Oral seks yaparken midem bulanıyor. Çözümü nedir?

Kız arkadaşıma oral seks yaparken midem bulanıyor. bunu ona söyleyemiyorum tabi. Anacak Bir ses duydum bahanelerle 5- 10 saniye ağzını çekerek rahatlayabiliyorum. Bu 15-20 dakiya sürüyor. çünkü kendisi karar veriyor ne kadar süreceğine. O söylemeden bırakamıyorum bende. Bu mide bulantısınına bir çözümü ya da tavsiye edecek ilacı olan var mı?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• O zaman bunu sevgilinle paylaşmalısın.Çok rahatsız oluyorsan yapmamalısın.Onun da işine gelirse...

0|1
    0|0
    • Tamam da nasıl? Senden midem bulanıyor diyemem ki.

• Oral yapmaktan hiç zevk almıyorum de.Zaten anlayışlı olmazsa iyi bir partner değil demektir..

Kızlar Ne Diyor 4

• çok mu kötü kokuyor ya da tadı mı kötü ^^ mantarlı bir kuku bile yalıyor olabilirsin zira

0|1
    0|0
  • Yapma o zaman, zorla değil ya.

0|0
    0|0
  • yapma mecburmusun yapmaya

0|0
    0|0
    • Sebebini sorarsa ne diyeceğim?

• ondan soğumana neden olabilir omu istiyor yap diyor peki

• İlk yaparken ben istedim. Ama malum yerin kokusundan ve yakın görüntüsünden pek hoşlanmadım. bir süre sonra da ağzıma garip ekşi bir tat geldi ve midemi bulandırdı. O günden beri ben istemiyorum. Bu ondan mı kaynaklanıyor benden mi bilmiyorum.

• kauçuk dudak tak :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mideni bulandıran bulanmasına neden olan şeyleri yazar mısın. ona göre çözüm önerilerim olacak

0|0
    0|0
  • Anlaşılan oral yapmayı bilmiyorsun, ya da sevgilinin kukusu tuhaf.. bence Kadına Oral yapma yöntemlerini araştır.. ilacı gilan yok.. otoriteyi sen al olmazsa

0|0
    0|1
    • Bilmemekle ne alakası var? anlayamadım.

• Amaç oral olarak uyarmak partnerini, kendi susuzluğunu gidermek veya Karnını doyurmal dekil ki.. Hassas noktaya dil darbeleri vermen lazım.. Dilini deliğe sokup içmeyeceksin ki..

• dusa gırın beraber guzelce yıka kendı ellerınle temızlenmıs sonra tum vucudunu kurula ve işleme başla

0|0
    0|0
  • kafayı çek zevk almayı dene
    sana yapılırken nasıl zevk alıyorsan partnerının zevk almasından zevk almayı dene

0|0
    0|0
  • antepsin, talcid şurup iç.

0|0
    0|0
  • kölesi yapmış kız seni :)

0|0
    0|0
  • Elını kullan ara ara alışsın

0|0
    0|1
  • ne pis adamsın be yapmıyom * de