Bende sorun mu var anlamadım? Yoksa kızlarda mı?

Birçok ilişkim oldu. Bunlardan 3 tanesinin içine özellikle boşaldım. Hatta sonuncusunda pişman oldum ertesi gün hapı alalım dedik bu sefer eczane onların piyasadan kalktığını söyledi beklemeye başladık. Bişey çıkmadı. Acaba bende sorun olabilir mi kısır gibi falan. Diğerlerinde de bişey olmadı. Kafama takılıyor. bir başkasında da denesem mi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• okuyunca aklıma ilk gelen tam bir gerizekalı olduğun oldu :) yaptığın hareket aynı tüp gaz kaçırıyor mu diye çakmakla kontrol eden aptalların yaptığına benziyor..umarım dalgasına sormuşssundur çünkü bu zekada bir canlının var olduğuna üzülürüm :D
    üroloğa gitmeye çok mu eriniyorsun da amelelik yapıyorsun :))) gece gece sinirlendim bak ;)

0|1
    0|0
    • Gerçekten çok ciddiyim. Üroloğa gitmeye utanırım ya. Hayır bu arada gerizekalı da değilim. Gayet aklı başında biriyim ama tabi bazı konularda bağnaz olabiliyorum. Dikini gidebiliyorum. Üzülme benim var olduğuma kimseye zararım dokunmaz ;) Bence sinirlenmemen gerekir çünkü gerizekalı olduğunu düşündüğün biri için değer mi sence? :)

• gülmekle ağlamak arasında bıraktın beni :') tamm ürologtan utanıyorsan dr bir sevgili bul...falcıya git kuşun döktür..ne bileyim aktara git zencefil al (bak üşenmedim araştrdm sperm sayısını arttırıyormuş )..benden bu kadar.allah analı babalı büyütsn :))

• sana mesaj atmaya çalıştım ama gitmedi gizlilik ayarını değiştirir misin

Kızlar Ne Diyor 1

• Dene bakalım hamile kalırsa sorun yoktur.
    Kafayı mı yedin yahu denesem mi diyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Abi seninki olmuyor galiba istersen ben senin üzerinde deneyeyim :-)

Denemek yerine Gidip bir sperm tahlili yaptırsan olmaz mı?

Bir de abi bu kada DENEĞi nereden buluyon? Vallah ben bir tanesini zor buluyorum onun üzerinde de deneme yapamam yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...