Bu ev arkadaşımla ne yapayım ben? Beni hastalattı ya?

Ev arkadaşım sabahtan akşama kadar kızlarla gezip tozuyor, eve geldikten sonra da sabaha kadar mastübasyon yapıp duruyor.
evde bir külot bile giymiyor, hava sıcak testislerine zararmış!!!
20 yıllık arkadaşım olduğu için evden de atamıyorum.
Onunla kavga ettik. Psikoloğa gittik, o sağlammış da benim sorunum varmış psikoloğa göre !!! Allah Allah yav

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz öyle şey, istediğin kadar arkadaşın olsun, ne kadar samimi olursanız olun altına don giymesini bilmeli o arkadaş.Hava sıcak testislerime zarar, mantığa bakar mısın herifte.Psikolog da ayrı bir cinsmiş gerçekten.Sen milletin mahremini görmek zorunda değilsin, bu mesele de haklı olan sensin.Terbiyesizlik başka bir şey değil.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklı olan kesinlikle sensin anasının babasının yanında da mı zararlı diye donsuz dolaşıyormuş

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ev arkadaşı neymiş arkadaş, belli bir yaştan sonra gerek yok öyle şeylere. sırf 250-300 TL daha az masraf olsun diye gidip milletin iğrençliklerine katlanmaya değmeez

0|1
    0|0
    • 300 TL değil de 1200 dolar veriyorum EVİME!!! Memleketten babası ve babam gönderdiler benim yanıma ki burada çalışsın!!! Süt kuzusuydu, buraya gelince azdı... Şimdi öyle yapmıyor da bu sefer de or*larla takılıyor...

• 1200 TL verıyosan neden ev arkadası tasıyon yanında ne gerek var? normalde ne kadar kı evın masrafı? sana maddı olarak cıddı bır katkısı yoksa hıc gerek yok

• evden atmaktan baska yapacak pek bir secenek bırakmamış.

0|1
    0|0
  • sende çıplak gez bakalım naapcak onun sinir olcağı şeyler yap

0|1
    0|0
Yükleniyor...