Vajina kokusunu nasıl gidericem?

Cinsel ilişkiden önce ne yapsam kokmaz sevgilim vajinamı yalıyacak ve koku almasından korkuyorum parfüm falan mı sıksam ne yapsam

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• Parfüm sakın sıkma bebeğim zarar verirsin. Kimyasal onlar hep. Duru bir suyla güzelce yıka sabun kullanma kendine has bir kokusu elbet olacaktır :) kafana takma :)

2|0
    0|0
    • Sevgilimi çok sevdiğim için daha bir özen gösteriyorum haliyle hoşuna gitmez iğrenir diye korkuyorum vajina kokusu havasızlıktan oluyormuş acaba buluşmadan önce duj jeliyle yıkayıp sonra kokulu pedlerden mi taksam duj jeli bozarmı kimyasalı?

• oooo zengin oldum ahhaha

• :) helalinden

Erkekler Ne Diyor 21

• Parfüm sıkamda düzenli uygulaman gereken bazı şeyler var.Onları yapman yeterli sadece.

0|0
    0|0
  • fitil veriyor doktora git

0|0
    0|0
  • güzelce yıka, eğer aşırı bir koku varsa akıntın iltihap olabilir

0|0
    0|0
  • her gün yıkan derim havalar ısınıyor iyice koku yapar belki bide tuvaletten sonra yıka ondanda olabilir

0|0
    0|0
  • Ben tiksinirim diyenin erkekliğine tükürürüm. Havada kafa atarım kokuna.

1|0
    0|0
    • Böyle düşünen erkekle herkes seks yapmak ister.

• sana ıtıcı gelen koku ona azdırıcı ve guzel gelebılır. sen sadece guzelce yıka durula kurula okadar.

0|0
    0|0
    • Tamam teşekkürler aslında kötü bir kokusu yok bence tahrik edici ama her erkek böyle düşünmeye bilir

• çamaşır suyuna yatır

0|1
    1|0
  • kendi kokusu süper canım merak etme

0|0
    1|0
  • Sen tertemiz bir duş al güzelce köpükle mis gibi durula kendi kokusu gayet güzel zzaten.

0|0
    0|0
  • doktorunza danışınız

0|0
    0|0
  • parfüm sık

0|0
    1|0
  • sen istiyor duj verecek 100 dolar

0|0
    0|0
  • akıntın oluyor mu çok? mantar falan var mı?

0|0
    0|0
  • Yıkansana pislik kadın.

0|0
    1|0
    • duştan 2 saat sonra gene aynı sorun ama

• evet ondanmış

• Kullanım kılavuzunu okusaydın keşke.

• bal dök : (

1|0
    0|0
  • akşamdan tuzla sabaha kadar kalsın hiçbirşey kalmaz

1|2
    0|0
  • Gerek yok yalar o rahatsız olmadan.

0|1
    0|0
  • ııy pisliktendir ya.
    Avrupalı kızların vajinası gül suyu gibi kokuyor Türk kızlarınınki neden tarif edilemeyecek derecede iğrenç kokuyor?(incelendi, onaylandı, açıklandı)

1|0
    2|0
    • Hayır pislikten değil havasızlıktan oluyormuş

• ıyıııyyykk aveakeiaiu ööö
      git hava aldır o zaman çok kötü kokuyorsa. çocuk kusmasın sonra.

• aslında öyle iğrenç bir kokusu yok bence tahrik edici ama karşı taraf iğrene de bilir sonuçta kendi kokumdan iğrenmem kendim olduğum için

• Deodorant sık :D

0|0
    1|0
  • duş al hala kokuyorsa zaten hastalığın vardır

0|0
    1|0
  • duş al parfüm sık kıllarını sık sık kes bakım yap hergün :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doktor muyuz biz bize neden soruyosun şuna bak ya aşagılık... **

0|0
    1|0
  • Keşke kendinizi kocanıza saklasanız

0|0
    0|0
    • Keşke cinsellik sayfasında takılmayı sadece ablalarına bıraksan

• Namusu bacak arası diye tanımlayan biri ya da beni böyle aşşağılamaya çalışan biri benden çokmu üstün?

• Namus bacak arasında değil orayı yöneten beyindedir.Önce bunu kabullenin.Ben seni aşağılamaya çalışmıyorum sen benimle nasıl konuşuyorsan ben de seninle öyle konuşuyorum o kadar.

• Parfümü eline sıkıp yala sen yalayabiliyosan bunu ona yap, duş al parfüm hata olur bence

1|2
    1|0
  • Sen ne yaparsan yap vajinanın kenine has bir kokusu olur. Parfüm falan sıkma ama yakar bence. Vücut spreyi kullanabilirsin onlar daha az yakıcı

1|0
    0|0
Yükleniyor...