    2|0
  • olanla olume care yok ne yapalım sonucta evladım atacak degılım.bundan sonrada gozumun onunden ayırmam.

1|0
    0|0
  • korundun mu? diye sorardım ilk olarak.

bu kötü bişey değil ve pişman olmanı gerektirecek bir durum da yok.hayatta herzaman yaptıklarının ve kararlarının arkasında durmasını bilmelisin. derdim.

1|0
    0|1
    • destek olmak güzel...

• bi de benim kızım ezik mi de böyle saçma şeyler düşünüp sorsun bana?

oğlum neden sormuyor da kızım soruyor.sonradan gıcık oldum soruya.

• Çok zor bir durum bu ancak o anki duruma göre bir yaklaşımda bulunurum. Bişi diyemem şimdi.

0|0
    0|0
    • bir an insan kararsız kalıyor değil mi

• evet yani çok aşırı kızıp gururunu incitecek bişi yapmam ama yinede zor bir durum bir yandan böyle açıkça söylemesi iyi bişi sonuçta.

• anne olan taraf ben olacağım için, kesinlikle babasına bildirmezdim bu durumu. kızımla beraber çözüm bulmaya çalışırdım. hiç olmuyorsa onu öyle kabul edecek birisiyle muhattap olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • evlat sonuçta yaşı büyükse seviyorsa evlendiririm bunun dışında ne yapabileceğimi bilmiyorum ama en büyük hatayı kendimde bulurum

0|0
    0|0
  • Bu kız kaç yaşında ?

0|0
    0|0
  • seni reddediyorum..!

0|1
    2|0
  • Bu anneye gore degisir ama..kimise reedebilir belki kimisi hicbisey yapmaz

0|0
    0|0
  • :/ ck zor

0|0
    0|0
  • ne zaman oldu? korundunuz mu? kalk gebelik testi almaya gidiyorum. bundan sonra da onune gelenle yatma. dogru insani bekle derim herhalde. ama kizmam. kizim da olsa insan sonucta. hata yapabilir. ama bu yuzden ona bir zarar gelsin, hastalik kapsin istemem.

2|0
    2|0
Yükleniyor...