Partnerinizin erken boşalma sorunu sizin ilişkinizde de var mı?

Bende var ve 2-3 dakika sürüyor. Sizin durumunuz nasıl? Bu konuda yaşadıklarınız ve düşünceleriniz nedir?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• benim ilişkimde var sırf bu yüzden başkalarıyla birlikte oluyorum doyuramıyor beni

0|2
    1|1
    • bu aslında partnerinin işi becerememesinden.. hayır onlar durman hata.. ya öğret ya terk et.. takıldığına değmez

• tek olmasını ısterdım

• yani hepsi bir kişide olsa daha iyi ama

Kızlar Ne Diyor 3

• alkol bu süreyi uzatıomuş die duymuştum..işine yaramı bilemem

0|0
    1|0
  • Evet bızım ılıskımızdede olmaya basladı eskıden yoktu inşallah düzelir

0|0
    0|0
  • peki bu sizin partnerinizenden uzak durmaniza sebep oluyor mu?

0|0
    0|0
    • evet oluyor. acaba başkasıyla yapsam daha geç boşalır mıyım diye düşünüyorum.

• Daha çok tatmin etmek değil de daha çok tatmin olmak mı tüm derdin?

• @staker_mann: doğru noktaya ayak basmışsın adamım

Erkekler Ne Diyor 4

• reel bir ilişkim yok, ama fleshlightla da erken sürüyor. Eski sevgililerimle konuşurken sorun olmaz diyorlardı. bende böyle olsun istemem tabiki ama çözümü olduğunu bildiğim ve uyguladığım için kafam rahat. Yalnız sadece amaç odaklı olup da partnerini yarı yolda bırakırsan bu onu da seni de çok üzer. ki sen gene zevk alıyorsun, o öyle kalıverir :S bakalım bundan muzdarip kızlar varmı.

link e bak, işine yararsa eğer.

0|0
    0|0
  • Aynı soruların her gün tekrarlanıyor olması ilginç..

Arama kısmıyla eğer aradığınızı bulamazsanız, sorun tabi ama sıkıcı olmaya başladı.. benim için yani!

0|2
    1|0
  • erken boşalma durumu psikolojik bir durum diye düşünüyorum. Örneğin aile içi problemler yaşadığım zamanlarda sevgilimle ilişkiye girdiğimde çok çabuk bir şekilde ve hiç zevk almadan boşalıyordum istem dışı. Çok tedirgin olmama rağmen piskolojim düzelip, kafam rahatladığında yine eski performansıma döndüm :)

0|0
    0|0
  • Bu her ilşikide olabilecek bir sorun.Önemli olan bu sorunu ikinizin çözüp sorunun çözümünü dışarıda aramamanız.farklı yöntemeler geliştirerek sorunu çözebileceğinize inanıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...