Testislerde değişik şeyler?

Başlık her neladar saçma sapan olsada benim bir sorum var testisleri kontrol ettiğimde topların yanında ve etrafında. Değişik şeyler elime geliyor nasıl açıklıyçağımu bilmiyorum et gibi bişeyelimin altından kayıyor sürekli biraz araştırdım varikosel falan çıktı buraya sormamın sebebi bir bendemi var yoksa sizdede var mı pamuk eller boxera arkadaşlar bir zahmet

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Epididim bezleri olabilir.Ağrı va rmı peki ayakta kalınca filan?

0|0
    0|0
    • 2 gün önce bir ağrı girdi tam penisin üstüne ama çok dehşet bir ağrı dedim apandisit kesin bekliyim geçmezse giderim ama 15 dk sonra ağrı üst taraftan testislere indi ve geçti sonra baya bir araştırdım varikosel çıktı karşıma birazda kurcalayınca alt tarafı bunlar rlime geldi bende korktum hemen sorayım dedim herkezdemi bendemi sadece diye

• Haklsın elime sadece damar gibi şeyler gelmiyor ama damarda geliyor bu damarın boyunun büyükmü normalmi olduğunu anlamam için kıyaslayacak birşey biliyormusunuz?

• Ağrı olursa muayeneye git yeterli olur.Şimdi çıkmam lazım.Hoşçakal.

Kızlar Ne Diyor 2

• pamuk eller boxera :D

1|0
    0|0
  • evet o büyük ihtimal ondandır kafana takma ürolojiye git kardeş bir arkadaşın eşi de bu ameliyatı oldu 3 sene oldu bir sorun yok rahat bir ameliyat lokal anestezi yapıyorlar. en iyisi ürolojiye git, doktor muayene edecek bakacak bunu bil geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş senin için kontrol ettim, taşağın içinde toplardan başka damar gibin bişeyler var.başkada bişey yok..eğer yumru falan değilse endişelenme bence ama kafana takıyorsan doktora eline ver baksın.

0|0
    0|0
    • Aynen böle damar gibi belli belirsiz şekildiz bişey

• varikosel olabilir acilen ürolojiye git. Bu bir kısırlık sebebi olabilir. Ben varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat bir saatte bitiyor. Akşama kadar gözetim altında tutuyorlar. ertesi gün işine devam ediyorsun.

0|0
    0|0
  • Varikosel olabilir, üroloğa gitsen

0|0
    0|0
  • varikosel

0|0
    0|0
  • böyle birşey yok sende yarın üroloji uzmanına görün

0|0
    0|0
    • Sadece 2 tane yumurtalıkmı var etraflarında eline gelen hiçmi birşey yok?

• sen urölojiye git yarın bir görün

• soğuk su tut buz gezdır ustunde sonra bak

0|0
    0|2
    • Sakın böyle bir şey yapmayın, çok zararlı olabilir

• bu bilgi gerçekten doğrumu denemelimiyim :S

• arastır kardesim doğru bilgi emin olabilirsin

Yükleniyor...