Bakire değil miyim ?

Arkadaşlar mastürbasyon yapıyorum son zamanlarda biraz fazla normalde okşuyordum sevgilimle telefonda yapmaya başlayınca cesaret geldi parmağımla yapmaya başladım kan gelmedi dün çok tahrik olunca başka bir cisimle yaptım parmağımdan biraz daha uzun 2 parmağım kalınlığında idi yine kan gelmedi tabiki bu benim için güzel bir durum ama ya bakire değilsem diye düşünmeye başladım daha önce bir ilişkiye girmedim veya bundan önce mastürbasyon yaparken ileri gitmemiştim yardımcı olursanız sevinirim

0|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• Hyman yapısı vajina içinde takriben 4-5 cm dolayısındadır. oraya kadar olaşan bir cisim zarı yırtıp kan gelmesine neden olabilir. Bazı kadınlarda zar çok esnektir, yırtılması için çok iyi uyarrılmaları gerekir.Doğuştan zar olmayan kadınlarda vardır elbette.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 38

• kızlık zarı ole hop ortada bırsey degıl korkma ama parmagınıda cok dernlere daldırma klıtorıs le yetın evlndgnde vagınal zevkı tadarsın

1|0
    0|0
  • bu kadar basitmi senin için bakirelik olayı.nası bişey bu ya çocuk telden kızlık bozuyor helal olsun elemana..diyelimki başkasıyla evlencen adama kusura bakma aşkım bi kazaydı gökyüzünü seyrederken vajinama henüz belirlenemeyen bir cisimmi kaçtı dicen..hay Allahım ya

sen bizi kendimize getir artık..!

2|0
    0|0
  • kimi zaman kızlık zarı esnek olabiliyor bu da kan gelmemesine sebep olabiliyor yani zarınızın bozulmaması durumu var. Ancak kimi kızlık zarından daha sonra kan gelebilmekte veya hiç gelmeyebilmekte. Hatta bazı kadınların doğumda bile bozulabilmekte.

Kızlık zarı dudaklardan itibaren 2-3cm içeridedir. Daha derine gittiyseniz ve kan gelmediyse yukarıdaki durumlardan biri söz konusu bence.

Bir jinekoloğa görünmenizde fayda var derim.

0|0
    0|0
  • gel muayene edem diyecem olmuyo öyle her önünüze geleni oranıza buranıza sokmayın kan yoksa problem yok ama bi daha olmasın

0|1
    0|0
  • Nuri alço geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Yok öyle parmakla falan bozulmaz o zar. İçin rahat olsun. Orana en az 10 cm boyunda birşey sokman lazım bozulması için. Parmağını köküne kadar soksan da bozamazsın.

0|0
    1|0
  • Bu arada cevap vereyim vajina dudaklarını iyice araladiginda zar bir et parçası seklinde görünüyor sevgilin tecrubeliyse baksın anlar bence

0|1
    1|0
    • ayna yardimiyla zari görmek elbette mümkün ama yirtilip yirtilmadigini, tip bilgisi olmayan insanlar anlayamaz.

• Melekcim yirtik zarın etrafında catlaklik oluşur bu yüzden sevgilisi tecrubeliyse anlar demiştim :)

• saçmalık herkes jinekolog mubarek..

• bakiresin ama aşırı ileri gitme böyle derim..dikkat et

0|0
    0|0
  • sen bu gidişle korkarım bozacan ,kan gelmedi diye patlıcana kadar gider senin bu iş :)

1|1
    0|0
  • görmem lazım görmeden konuşmak havaya yazı yazmak gibi olur..

0|1
    0|0
  • trambolin gibi zar var maşallah:)

1|0
    0|0
  • gormeden bisey diyemişcem

0|1
    0|0
  • arkadaşım sen kendini bilmiyonmu bakire olup olmadını.

0|1
    0|0
  • Bakiresin merak etme.Kızlık zarın esnek onun için kan gelmedi.Ama daha dikkatli ol masturbasyon yapacaksan da yüzeysel yap vajinanın içine cisim sokma

0|0
    0|0
  • Acil yardım konu açamıyorum henüz

Kiz arkadaşımla buluşacaz su İstanbul'daki günlük kiralık daireler var onlar güvenilirmi. Ben güvenmiyorum kamera falan olmaz degilmi :( of ya

0|0
    0|0
    • İbnelik olsun diye yaparlar valla şakaya gelmez kardeş

• İste bilen varmi ben kararsız kaldım lütfen cevvap

• kendini evindeymiş gibi hisset..:))

• havalar ısındı giderek o cisimlerin boyu uzayabiliri dikket et

0|1
    0|0
  • İcine soktugun cisimlerin temizligine dikkat et cok kolay mikrop kapaniliyorsunuz cunku...

0|1
    0|0
  • ne kadar soktun cisimi _? ve parmaklarını

0|0
    0|0
  • Senin kafa bozuk.

1|0
    0|0
  • Doktora git sen .s

0|0
    0|0
  • sorun yok devam et

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • anlasılan sen dibini bulmadan durmucan :)

1|0
    0|2
  • bakiresin sorun yok

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse seni durdurabilene aşk olsun artık Patlıcana kadar gider bu iş... :)

0|0
    0|1
  • bakiresin sevin, kurban kes kan dök dicem ama, sen kurbanı çoktan kesmişsin.

0|0
    0|0
  • esnektir o esnek

0|0
    0|0
  • burdan bilemicez sanırım

0|0
    0|0
  • sorunu son cümlesi cok enteresan, yardımcı olursalar sevinecekmis

0|0
    0|0
  • aynen kurtul ver gitsin b gun duramayıp patlatcaksın zaten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakiresin

0|0
    0|0
  • bari sevgilin varsa ona ver adam süpeye düsmesin nediye sokuyon biseyleri icine

disi varken ice ne gerek var

0|1
    1|0
  • Bakiresin.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı genıstır o yuzden bozulmamıstırsın

0|0
    0|0
  • ne ugrasiyorsun ver gitsin.

0|2
    5|2
  • Ben parmakla bozulduğumu düşünmüştüm senin gibi kan olmadı bende de ama ilk ilişkimde çamaşırımda kan vardı

0|0
    0|0
  • Buraya noluyor ya nasıl cevaplar bunlar Lütfen cinsellik konusunda biraz hassas olalım doğru bilgilendirmeyecekseniz susun bir zahmet ! kardeşim sende bakiresin içini ferah tut birşey olmamıştır sanmıyorum ama dikkat et fazlada ileriye gitme..

1|0
    0|0
  • vajinaya penis girmediyse bakıresin demektir ama kızlık zarın yerindemi onu bilemeyiz kendin bozmuşsan bile bakire değilsin diyemeyiz dmi sonçta sex yapmadın daha :S

0|0
    0|1
  • kndinden eminsen sorun yok vajinan fazla esnek okdr ;)

0|0
    0|0
  • ver gitsin ne yaa. ne kadar rahatsınız bu konularda.

4|7
    2|1
  • kan yoksa bakiresinn

0|0
    1|0
Yükleniyor...