Genel eve gitmeyi düşünüyorum aıds kapma ihtimali nedir sizce.. yaşadığım yer öyle çok büyük bi yer değil

prezervatif kullansam bile aids olma ihtimalim var mı ? gidebler ve deneyimleri

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• niye genelev ? 50 liraya üniversite okuyan bi sürü kız var bizim arkadşlar hep giderler hatta bana faceden resmini falan gösterdi gayette güzeller artı temizlik

0|0
    0|0
    • hacı varsa at bi link de tanışak ya :)

• en güzel yanıda türk yapmıyo rus yapıyo :) rus olsunda yüzüne bakmam bile ben daha çirkinini görmedim çünkü .)

• :))

Kızlar Ne Diyor 1

• yok galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet,sadece prezarvatif değil,öpüşme esnasında agızda açık yara mecutsa ,diş etlerinde deformasyon olmuşsa ve kadında hiv virüsü varsa hastalık kaparsın,

1|0
    0|0
  • prezervatif %95-99 koruma sağlar AIDS konusunda.

0|0
    0|0
  • hiç öpüşmezsen yalaşmazsan sadece girip çıkarsan prezervatifle kapmazsın :D o yuzden boşver ya evlenmeyi bekle ya da rahat bi kız arkadaş bul...

0|0
    0|0
    • kız arkadaş varda anca dukunuyoz işte başka bişi olmaz ondan :))

• gidersen geneleve, insallah sevgilinde gider baskasina verir kendini

• ne saçmalıosun peri

• Prezervatif tak bişi olmaz...

araştrmalara göre %95 gvenli...

0|0
    0|0
  • Pre. taktığında hastalığın alt taraftan bulaşma olasılığı %0

0|0
    0|0
  • prez. şart bilader arkadaşım yıllardır kaptığı bel sogukluguyla ugraşıyor

0|0
    0|0
    • prezervatif kullansak bile geçme ihtimali var mı ?

• sen orda verilenleri kullanma git al saglam bişey

• Devlet kontrolü bile olsa hastalık olabiliyor. ben 3 defa kontrole gittim ve toplam 20 kadının 7 si aıds, sifiliz , ve frengi gbi hastalıklıydı.

0|0
    0|0
  • gereklı guvenlık onlermlerını al. DEvlet tarfından kontrol edılmıs genl eve gıt orda hıc bısı olmaz : )

0|0
    0|0
    • Devlet onaylı genelevi de mi varmış :D

• İlgim olmayan konularda bilgi edinmek adetim değildir. Banane genelevlerinden. Bu tarz şeyleri en iyi erkekler bilir zaten, bkz: şekil A.

• meraba kardes bu sadece bılgı bı arastırma deıldır bende zamanında bımıyordum ogrendım bır seklde. bak snde ogrenmıs oldun bı sekılde.

Yükleniyor...