Arkadaslar yardım lütfen :(?

Merhaba arkadaslar sorum şu yeni evliğiz birbirimizi çok seviyoruz eşim çok şefkatlı fakat cinsel yasamımızda sorun var ıslanmıyorum ve hiç his yok zevk almıyorum resmen uyusuyor neden böyle oluyor eşimi çok seviyorum halbuki

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba. öncelikle hiç üzülme zamanla herşey yoluna girecek. sorunun cevabına gelicek olursak eşine rica et ön sevişmeyi uzun tutun ve sevişmeden önce keyf alıcagınız şeyler alın biraz (birer kadeh şarap alkol kullanmıyorsanız azdırıcı jel hap ya da sizi mutlu edicek tatlı çikolata türü şeyler ) sonrasında sevişmeye başladıgınızda hafif bir müzik olsun ve tv pc telefon ne varsa kapayın sevişmeye başladıgınızda bu bir sevişme degil birbirinizin G noktalarını (yani zevk alıcagınız bölgeleri) keşfedin sıkılmadan uzattıkça uzatın eger hava sıcaksa serin olması için klima vantilatör kullanın sevişirken aşırı sıcak ya da soguk sizi rahatsız edecektir. bu arada oral seks anal seks farklı şeyleri de deneyebilirsiniz ki bu sizin özeliniz kimse siiz yadırgayamaz sonunda ikinizde hazza ulaşıp zevk alarak yapıcaksınız.. mutlu ve saglıklı bir yalşam dilegi ile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşım merhaba,

Kayganlaştırıcı kremler vardır eczanelerde bunlardan alıp kullanmalısın... Bazı kadınlarda kuruluk durumu sık görülür...

0|0
    0|0
  • Bilinçaltındaki önce kurduğun şeylerden olabilir bu durum.Ne kadar oldu evleneli?

0|0
    0|0
    • 1 ay fakat küçükken tacize uğramıstım bunun için psikolojik destekte aldım hep kullanılacakmısım gbi geliyordu onceden artık aklıma gelmiyor sizce ne yapmalıyım

• evet sevişmede sorun yok sorun ben boşalınca bitiyor hersey acı çekiyorum çok :(

• Öncelikle jinekolog muayenesinden geç.Sorun yoksa cinsel terapistle görüş derim sonrasında.

• selam eşinle ön sevişmeyi cok uzun tut bence ama zevki nerden cok alıyorsan eşini oraya yönlendirmen lazım

0|0
    0|0
  • su tökün kanks ıslanmıyosa :D

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle anlatayım senin rahmine uzanan döl yolu yapısal olarak eşinin penisine göre geniş ve bol kalalıyor zannedersem sana tavsiyem kegel kası çalışması var uygulamaya başla

0|0
    0|0
  • eşin mi tatmin edemiyo yoksa sende mi sıkıntın var

0|0
    0|0
  • Kotu anılar yeni anılarını üzerine geçiyor bunları unut diyemem ama bir şekilde bastir ne bilim değişik fantezilerle onun karşısına çık sana ilgisi cogalsin bu ilgi senide memnun eder ve kafami dağıtmaya dusunmemeye başlarsınız bnce

0|0
    0|0
  • kendini rahat ettirecek rahatlatacak bir fantezi bulmalısın

0|0
    0|0
  • Boşan gitsin.

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı jel kullanın. strese bağlı bazen ıslanmada sıkıntı oluyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...