İlk denemede kan gelmemesi neden oluyor?

Öncelikle namus bekçileri, düz mantık insanlar yorum yapmassa sevinirim.Erkek arkadaşımla ilk deneyişimiz de kan gelmedi sanrım o da çok zorlamadı yani yapamadı onunda ilk olduğu için.Ama ben hissettim bir şeyler zorlandı ama sanırım olmadı gerçi o boşaldı ama neden böyle oldu anlamadım nasıl anlıycaz ikimiz de bir şey bilmiyoruz.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı vajina girişinden 7 cm içindedir.
    -Dokunsa bile 1-2 damla kan akar.
    Sebepleri neden olabilir.
    Sevgilinin penisi kücüktür. 7 cm den
    veya Kızlık zarın esnektir Ancak doğumda kızlık zarın bozulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlık zarı nispeten esnek olmasına karşın, vajinanın içine girme denemelerinde (cinsel ilişkiyle, parmaklarla veya muayene aletleriyle) kolaylıkla yırtılan ve kanayan bir anatomik yapıdır. Ancak kişiler arası önemli yapısal farklılıklar nedeniyle kızlık zarı aşırı esnek olanlarda veya zar üzerinde yapısal olarak az sayıda damar bulunması durumunda ilk cinsel ilişkide kanama gerçekleşmeyebilir. Bunun sıklığını belirleyen bir çalışma olmamakla beraber deneyimler kadınların muhtemelen%1-2'sinde kızlık zarının ya aşırı esnek olması, veya damarlanmasının az olması nedeniyle ilk cinsel ilişkide kanamadığını göstermektedir.

1|1
    0|0
  • tr.wikipedia.org/wiki/K%C4%B1zl%C4%B1k_zar%C4%B1
    esneklik durumundan kaynakli olarak kanamaması veya bell olmayacak kadar kanama olması normal

0|0
    0|0
  • Haydar dümene sorun kanks

0|1
    0|0
  • Becerememiş, bari korunun.

0|1
    0|0
  • Erkek seni becerememiş bile ayrıl ondan daha kızlığını bile bozamayan çüksüzden hayır gelmez :)

0|0
    1|1
  • esnektir ya da sevgilin yapamamıştır. İçeriye biraz girmesi lazım

0|0
    0|0
  • zar elastiktir.

0|0
    0|0
  • Zar yapın esnektir. Ya da erkek arkadaşın tam girememiştir ama bu ihtimal dışı elbette.

0|0
    0|0
  • Bende kan verirken sandım.

0|0
    0|0
  • zarın esnektir sorun yok

0|0
    0|0
  • tamamı girdi mi içine?

0|1
    0|0
  • Önce namus bekçileri, düz mantık insanlar yorum yapmasın sonra hamileyim sizce ne yapmalıyım :D Yazık yazık

0|1
    0|0
    • Hamile kalırsam da benim sorunum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimilerinin 1-2 gün sonra kanaması oluyor. Doktora git sen yinede.

1|0
    0|0
  • kanın akmak istememiş demek ki..

0|1
    0|0
Yükleniyor...