Korkuyorum ve utanıyorum, dalga geçmeyin lütfen?

Evlenince aşık olduğum adamla yakınlaşmak ilişki yaşamak en doğal şey, ama ben korkuyorum ilk deneyimimden gerçekten, ve aşık olduğum adamın karşışında heyecanlı olurum yani utanırım ben nasıl rahat olcam ki bilmiyorum...
Bide ilk gece yapmak istemem o yorgunlukla evlenmenin verdiği heyecanla.

Normal mi bu nasıl atlatırım?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bak defalarca bu tur sorulara rastladım emin ol ilk gecenin o kadarda korkulucak bir yani yok bunu nedesm sana anlamiyqcaksin inş olur o zamn bna hak verirsin sana diyeceğim rahat ol yeyer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Anormal Olan Senin Bu Halin, Yorgunluk İse Konuşursun Lakn Şu'da Bir Gerçek'ki Evlenmemiş Kızlarımız Genel'de Gerdek Gecesini Abartarak Ve Korkutarak Anlatılmasıdır Korkudan Beyin Alt Bölgeye Hükmeder Ve Kendisini Kasar Bu Sebebple Birleşme Çok Zor Olur ya da Olmaz Her İki Taraf İçin'de Eziyet Lütfen Buradaki Yorumları Kaideye Almayın İnetrnnete Bu İşin Ehli Olanlar Psikoloji Olarak Sayfalarında Paylaşmışlardır..!

1|0
    0|0
    • bizim toplumumuzda zor kizlarin durumu gercekten kolay degil cinsellik ayip tabu diye görünüyor ve evlenince korkuyoruz dogal olarak evet korkutuluyoruz, erkeklerin bu durumda sabirli anlayisli kibar olmalari lazim...

• Kesinlikle Ama Sizde Korkunuzu Yenin Derim Gereksiz Bir Korku, Daha Doğrusu Yanlış AŞılanmış Toplum Tarafından Bir Korku...
      Olmadı Bu Uzman Kişilere Danışın...

• utanma duygusu normal..bence yapman gereken aynaya bakmak hergün..

2|0
    0|0
  • bir defa tadına bak bidaha bırakmıcaksın ;)

1|0
    0|0
  • Evlenince otomatikman yaparsın merak etme :-)

1|0
    0|0
  • En iyisi evlenme bence.

0|0
    1|0
  • Arkadaşım. Düğün günün de sadıcın sana anlatır. Tabiki sadıcını evli bayan seç :) Bekar kızlarla takılma.

0|0
    0|0
  • Ya sen uzan gerisini o halleder zaten. Ne var utanacak ya.

0|0
    0|0
  • gayet normal düşünüyorsun ama korkuya yer yok ki sana zevk verecek şey niye korkutsun ki

0|0
    0|0
  • rahat olman gerekmez zaten o senin utangaçlığın seni değerli kılacaktır unutma utangaçlık saf duyguları temsil eder tabi fazlasıda zararlı

1|0
    0|0
    • sagol olumlu yaklasimin icin

• o yüzden takılma bu kadar utangaçlık kötü olabilir ama çok aşırı olursa yani ilişkinin gidişatına engel olacak kadar.ama bazı şeylerden çekinmen seni saf kılar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...